ברכות ומיטה האיחולים למירב מיכאלי, האשה השלישית שזוכה לעמוד בראש התנועה

און גרדיל

Well-known member
ברכות ומיטה האיחולים למירב מיכאלי, האשה השלישית שזוכה לעמוד בראש התנועה
היעלה בידה לשקם את אותה התנועה
תנועה שאבותיה יסדו את המדינה והקימו את מערכותיה
לא מכיר אותה אבל היא מושכת שליליות. היו צריכים לבחור פרגית/פרג בלי כלום בראש וככה היה מקום לכולם ...

שחר 676

Well-known member
מנהל
סגירת מעגל.... למיטב זכרוני וידיעתי האמא של חברת הכנסת מיכאלי האשימה את מנהיג מפא"י בן גוריון במותו של אביה ד"ר ישראל קסטנר.

היום הנכדה עומדת בראשה של אותה מפלגה.

אבנר ג

Well-known member
סגירת מעגל.... למיטב זכרוני וידיעתי האמא של חברת הכנסת מיכאלי האשימה את מנהיג מפא"י בן גוריון במותו של אביה ד"ר ישראל קסטנר.

היום הנכדה עומדת בראשה של אותה מפלגה.
אין לבוא בטענות אל אשה בצערה
העובדה שהבת לא רק שהשתלבה היטב במפא"י והיום היא עומדת בראשה, אומרת שהיא לא הסכימה עם אימה

נקווה שמירב לא תסתפק בישיבה על זר הדפנה של "כבוד היושבת ראש"
אלא תפתח כבר היום ביוזמה לאישוש המפלגה וריענון מסריה

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין לבוא בטענות אל אשה בצערה
העובדה שהבת לא רק שהשתלבה היטב במפא"י והיום היא עומדת בראשה, אומרת שהיא לא הסכימה עם אימה

נקווה שמירב לא תסתפק בישיבה על זר הדפנה של "כבוד היושבת ראש"
אלא תפתח כבר היום ביוזמה לאישוש המפלגה וריענון מסריה
זה ממש לא משנה מבחינתי

מפלגת הגזע של הפנקס האדום תמשיך להתקיים בין אם מפלגת העבודה תעבור את אחוז החסימה ובין אם לאו.​

בשנת 2015 ציפי ובוזי הנהיגו את מפלגת העבודה שזכתה ל 24 או 26 מנדטים - בהנהגת גבאי ולאחר מכן פרץ ושמולי המזרחיים, מפלגה זו ירדה אל מתחת לאחוז החסימה. אז נשאלת השאלה - "לאן נעלמו כל המנדטים" ? והתשובה היא - רוב מצביעיה של מפלגה זו נטשו אותה לטובת מפלגות שמאל עם מנהיגים אשכנזים - גנץ/לפיד.

לעניות דעתי , רובם המכריע של מצביעי השמאל הישראלי הם בראש ובראשונה גזענים ובדבריי אלה אני מתכוון גם אל מצביעיה המזרחיים אשר בשל רגשות נחיתות קשים מתגזענים כלפי המוצא המזרחי אליו הם משתייכים - ראה דוגמא סדי בן שטרית { מפגין שמאל בולט } או אלי מויאל שהיה ראש עריית שדרות לשעבר - יהודים ממוצא מזרחי אשר במוחם ההזוי מתרחשת משוואה מופרכת הגורסת כי

מוצא אשכנזי = אינטילגנציה עילאית = מצביע שמאל

אין ספק כי מצביעים אלו הם הבזויים והנחותים ביותר מבין מצביעי השמאל.

לסיכום : זה לא משנה אם מפלגת העבודה קיימת או לא - מורשת הגזענות שהנחילה שורה בלבבות מצביעיה המתקשים לקבל הנהגה מזרחית ולכן אולי מיכאלי האשכנזית תצליח להעביר את מפלגת העבודה אל מעבר לאחוז החסימה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
קודם כל זה נכון מעבר לכל ספק ויפה שאפילו שחור נחות מצביע ביבי כמוך מודה בזה
ברור שמבחינתך זה נכון - הרי אתה מתייחס אל אשתך העיראקית כפי שאתה מתייחס אלי ;-)

האם גם אותה כינית "שחורה נחותה" ? חחח
מעניין לאיזה סוג של השפלות ילדיך נחשפו בילדותם.....

אשתך השחורה למדה להעריך את הגזע השליט , הא ? :cool:

ברור שמבחינתך זה נכון - הרי אתה מתייחס אל אשתך העיראקית כפי שאתה מתייחס אלי ;-)

האם גם אותה כינית "שחורה נחותה" ? חחח
מעניין לאיזה סוג של השפלות ילדיך נחשפו בילדותם.....

אשתך השחורה למדה להעריך את הגזע השליט , הא ? :cool:
אשתי לא שחורה ולא נחותה, מי שנחות וגזען זה אתה כי אתה מפרסם פוסטים גזעניים בפורום ובטח גם במקומות אחרים

שחר 676

Well-known member
מנהל
אשתי לא שחורה ולא נחותה, מי שנחות וגזען זה אתה כי אתה מפרסם פוסטים גזעניים בפורום ובטח גם במקומות אחרים
בוא תראה לי ציטוט גזעני אחד שיצא מפי ?

איני אשם שאינך חזק בהבנת הנקרא ואחר כך עוד מתיימר להיות בעל אינטילגנציה גבוהה יותר מיתר האוכלוסיה. ;-)

אם אתה מכנה אותי "שחור נחות" הרי שגם אשתך המזרחית "שחורה" בעיניך.
מה ההבדל ביני לבינה ?

בוא תראה לי ציטוט גזעני אחד שיצא מפי ?

איני אשם שאינך חזק בהבנת הנקרא ואחר כך עוד מתיימר להיות בעל אינטילגנציה גבוהה יותר מיתר האוכלוסיה. ;-)

אם אתה מכנה אותי "שחור נחות" הרי שגם אשתך המזרחית "שחורה" בעיניך.
מה ההבדל ביני לבינה ?
ראה את הפוסט שלך שהגבתי אליו, גזעני לעילה ולעילה

שחר 676

Well-known member
מנהל
ראה את הפוסט שלך שהגבתי אליו, גזעני לעילה ולעילה
ראשית תלמד לכתוב - כותבים "לעילא".

שנית - אין שום אלמנט גזעני בדברי אך אם אתה טוען שכן אנא הפנה אותי אל הציטוט המדויק. זה לא חדש שאינך חזק בהבנת הנקרא.

אשתך שחורה בעיניך - היא לא שחורה בעיני וזאת מפני שאני חולק איתה מוצא מזרחי דומה.

אם אתה מכנה אותי "שחור נחות" הרי שבעמקי נשמתך כך בדיוק אתה חש אל עבר אשתך....ליבי עליה אם היא תעז לא להסכים איתך בנושאים כלשהם....בטח ובטח בנושאים פוליטיים.

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
זה ממש לא משנה מבחינתי

מפלגת הגזע של הפנקס האדום תמשיך להתקיים בין אם מפלגת העבודה תעבור את אחוז החסימה ובין אם לאו.​

בשנת 2015 ציפי ובוזי הנהיגו את מפלגת העבודה שזכתה ל 24 או 26 מנדטים - בהנהגת גבאי ולאחר מכן פרץ ושמולי המזרחיים, מפלגה זו ירדה אל מתחת לאחוז החסימה. אז נשאלת השאלה - "לאן נעלמו כל המנדטים" ? והתשובה היא - רוב מצביעיה של מפלגה זו נטשו אותה לטובת מפלגות שמאל עם מנהיגים אשכנזים - גנץ/לפיד.

לעניות דעתי , רובם המכריע של מצביעי השמאל הישראלי הם בראש ובראשונה גזענים ובדבריי אלה אני מתכוון גם אל מצביעיה המזרחיים אשר בשל רגשות נחיתות קשים מתגזענים כלפי המוצא המזרחי אליו הם משתייכים - ראה דוגמא סדי בן שטרית { מפגין שמאל בולט } או אלי מויאל שהיה ראש עריית שדרות לשעבר - יהודים ממוצא מזרחי אשר במוחם ההזוי מתרחשת משוואה מופרכת הגורסת כי

מוצא אשכנזי = אינטילגנציה עילאית = מצביע שמאל

אין ספק כי מצביעים אלו הם הבזויים והנחותים ביותר מבין מצביעי השמאל.

לסיכום : זה לא משנה אם מפלגת העבודה קיימת או לא - מורשת הגזענות שהנחילה שורה בלבבות מצביעיה המתקשים לקבל הנהגה מזרחית ולכן אולי מיכאלי האשכנזית תצליח להעביר את מפלגת העבודה אל מעבר לאחוז החסימה.
גזענות יש רק בימין

Harrington

Well-known member
מנהל
ברכות לזוכה. תנחומים למפלגה.

למרות שלענ"ד בהחלט הייתה ועודנה יש למפלגת העבודה תקומה, ספק רב בליבי אם מיכאלי היא זו שתצליח להביא אותה לכך. עצם העובדה שהיא בחרה בשבועות האחרונים להאשים בכל תחלואי המפלגה (והמחנה שלה) יריב פוליטי, במקום לדבר על מה שהמפלגה הזאת יודעת ומסוגלת לעשות, עניינים מתוך אידיאולוגיה שלה (של המפלגה) מעבר ל'רק לא ביבי', מלמדת שאנחנו בס"ה מקבלים more of the same. הבוחר כבר הביע את עמדתו על מנטרה זו.

ai27

Well-known member
המעריצה של קסטנר היא בהחלט האדם המתאים,
לפירוק סופי של מפלגת העבודה

אבנר ג

Well-known member
המעריצה של קסטנר היא בהחלט האדם המתאים,
לפירוק סופי של מפלגת העבודה
היא הנכדה של ישראל קסטנר הי"ד (שבימ"ש העליון זיכה אותו מכל אשמה)
שנרצח ע"י חמומי מוח מכנופיות המרצחים של אצ"ל ולח"י

marabo

Well-known member
היא הנכדה של ישראל קסטנר הי"ד (שבימ"ש העליון זיכה אותו מכל אשמה)
שנרצח ע"י חמומי מוח מכנופיות המרצחים של אצ"ל ולח"י
בימ"ש העליון היה אז זרוע של מפא"י.
בית משפט המחוזי שהיה יותר חוקר לעומק ובודק לא זיכה.

למעלה