ברכה בצורת ספר

ברכה בצורת ספר

שלום לכולם, אשמח אם מישהי-מישהו-מישוהים יוכלו לעצב לי את הברכה המצ"ב בצורת ספר, מודה מראש לעוזרים לתורמים למוכשרים ורד אגב אם זה מסובך אשמח גם לעיצוב אחר...

מלאכיית

New member
בקשה:)

מקווה שזה טוב. אם בא לך לשנות משו רק תגידי..

אכן מלאכית...

אהבתי מאוד... המון תודה..מלאכית יקרה, 200 תודות בשם המתנדבים בע"מ ושבוע מלאכי בהערכה ובתודה ורד.

יפה../images/Emo9.gif

תזכירי לי על איזו תוכנה את עובדת
אני חושבת שאת צריכה להגדיל את הרזולוציה כדי שלא יראו את הטישטושים מסיבוב לכיתוב.. אם תרצי אני אסביר לך איך

מלאכיית

New member
היי:)

דבר ראשון תודה על הכל!! ואממ.. תאמת שהפוטושופ שלי ממש ממש לא בסדר, אז רוב הזמן (כמה שזה נשמע גרוע..) אני עובדת בפוואר פוינט, אם יש לך הסבר שם מה לעשות אשמח:) ולפעמים אני עובדת בפיקסה.. האמת שהעיצוב הזה הוא רק הדבקה, ורד לא ביקשה משו מסובך אז רק מדביקים את הכתב על הספר הפתוח.. (ובמקרה הזה הוספתי עיפרון בצד..).. העיקר שהצלחתי לעזור:)

היי היי../images/Emo24.gif

בפאוורפויינט זה תמיד יוצא מפוקסל
אבל זה תמיד כיף לעבוד עם התוכנה הזו
את פיקסה אני לא מכירה, אולי תצלמי את המסך כשאת פותחת דף חדש, אולי יש אופציה לשנות את ההגדרות

מלאכיית

New member
עונה..

בפיקסה זה לא יוצא מטושטש, אבל היא לא תמיד טובה לכל העבודות... אבל לונרא, מסתדרים אם מה שיש:) תודה בכל מקרה!

tr2006

New member
טעות קטנה או שלא

יש משפט "גם הוא בממתינה" לא צריך להיות "גם אם הוא בממתינה"? אני יודעת שיש כאלה ששונאים שמתקנים אותם אז אני מתנצלת מראש.

למעלה