בריונות

one sick kitty

New member
בריונות

איך מתמודדים עם זה? אם זה ברחוב,כשאין אף סמכות בסביבה,כמו בוס,או שוטר,וכו',.זה הופך בעייתי. להחזיר ולאיים זה לא חכם,זה עשוי להסתיים בדקירה כמו שקורה המון בימינו,ואין לדעת עד כמה הבנאדם ממול רציני .. ללכת בשקט רק יזמין עוד הצקות,ויגרום לך להרגיש מושפל וחלש מהי הדרך הנכונה והבריאה להתמודד עם זה,ולפתור את זה בלי להרגיש מושפל או מפוחד מהפעם הבאה? תודה למגיבים.

second place

New member
שאלה מעניינת וחשובה

התופעה של אלימות בקרב בני נוער ואלימות בחברה בכלל הפכה להיות משהו נורא שכיח. לא מזמן ילד בשכבה שלי נידקר, ולילד אחר משהו שבר בקבוק וודקה על הראש. אלו סיפורים שהייתי מצפה לשמוע רק בחדשות אבל בעצם הם פה ממש קרובים לכולנו. אני חושבת שלעולם לא צריך להגיב לבריונות. אם אדם שאתה לא מכיר מתחיל להציק לך ממש לא כדאי להוסיף שמן למדורה ולהחזיר לו. רוב האנשים שיציקו למשהו שיהיה אדיש לחלוטין אליהם ויתרחק מהמקום יניחו לו. אני חושבת שיש מעט אנשים שסתם ככה בלי סיבה ידקרו משהו כי מתחשק להם. אבל למרות שזאת אפשרות מאוד לא סבירה היא קיימת בהחלט ולכן הדרך היחיד זה פשוט להשתדל להתרחק ממקומות שנראים מפוקפקים, מאנשים שיכורים וכו'... באופן כללי הייתי מציע להמנע מכל עימות שהוא. כבר היו מיקרים של דקירות על רקע האירועים הכי סתמיים. חשוב לשמור על קור רוח, לא להתעצבן, לא ליצור סיכסוכים. כדאי להתרחק מנקודות עימות, לערב משטרה גם במקרים שלא בטוחים אם היא באמת נחוצה, לא להסתובב לבד במקומות לא נעימים ובכלליות לא להסתובב במוקמות לא נעימים... כל אלה הם הפתרונות שאני חושבת עליהם כשמדובר בפתרון מידי. אבל בעצם צריך לחשוב איך נלחמים בתופעת האלימות, מה גורם לה וכיצד מתמודדים איתה...

מילה מנחה בהתמודדות עם ערסים: יהודים.

משפט כמו "עזוב, כולנו יהודים" יכול לעבוד יפה מאוד על הרבה ערסים. גם אם תמשיך ללכת ותתעלם ולא תדבר אתה יכול לחמוק מזה. הכל עיניין של מה אתה משדר. ללכת בשקט כשאתה משדר חולשה יגרור הצקות. ללכת בשקט כשאתה משדר שאתה לא מתרגש מהם עשוי לעבוד יפה.

Gohan SSJ2

New member
צודק לגמרי

במקום להיות המושפל שמציקים לו, צריך לתת פה ושם משפטים שנותנים להם להרגיש שאתה אחד מהם. אתה גם יכול פשוט לדבר בשפה שלהם. נגיד איזה ערס מקלל אותך תגיד לו "עזוב אותי באמא שך". אצל הערסים זה לא ממש נחשב קללה, אבל זה כן גורם להם לחשוב שאתה לא איזה חנון. אתה יכול גם להגיד "בכיאת עזוב'תי" וכאלה דברים, זה עשוי לעזור.

למעלה