ברכותי על הפורום החדש

kuziel

New member
ברכותי על הפורום החדש

כמה אני שמח שנפתח עוד פורום על הלהקה הטובה בעולם גם אני הייתי בהופעה בארץ ב30 לספטמבר 1997 תאריך שלא אשכח לעולם רציתי לשתף אותכם במה שיש לי: אלבומים: הכל מboy ועד all that u cant leave behind דברים מיוחדים: האוסף 80-90 בגרסה המוגבלת של שני דיסקים השני כולל b-sides סינגלים: the fly mysterious ways even better than the real thing remixes one please staring at the sun if god will send his angles new day (bono with wyclef jean) beautiful day stuck in a moment.. בשני גרסאות walk on elevation elevation בגרסה מיוחדת לסבוב ההופעות באירופה הופעות חיות: שני הופעות מהסיבוב הופעות שאחרי unforgettable fire מ1985 שני הופעות מזוו טיוי אחת מוומבלי המפורסמת פופמארט: לאס וגאס,סאו פאולו,בואנוס איירס,סאן חוזה עדיין מחפש את ההופעה בארץ שהייתי בה! אלביישן: פיטסבורג,פורטלנד פסקולים: passengers milion dollar hotel batman forever until the end of the world pret a porter in the name of the father דברים קשורים: אלבום tribute to u2: we will follow וידאו: פופמארט במקסיקו סיטי אכטונג בייבי הוידאו - כל הקליפים מהאלבום פלוס תוספות זו טיוי בסידני סוף שבוע שלם של אם טי וי על יו-2 מוקלט כולל תוכניות מיוחדות וכמעט כל הקליפים יש לי עוד מלא חומר בוידאו לערוך מטקסי אמ טיוי ועוד DVD: elevation live from boston rattle and hum זהו נראה לי אם לא שכחתי משהו יש לי למכור: סינגל של beautiful day יש לי אחד מיותר ואת unforgettable fire מחו"ל עדיין בניילון עטיפה יותר יפה ממה שמוכרים בארץ עם רקע אדום גם מאחורה ולא לבן פלוס תמונה מי שמעונין שייצור קשר פלוס אני מוכן לצרוב כל דבר למי שרוצה בעיקר הופעות וכמובן להחליף שלכם ערן נ.ב אני מחפש את ההופעה בארץ אז למי שיש בבקשה שיגיד תודה

Tabasco

New member
היי ערן ../images/Emo108.gif

ברוך הבא, זה דבר ראשון. דבר שני, האוסף שלך של דברים שקשורים ל-U2 הוא מדהים! מאיפה השגת כזאת כמות של חומר? יש לך קשר לגורמים בחו"ל? דבר שלישי והכי חשוב, מכירה של דברים וכל העיסוק הזה במסחר הוא מותר אך ורק דרך הלוחות. אם תסתכל על הפס העליון למעלה איפה שיש לך אפשרויות שונות, תוכל לראות את המילה לוחות, תלחץ עלייה ובדף שיפתח אתה מוזמן לנסות את מזלך במכירה של כל מה שאתה רוצה! בהצלחה לך.

kuziel

New member
תודה

כל מה שיש לי הוא רובו מהארץ כמה סינגלים בודדים מח"ול ורוב ההופעות הורדתי מהאינטרנט ואני שואף לשפר אותו תמיד אז אם מישהו מעונין להחליף....

Phoebs

New member
יש לי את פופמארט תל אביב על 2 CDS

וכן עוד 100 בוטלגים

kuziel

New member
איך אני יוצר איתך קשר מחוץ לפה?

בבקשה זה חשוב לי מאוד

למעלה