ברוכים הנמצאים

גרטהנ

New member
ברוכים הנמצאים

שלום חברים, נעים לי מאוד, שרית פריג' המקסימה חשפה אותי בפני את הפורום הזה של מגדל העמק ואני שמחה להצטרף. אני עובדת בתור רכזת צעירים ועולים במרכז לפיתוח ההון האנושי – צעירים. נכנסתי לפני ארבע חודשים לתפקיד חדש ועכשיו אני בונה אותו. אני עוסקת, בין היתר, בפיתוח תרבות ופנאי של צעירי בגילאי 18 – 35 , תושבי העיר. זה אומר שאני מארגנת אירועים כגון טיולים, קורסים להעשרה עצמית, סדנאות וכו'.. להורים צעירים אני מציע את בית ספר להורים בשיתוף מכון אדלר – הנחשב הכי טוב בארץ בתחומו. כל הפעילויות מוצעות במחירים סמליים ביותר, ומסובסדים ע"י ארגון הג'וינט. אני מזמינה אותם להשתתף ולקחת חלק בפעילות. מאוד יעזור לי לדעת מה דעתכם ומה הייתם רוצים בעיר בתור צעירים , ובתור הורים צעירים. אפשר לפנות אלי במסרים ואפשר לבוא למרכז לפיתוח ההון האנושי – צעירים (בניין שפע שוק, קומה 2). מצרפת עוד פרוייקט שכרגע אני מעלה. שוב, שמחה להצטרף ומדי פעם לעדכן אתכם בפעילויות שאני מארגנת בעיר. מפרסמת גם בלוח הפירסומי של הפורום שם גם ארשום את מס' הטלפון. תודה ויום טוב גרטה

ברוכה המצטרפת ../images/Emo24.gif

תפקיד מאוד מעניין יש לך ולא פחות - מאוד חשוב לתושבים. אשמח תמיד להתעדכן על הפרוייקים שתארגני ובמידעת המתאפשר או מעניין גם להשתתף. שמעתי גם על מכון אדלר משרית. בעיה שהקרוס שהם מארגנים להורים בקרוב הוא בעל 18 מפגשים ובשעות לא הכי נוחות. אם היו עושים משהו כזה אבל בעל כמה מפגשים בודדים כל פעם, הייתי שמחה להצטרף. תהני פה ומקווה שנהנה ממך אלה

frige

New member
../images/Emo24.gifכיף לראות אותך פה, ברוכה המצטרפת../images/Emo140.gif

dafgol

New member
הי גרטה ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שמחה שאת פה איתנו. מקווה לראות אותך פה איתנו הרבה,בטוחה שנוכל להיעזר בך ולעזור לך גם
וברוכה הבאה ל
ינו הקט.

למעלה