בריכות

בריכות ../images/Emo179.gif

איזה בריכות יש בכפר סבא? הן טובות? כמה עולה מנוי/כניסה? תודה מראש.

מצטער, לא ידוע לי מחירים

גלי השרון זה ליד צומת כפר סבא, מול מס הכנסה וליד מגדלי ים תיכון. קאנטרי קלאב בצד שמאל זה ברחוב בן יהודה לכיוון מזרח, לפני איצטדיון כדורגל בצד ימין.

nofar17

New member
מחירים.

לפי מה שידוע לי, ותקנו אותי אם אני טועה. כניסה לגלי השרון חד פעמית עולה בין 20 ל30 שח. כניסה חד פעמית לקאנטרי [מידע עכשווי] עולה 50 שח [לא כולל חדר כושר]. מנוי שנתי ליחיד בקאנטרי קלאב עולה משהו בסביבות 1000-1500 שח. מקווה שעזרתי

badboy3919

New member
אמ,המספרים שנתת הם לא כל כך

מדוייקים אז אני אתקן אותך קצת: בקשר לכניסה לגלי השרון אז זה מושה בין 30-40 ש"ח,בקשר לכניסה לקאנטרי: 60 ש"ח לכניסה אחת (לילדים מעל גיל 3) ואם רוצים כרטיסיה ל10 פעמים אז זה עולה 500 ש"ח,והכניסה בעקרון לא כוללת את השימוש בחדר כושר אבל לא עושים שם בעיות ז"א שאפשר להשתפמש בכל המתקנים בתוך הקאנטרי.

D o o S h a

New member
אז כמו שכבר אמרו...

גלי השרון- אני אישית לא סובלת את הבריכה הזאת. המים בבריכה מגעילים ואני לא אוהבת את המקום והאווירה. אבל עובדה שאנשים אחרים כן. אבל זה יחסית מחירים נוחים הקאנטרי- כשמו כן הוא- קאנטרי. חדר כושר ועוד כל מיני דברים... יקר. מלא אנשים, אבל יותר שווה מגלי השרון זה בטוח

אני מנוי לקאנטרי ואני מרוצה..

אמנם אני משתמש בעיקר רק בחדר כושר.. אבל בכללי מאד סבבה שם

nofar17

New member
כנ"ל =)

כניסה לקאנטרי 60? אם בחופש זה היה 50 אין סיבה שזה ישתנה.

אה ועוד סיבה למה קאנטרי..

יש את מגרשי הטניס האלא.. אפילו שאני ממש חובבן.. זה פשוט ספורט מהנה ומעביר זמן בכיף.

chuti

New member
קאנטרי קלאב

כפי שידוע לי מנוי= 2600 לשנה ליחיד 55 ש"ח כניסה 500 בערך כרטיסיה של 10 כניסות

למעלה