ברזיל וגלישב אווירית

SENTINEL 1

New member
ברזיל וגלישב אווירית

שלום לכולם, ומז"ט על הפורום... אני רוצה לשתף אתכם בחוויה בזילאית מיוחדת במינה שעברתי,ולהציג את ריו- ברזיל ממעוף הציפור (בכתבה המצורפת) מצאתי לנכון, להציג בפניכם את החוויה בשילוב המעוף/חלום:) אני רוצה להזמין אתכם לאתרי; www.Y-Fly.co.il גלישה אווירית בארץ ישראל בשיטה ייחודית - ביה"ס לגלישה של ירון לוין

natyh

New member
ענק דני קרן

" עשו כאן תחרות של הומואים ולא של אקסרים ...." אך איזה איש .. ..
יש מצב שתתארחו כאן אצלנו בסיפור על התחרות ההיא ? אגב מי שלא מכיר אז גלישה אוירית זה חלום חלום ישן , בהזדמנות ארחיב והנה סירטון קצר .

natyh

New member
ובענין גלישה

טסתי כבר מעל הציורים בנסקא פירו נראה לי מקום נהדר לגלישה אוירית בגרירת מטוס דרגון פליי או רכב מה דעתך ?

SENTINEL 1

New member
גלישה אווירית בעולם../images/Emo140.gif

כל רעיון וכל נוף יכול להיות פרקטי לטיסה בגלשן אוויר, בשביל זה לומדים את המערכת מיסודה- להבין את הכלי, תנאי השטח השונים, ומזג האוויר. בשילוב הנכון- אפילו השמים אינם הגבול....
www.Y-Fly.co.il גלישה אווירית בארץ ישראל בשיטה ייחודית - ביה"ס לגלישה של ירון לוין

pako27

New member
איזה תמונה מדהימה../images/Emo45.gif

תגידו מה יש שם בברזיל שהופך את ארץ הסמבה,הכדורגל והחוטיני לאידיאלי כול כך לגלישה אווירית
האם זה מזג האוויר
לא שאני מבין בגלישה אווירית אבל אני רואה שאתם כותבים הרבה על ברזיל כמוקד מועדף בגלישה אווירית....... מעניין מאוד......... נ.ב: בפעם היחידה שעליתי אל הקוקובדו ברכבת היער, בגובה היה כול כך ערפילי שאפילו בצמוד לפסל היה קשה מאוד לראות את ראשו........ אבל גם מרחוק מראהו על פסגת ההר מכיוון הים עם זריחה או שקיעה מדהים ויחודי יחד עם הנוף של ריו...

natyh

New member
ביום כזה ...

אפילו ברזיל לא אידיאלית ... בדרך כלל חם ולח , לא תמיד אפשר לתפוס זרמי אויר עולם טרמיקות אבל בצפון .....
יבש חם ופחות לח , ואז אי אפשר לרדת ..... קורה גם לפעמים בארץ .

למעלה