ברוכים הנמצאים וכל הכבוד על היוזמה

gyyg10

New member
ברוכים הנמצאים וכל הכבוד על היוזמה

יופי אני שמחה על פתיחת הפורום יש לי תאומים מקסימים בן ובת . אז מעבר לרעיונות שנקראו כאן, אני עדיין בהתלבטות קשה איך מקובל לעשות בת/בר מצווה לתאומים?? לבת קודם ואחרי שנה לבן???? יש שהציעו לעשות ביחד וזה לא נראה לי בכלל. אשמח לקבל הצעות רעיונות ובכלל איך אני מתחילה את האירגון של המשימה הזו?? מי שמשימה זו כבר מאחריו מתבקש לשתף אותנו ובמיוחד אותי, מהיכן אני מתחילה או איך או מאיפה ????? חחחחחח היה עלי לארגן את ההודעה לפני שאני יתחיל לארגן את הבת והבר מצווה לילדייי אקרא כל עצה בצמא תודה מראש למגיבים

להפיק, להצליח... ואפילו להנות

אני מזמין אותך לקרוא את המאמר: להפיק, להצליח... ואפילו להנות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=1715&a=80707&c=8099&sc=0&ssc=0 הוא ייתן לך מושג לגבי הנושאים שבהם עלייך לטפל. ולגבי התאומים: לצערי אין לי תאומים משלי. ברב המקרים שבהם אני השתתפתי, חגגו שנה אחרי שנה, על פי המסורת, כדי לתת את הכבוד ותשומת הלב לבת ולבן בנפרד.

gyyg10

New member
יורם ../images/Emo51.gif

רשמתי לפניי והפנמתי לא יודעת איך לילדים בעצמם יש רעיונות מטורפים הוא רוצה לנחות ממטוס הישר לתוך גן האירועים והיא רוצה להיכנס עם כירכרה כשארבעה סוסים לפנים וארבעה מאחור.....האם כבר היו הפקות שכאלה?? כי אם כן זה טירוף !!!!! כוונת הבר/ת מצווה הולך לאיבוד ומן הסתם נמצא את עצמינו עם משכנתא שנייה אבל לא לבית אלא לאירועים...... ואם היום ילדה בת 10 עושה יום הולדת ומזמינה את הכיתה לשייט בים התיכון אז מה היא הולכת לעשות בבת מצווה שלה???? מחפשת רעיונות הקשורים לרעיון המרכזי והוא התבגרות הילדים ולקיחת אחריות !! ולא לעשות הפקה הוליוודית

הפנטזיות חשובות... אבל

נהדר שלילדים יש פנטזיות כל כך עשירות, אבל לא את כולן צריך לממש. אני כבר חגגתי לילדי בת-מצווה אחת ושני בני מצווה. לאחד ערכנו עליה לתורה אורתודוכסית ולשני בטקס רפורמי שערך חן בן ברית. הטקס הרפורמי היה בעיני הרבה יותר מרגש. הוא שם את הבן במרכז העניינים ועסק הרבה בהסברים שקרבו את כל הקהל אל התכנים והמהות.

אמאלה 5

New member
מזוג תאומים של חברים - חגגו בנפרד,

כל אחד לפי התאריך שלו. כך כל אחד מקבל את תשומת הלב המגיעה לו בזכות עצמו, ולא בזכות זה שהוא תאום של מישהו. וכך גם הבת לא תרגיש מקופחת, ש"על הדרך" חוגגים גם לה בת מצווה....

a n a t i 3 3

New member
אני חוגגת לבן בר מצווה בחודש הבא...

ולבת חוגגת תשעה חודשים אחרי!
ההפרש בינהם שנה ותשעה חודשים כך שיוצא לי תשעה חודשים הפרש בין שני הארועים ובכל זאת החלטתי שלכל אחד מהם מגיע את כל תשומת הלב. חשוב לדאוג שאופי הארוע יהיה שונה, בגלל שקהל המוזמנים הוא אותו קהל כדאי לחגוג באולם אחר, אולי לאחד בגן פתוח (תלוי בתאריך כמובן), אני אישית כנראה אלך גם על תקליטן שונה... סתם כדי לא לשעמם את המוזמנים ואותי
בכל מקרה, שיהיה הרבה..............

katam

New member
מאיפה להתחיל

לא יודעת לענות בקשר להפרדה של תאומים. אולי בכלל נראה להם מאד כיף לחגוג יחד ? בכל זאת מדובר בהוצאה גדולה מאד. מנסיון שלי קודם לדבר עם הנער/הנערה על הצפיות שלהם לעומת הצפיות שלכם ההורים. הבן שלי ביקש אולם עם DJ וכל הבלגן ואני חלמתי על טיול משפחתי עם המשפחה המורחבת. אז עבדתי קשה עד שמצאתי את שביל הביניים. ארוע במקום פתוח עם מתופפים.אז מציעה לפני הכל לשבת ודבר עם בעל/ת השמחה . בנוסף לשלב זה לחשוב כמה אתם מוכנים להשיקע בנושא מבחינת כסף ובכמה אנשים מדובר. לבן שלי היה מאד חשוב להיות מעורב בכל ועל כמה שיותר דברים להחליט לעומת חברה טובה שאת הבן שלה לא עינין כלום. אני זרמתי עם הנער. יש המון רעיונות של כוונים אני אתן לך כמה: לעשות בר מצווה בספרי ברמת גן במגרש הגולף בתל אביב, טיולים עם כל מיני דגשים. פיקניק בחיק הטבע למשפחה, מוזאונים וכמובן הדברים הסטנדרטים.

בענין בר + בת מצווה ורעיונות

כל אדם הוא עולם בפני עצמו ובאירועים כאלו שהם חד פעמיים לכל אחד ואחת מגיע תשומת הלב האישית. אפשר ליצור 2 אירועים ולשלב אירוע משותף. לכל ילד מסיבת בר /בת המצווה שלו . ולהחליט שמכספי המתנות למשל יוקצה סכום לטיול בר / בת מצווה לחו"ל משותף לשניהם כחלק מהאירועים . או להסתפק בטיול חו"ל ללא מסיבות למעט לארוחה למשפחה הקרובה. אפשר לעשות ארועים בתקציבים משתנים לא אולם או גן ארועים אלא אירועי טבע בשילוב אטרקציות בהתאם ליכולת הכלכלית. וכן אפשר להגיע עם מסוק לארוע, בתנאי שמתקיימים תנאי שטח לנחיתה , ויש תקציב מתאים. אפשר גם עם עגלה רתומה לסוסים. נשמח לסייע

ככה זה כשיש 2 ...

לפעמים זה פעמים... בספטמבר 94 נולד הבכור שנה אח"כ בספטמבר 95 נולדה הבת וכל מה שאני זוכרת מאותם ימים ההלם שילדתי בן ובת בהפרש של שנה פחות 4 ימים אבל גם זוכרת שכבר אז אמרתי איזה כייף רק ארוע אחד משותף. לאחר שיחה עם החבר'ה הם קיבלו החלטה : היא תקבל מסיבה במועדון לכל השיכבה הוא יקבל עליה לתורה עם משפחה מצומצמת וחברים ואח"כ מסעדה שנהם ביחד אירוע בגן/אולם ארועים ואם נחזיר ת'כסף, ניסע שלושתנו לחו"ל. ואני אומרת הצילו כמה ארועים יש להפיק....וזה בכלל המקצוע שלי! שיהיה רק בשמחות ושיהיה בהצלחה לפורם הזה.

למעלה