בריחת שתן?

זהר85

New member
בריחת שתן?

שלום,
יש לי כלבה מעורבת קטנה בת 9 וחצי בערך. הכלבה תמיד הייתה קצת חרדתית, בעיקר חרדת נטישה אבל בזמן האחרון החרדות מחריפות. היא ממש מבוהלת מרוחות וממש מפחדת להישאר לבד, למרות שזה לא קורה הרבה כי בעלי עובד מהבית.
בימים האחרונים בורח לה קצת שתן כל פעם שאנחנו חוזרים הביתה, גם אם היינו בחוץ רק שעה-שעתיים ולפני זה הוצאנו אותה.
עוד שתי נקודות רקע...
אני בסוף של הריון ראשון ואני חוששת שהיא מבינה שדברים משתנים. היא ראתה אותנו מסדרים את החדר, מסדרים את הבית ואורזים תיקים (שזה תמיד בעייתי אצלה, אריזת מזוודה מלחיצה אותה ולרוב לפני נסיעות לחו"ל אנחנו לוקחים אותה להורים שלי ורק אחרי זה אורזים כבר). יכול להיות שיש קשר? שהיא מרגישה שאני עומדת ללדת (שבוע 39) וזה יוצר אצלה בעיה התנהגותית?
נקודה נוספת היא שהתגלתה אצלה בעיה קלה בתפקודי כליות. לא משהו מורגש, אלא צף בבדיקת דם "שגרתית" לפני כמה חודשים. היא במעקב ועברה לאוכל מיוחד והאולטראסאונד שלה תקין לחלוטין.
לאחר שיחה עם הורטרינרית - יש 3 אופציות: דלקת, ריפיון שרירים ותסמין התנהגותי. כמובן שנפעל לפי ההנחיות שלה כדי לבדוק את האופציות ולשלול אותן עד שנמצא את האחת. אבל מה אתם חושבים?
נשמע לי פשוט לא הגיוני שמדובר בדלקת או ריפיון כי זה קורה לה רק כשאנחנו חוזרים הביתה וכל עוד אנחנו בבית זה לא קורה בכלל.
אם זה התנהגותי - עם מי אפשר להתייעץ?

דגלמנגה

New member
את פועלת נכון, ישר כוח

בנוגע להתנהגות - מומחה/ית להתנהגות כלבים באזור מגורייך.
העלי בקשה כאן בפורום ואחד הגורואים יתן לך
את המידע המבוקש.

זהר85

New member
אשמח להמלצות למומחה התנהגות באזור

כפר סבא, רעננה או הוד השרון

למעלה