ברוכים הנמצאים. מספר עובדות ושאלות

TomerMor

New member
ברוכים הנמצאים. מספר עובדות ושאלות

אני בחור בן 25. לפני חודש היתי בהופעה שרקדו שמה סלסלה, והיה פשוט מדהים. בעיניי זה הריקוד הכי חושני ויפה שנתקלתי בו מעודי. ועכשיו לעניננו. אני רוצה ללמוד אותו. הוא לא נראה מסובך במיוחד.. אבל אני רוצה ללמוד אותו במקום מסודר, מספר שיעורים בסיסיים. איפה אוכל למצא (באיזור ת"א) מקום סביר לבחור כמוני (ללא בת זוג, ואולי עם אח שיצטרף גם..) ללמוד את הבסיס. לא בצורה כבדה, לא במסגרת קורסים מלאי משתתפים שאתה נאבד בהם. משהו על הגבול.. מעט משתתפים וקורס קליל וזריז. תודה לעונים.

enicegirl

New member
לפי מה שאני יודעת

יש ריקודים במועדון ה"פוקוס" שממש סמוך למעונות הסטודנטים של אוני´ תל אביב. זה מועדון נורא נחמד, מלמדים שם בימי רביעי ושבת צעדי סלסה ראשונים (+ שורות) בין 20:45 ל- 22:30 (משהו כזה). הייתי לפני שנה והיה מאוד שמח! היום אני רוקדת בספורטן בפ"ת שזה על אותו בסיס (רק מרקיד אחר) ויותר קל"ב. למקומות כאלו לא צריך בהכרח לבוא עם בת זוג כי תמיד יש גם בנות שעומדות בצד ומחכות לבנים שיזמינו אותן
בהצלחה לך ותהנה מכל רגע!! תבוא כל שבוע ותוך חצי שנה (לפחות) ואם יש לך קורדינציה, תהפוך לרקדן מעולה!!

בחור 27

New member
או ל-שבלול ברמת גן

שזה אותו מרקיד/מורה כמו בספורטן רק פעמים בשבוע- שלישי ומוצ"ש היתרון/חסרון... שלא תמיד מלמדים סלסה.. מה לעשות יש עוד ריקודים בעולם... ואם כל האהבה שלי לסלסה... ערב שלם רק סלסה..זה קצת משעמם..

enicegirl

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif

אבל משום מה לאחרונה אצל ראובן סיון (בספורטן ובשבלול) יש בעיקר רואדות. לא רציתי להמליץ לשואל על מקום עם רואדות בעיקר, מבין? וכמובן, אי אפשר סלסה כל הזמן. אתה יודע בחור שיש מקומות שרוקדים בהם רק לטיני ממש?? (במכביה (ברמת גן) זה אסון טבע!
)

NightGirl 4ever

New member
חחח

ראובן הוא כבר... אבל לא נורא- כיף להזכר איך הייתי ילדה בת 12 שנכנסה בפחד עם אחותה בפעם הראשונה... אתם באים היום? אני אהיה בספורטן....

אם אתה לא רוצה משהו יותר מדי המוני

אז אתה יכול לקחת לפחות להתחלה כמה שיעורים פרטיים ככה במחיר טוב עם מדריך טוב, ללמוד את הצעדים הבסיסיים, סיבובים ראשונים וכו´.. ואז תתחיל ללכת למועדונים ויהיה לך יותר קל להשתלב כי בהתחלה לוקח קצת זמן להיכנס לזה... אז..זה מה שאני מציע.. אם אתה רוצה שאני אמליץ אפנה אותך אישית למורים פרטיים - תגיד לי

מקומות ללימוד סלסה בת"א

יש לך את מועדון הקאמל קומדי קלאב של צוות "אמיגוס לוקוס" פרטים ב- http://www.family-online.co.il/amigos_locos/

ממליץ לך על מועדון הפוקוס, שליד

אונ´ ת"א, בימים א-ג-ה מתקיימים שיעורים ברמות מתחילים ובינוניים בין השעות 21:30-22:30, מהשעה 20:30 עד 21:30 מתקיימים שיעורי ריקודי שורות.. בימי ה ב22:30-23:30 מתקיימים שיעורים ברמת מתקדמים ובימי א ב22:30-23:30 מתקיימים שיעורים ברמת המאסטר.. המדריכים שם אחלה, ומעבירים מצויין את השיעורים, תיהנה ובהצלחה..

CluBeRiT

New member
למען האמת......

שכחתם להמליץ מועדון שנראה לי מאד מקצועי, הסלסרו, הצוות שם נפלא, יש מדריכה נפלאה שמלמדת את הבסיס, בשיעור אין יותר מדיי אנשים, ואחרי השיעור אתה פוגש שם המון בנות שמחפשות עם מי לרקוד. שם אפשר גם להתקדם לרמות גבוהות יותר, והם מלמדים כרגע את הסגנון ה... הנקי יותר? אני אישית אוהבת את סגנון האל איי שם מלמדים, ישר מהצעד הראשון. מאד מומלץ.

Salsero18

New member
אתם יודעים מה מרתיח אותי?

איך אנשים יכולים לעוות את השם של הריקוד הזה בלי לשים לב אפילו! נו באמת? ס-ל-ס-ל-ה?!

למעלה