ברוכים הבאים...

אודליה*

New member
ברוכים הבאים...

לכל המשפחות, החברים ולכל הנוגעים בדבר. יחד אנחנו נשבור את כל החששות הפחדים והציפיות, כאן נוכל להביע את רגשותינו וכך להאמין שינם ימים טובים. פורום זה אינו מתיימר לתת יעוץ ו/או השכלה רפואית ופסיכולוגית אלא תמיכה מתוך נסיון אישי שלי ושל כל אחד מהמשתתפים, הן בעבור הסובלים עצמם והן בעבור סביבתם ומקווה אני כי בעתיד יצטרף רופא מומחה לקהילה. מחזיקה ידיים וביחד אנחנו הטובים ביותר !! אודליה*

deep ocean

New member
בהצלחה אודליה! ../images/Emo13.gif

בא לך לספר קצת על עצמך- איך הגעת לנושא? מיכל

אודליה*

New member
אספר לך ... ../images/Emo39.gif

לך איך הגעתי לכאן, בעקבות נסיון אישי של התמודדות פחדים ותסכול, חששות ממה שעלול לקרות מחר רציתי לשתף אנשים והיה לי מאוד קשה. לסביבה בדרך כלל קשה להתמודד ואנחנו קצת מרגישים "לבד" למרות כל התמיכה ואהבה שמעניקים לנו נראה לנו שאף אחד לא מבין אותנו בכלל חיפשתי דרך להגיע לאנשים שעברו או עוברים את מה שעברתי כדי ללמוד וללמד איך מתמודדים עם כל התחושות, הכאב החרדות והתסכולים שנראו לי אז כלל לא הגיוניים.

rubber duck

New member
המון הצלחה ../images/Emo13.gif

בתור אחד שהיה שם אני יכול להגיד שזה לא קל אבל אפשרי
אז לא לוותר ופשוט לצעוד קדימה לעתיד ויש עתיד
שרון

~Gal~

New member
חבל מאד...

שהפורום הזה לא היה קיים בשבילי לפני שנתיים... וגם לפני שנה וחצי... וגם, אפילו, לפני כמה חודשים... אבל אני מאד שמחה שעכשיו הוא קיים אני בטוחה שהמון אנשים ישאבו כאן כוחות שמאד חשובים במקרים כאלה. גם החולים עצמם, גם המשפחות והסביבה הקרובה. אז המון בהצלחה, אודליה ~Gal~ מנהלת פורום זוגות מעורבים

חי2

New member
עדיף שלא נדע אבל.......

לא משנה עם כן או לא, עוזר לכולם להבין, להשתתף ולסייע. ולך אודליה יישר כוח על תרומתך בפורום. אין ספק שטמון בך הרבה יכולות להרים פורום זה לרמה גבוהה ביותר. הצלחי בדרכך.

lady_anne

New member
פורום חיוני ללא ספק

חבל רק שקצת מאוחר מדי בשבילי. בהצלחה בעבודת הקודש, אודליה. ליידי_אן מנהלת פורום טיולים 229

anigodin

New member
בהצלחה!

היי אודליה, רוצה לאחל לך הצלחה בדרך הזו. זהו דבר חשוב ומבורך. מחזיק לך אצבעות שיהיה הכל בסדר. וכמו תמיד איתך ובשבילך. גודין

shalti

New member
לאודליה היקרה

טוב, קודם כל, שיהיה לך בהצלחה ונראה לי ממה שקראתי שאת עושה עבודה מאוד מאוד חשובה אני מקווה שהפורום יעזור לך ולכל חולי הסרטן אבל לא רק זה, הפורום משרת עוד מטרה, מטרה זו היא הסברה לאלה, כמוני, שלא מבינים מה עובר עליכם, פיזית, ומה שעובר עליכם, מנטלית קצת קשה לי להבין מה עובר עלייך, אבל עם הזמן, אולי אני אתחיל להבין, קצת אני יכול להציע רק דבר אחד, את אהבתי עד אין סוף ואת איחוליי הלבביים ביותר אוהב אותך ומאחל לך כל טוב ובריאות! שלך לעד ולשירותך בכל עת וזמן שאלתי

אודליה*

New member
תודה shalti

תודה על הכל וגם אני... אוהבת אותך מאוד אז הנה כנס לבקר מידי פעם, תנסה להבין להקשיב ולהיות לנו. שלך אודליה*

למעלה