ברכות לחזרה ללימודים

R o T e M18

New member
ברכות לחזרה ללימודים ../images/Emo63.gif

אחרי לא מעט ימים של חופש - אתם - התלמידים - חוזרים לבית הספר. אז אני יאחל לכל מי שחוזר לבית הספר המון הצלחה בשנה החדשה. שנה של שיגשוג,צמיחה,הצלחות והישגים. שיהיה לכולם בהצלחה

E l i a l o N

New member
עלינו לכיתה י"ב, וכעת אנחנו לומדים לפסיכומטרי

בתקווה שנצליח ואנחנו נצליח בפסיכו' ניכנס לאוניברסיטה ונתחיל את מסלול העתודה שלנו. בהצלחה לכולם!

E l i a l o N

New member
תודה, עינב../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif אמממ...אנחנו הולכים ללמוד

רפואה. שינינו רוצים להיות מנתחים. בלי עתודה, כדי להתקבל לרפואה זה כמעט לא אפשרי. צריך ממוצע בגרויות למעלה מ-110+ ציון פסיכו' למעלה מ- 750, שזה מטורף. ועם העתודה אנחנו יכולים לקבל בפסיכו' רק 690. הקלה משמעותית!

eynav br

New member
זה עתודה של מה??

עתודה צבאית? לא הבנתי לצבא אתם הולכים??

E l i a l o N

New member
עתודה צבאית- מהצבא...

לומדים 7 שנים, עם מימון מהצבא. לאחר מכן 3 שנים בתור רופאים בצבא ושנתיים קבע. זה יהיה השירות הצבאי שלנו- אנחנו נהיה רופאים (מנתחים) בבית חולים צבאי (תל השומר, משהו מהסוג הזה...)

eynav br

New member
פשש יפה

אתם מיועדים לכך? ז"א כבר אמרו לכם שלשם אתם הולכים? או שזה תלוי רק בציונים?! וואו 7 שנים לימודים ורק אחר"כ להכנס לצבא לעוד 5 שנים:S אבל שתשתחררו יהיה לכם אחלה נסיון ומקצוע והכל ביד...

E l i a l o N

New member
התקשרנו אליהם (לצבא) ולפיהם אנחנו מתאימים

למסלול הזה. הציונים הבית ספריים שלנו טובים. הפרמטר השני לעתודה: כדי להכנס לעתודה צריך מינימום בפסיכו' 550! לסיכום: מבחינת ציונים של בית ספר הצלחנו, פסיכו נעשה ונראה. אם יהיה טוב נכנס לעתודה. בזה אנחנו כמעט בטוחים. עכשיו, כדי ללמוד רפואה, צריך ממוצע בגרויות גבוה מאוד, ופסיכומטרי 690 (690 לפי מיועדים לעתודה, באמת צריך 750+) מקווים שהבנת.

../images/Emo3.gifתודה באיחור ../images/Emo70.gif

אני בכיתה י"ב אין לי כווווווווח חחחח איך מפציצים אותנו

למעלה