ברוכים הנמצאים פלוס

taz512

New member
ברוכים הנמצאים פלוס

כמובן מזל טוב לליאן ולמיטל על פתיחת הפורום. שיהיה מתוק לכולנו שכידוע אחרי סטייק טוב אין כמו מוס שוקולד או איזה עוגת שוקולד חמה או משהו מתוק בסגנון. בקיצור מה שמעניין אותי ואני עדיין לא מבין איך לא עלה, זה סקס ושוקולד!!! שילוב מהטובים ביותר, קצת סירופ שוקולד (הרעיון שמור לג´ינג´י מזבנג) איזה כדור גלידת שוקולד הוא אפילו עוגה שנמרחת לכל הכיוונים. אתם יודעים מה אומרים, שוקולד זה המעורר תאווה הכי גדול שיש, אז למה לא לשלב?! אז מי שילב? איך? למה? כמה? ולמה אנחנו לא רואים תמונות? בקיצור מי עשה מה עם שוקולד? ושוב פעם מזל טוב. וד"א נזכרתי במתכון לפונדו שוקולד מטורף, אני רק צריך למצוא את המתכון, מבטיח לשוב. טאז, השד והשוקולד

מיטללל

New member
טאז התחל אתה

שתף אותנו.. מה עשית עם שוקולד? ואיך עשית את זה...? אני בטוחה שנפיק מזה כמה וכמה רעיונות :)

taz512

New member
יש הרבה דברים

אבל בואי נספר על הדבר הברור והידוע ביותר. מצרכים: בקבוק אחד של סירופ שוקולד. הוראות הכנה: לוקחים את הבקבוק, ומתחילים לעשות קו ארוך, הקו מתחיל באיזור הגרון עושה שמנייה באיזור החזה ויורד בסללום עם עצירה לגבעה על הפופיק. משם תלוי בתעוזה אפשר להמשיך למטה. ועכשיו מלמעלה עד למטה להתחיל ללקק, גם טעים וגם נעים, רק לזכור מקלחת אחרי זה כי זה קצת דביק. זאת האופציה הפשוטה ביותר, נחמדה מאוד ולא דורשת השקעה יותר מידי גדולה. טאז, השד והמתכון

leeloo

New member
../images/Emo49.gif מיטלוש וליאן!

(שוקלת האם לתבוע אותכן על גניבת זכויות יוצרים.. אבל אז נזכרת שלא נכחתן במפגש העלאת הרעיון, או לפחות לא הייתן בנכחותנו בזמן העלאת הרעיון) שיהיה המון
עם הפורום, שיגשג ויפרח, ובמפגש הבא נוכל לראות גם אותך (ככה יהיה לך תירוץ טוב מיטל..
) והמפגש של הפורום הזה, כמו של בשר, יהיה טעים להפליא.. בייחוד אם תביאו שוקולד גיליאן, שזה השוקולד שתמיד קונים בדיוטי פרי עם הסוסוני ים והצדפות.. נאמי.. אין שוקולד יותר טוב ממנו..

maayan15

New member
אמ...גורם לי לרצות שוקולד....

שימוש מעניין...מעניין מאוד....אני לא אשכח אותו......אני לא יכולה להגיד יותר מזה כי לא ניסית אבל.....נשמע טעים....

למעלה