ברכות ברכות ולתכלס

ברכות ברכות ולתכלס

מי המציא את המקרר? אם אתפוס אותו אחסל איתו חשבונות. תמיד שאני ליד המקרר אני מוצא להפתאתי משהוא מזין ביד ומייד לאחר מכן בפה. עד כאן תארתי את אחד הדפוסים הראשונים של שמנים (כמוני). להאשים אחרים..... נכון שתמיכה זה דבר חשוב נורא אבל קודם כל שליטה עצמית ולקיחת אחריות על עצמך. ;-) ;-)

תגל

New member
נביא היקר...

אכן שליטה עצמית חשובה מאוד ותתפלא - מנסיון, אין כמו קבוצת תמיכה ווירטואלית, כי תמיד יש מישהו שיקשיב לך, ואין כאן שעות קבועות למפגשי שיחה. אני תמיד כאן, בכל שעה, וכל פעם מישהו אחר יהיה כאן. ואז... כשתחליט להאבק ברצון שלך לפתוח מקרר, שב איתנו, נקשקש. ותראה שלאט לאט אבל בטוח, זה עוזר. אשמח לשמוע ממך שוב אוהבת תגל

תגל

New member
להחביא לא ניתן,,,,אבל.....

אפשר לשים מתוקים על השידה ליד המיטה, עם כוס מיץ וכשמתעוררים בלילה להכניס משהו לפה.. הרי הצורך בלהתעורר ולאכול משהו זה יותר בקשה של הגוף לטעום מתוק. זוהי דרישת סוכר ואל רעב אמיתי... תתחילו עם מתוקים (עוגיות, קוביות שוקולד) ולאט לאט תפחיתו בכמות. לא לגרור את עצמכם למקרר. הקירבה שלכם לממתק תחסוך מכם את הפיתוי של זלילה בעמידה במטבח. וזה עוזר המון. ספרו לי איך אתם ממשיכים הלאה... נוכל למצוא עוד פתרונות תודה על ההשתתפות אוהבת תגל

תרנגולת

New member
אה.. שליטה עצמית?

הממ.. שליטה עצמית- זה בדיוק מה ש``יש``, ואין בהפרעות אכילה.. אני לא בטוחה שזה נקרא הפרעה, אם אפשר כ``כ לשלוט.. אחד הדברים האטומים יותר שיש לאנשים להגיד זה ``פשוט תאכלי``. אז אני אומרת לך, שזה לא פועל ככה.. זה בכלל לא פשוט. אותו הדבר לגבי ההפך- לגבי אכילה כפייתית. זה לא ש``פשוט תפסיקי``. זאת בעיה שדורשת טיפול.. וזהו. שליטה לא באה משום מקום, וה``שליטה`` באוכל יכולה לאבד שליטה בעצמה.. או בקיצור- זה חלק מאוד גדול מהבעיה. חלק שמצריך טיפול ע``י פסיכולוגים, דיאטנים וכו`.. תרנגולת.

למעלה