ברכות למקימי הפורום

marceloros

New member
מנהל
ברכות למקימי הפורום

בידיוק באתי לבדוק אם קיים כבר פורום הישרדות ואם לא ללמוד איך ולדאוג שיפתח, והנה הפתעה, מצאתי פורום ואפילו חדש. אז קודם כל: כל הכבוד למי שטרח, ואני מוסיף מספר הערות משלי. 1. איך זה שאני לא מוצא בדפים הראשונים כל איזכור להישרדות ישראל הקרובה קרובה? 2. מה אתם תקועים עם הוט בעונות 1-2 של הישרדות? תתעוררו - מי ששורד שרוף כמוני עבר ליאס מזמן. *** ספויילר לעונה 2 במשפט הבא*** (אם זה מזיז למישהו) אגב היה מרגש לצפות לפני שבוע אצל משפחה בפרק בו סולקה אליזבט פילרסקי היפה מהישרדות אוסטרליה, נו טוב אבל זה ממש היסטוריה של העונה הכי טובה לדעתי ששודרה בערוץ 2 כמעט במקביל לארה"ב. הרבה הצלחה, שתבוא בגדול ובבטחה בסוף השנה.

Edge51

New member
אה ושכחתי להוסיף

שהרוב פה דווקא לא תקועים על העונה ה-1 וה-2... רצים בקצב של ארה"ב, זאת אומרת כבר ראינו(ראינו=רוב האנשים פה) את הגמר של עונה 14 והאיחוד.

marceloros

New member
מנהל
כמובן ../images/Emo8.gif

אתם גם מצליחים לצפות כמעט כל צעד בהישרדות כגון מי יסולק? סדר הקראת הפתקים? מתי איחוד ומתי ערבוב? וכדומה?

marceloros

New member
מנהל
לנבא/לנחש

אני "מנחש" באחוזים מאוד גבוהים מי יסולק, מה השם שיופיע בפתק הבא, לפני שיש אחוד או ערבוב של הקבוצות אני מנבא מה ההפקה עושה עכשיו וכדומה. אני וג'ף עושים זאת יחד: Once the votes are red the decision is final, person voted out will be asked to leave the tribal council area inmediately, I'll read the votes ואז לפני שהוא מציג כל פתק אני מכריז לפניו ו כמעט תמיד צודק.

Edge51

New member
אהה...

עכשיו הבנתי אותך, אז שתתחיל עונה 15,צור איתי קשר, אני רוצה לדעת מה תעשה ההפקה

NamelessGirl

New member
חחח גמני

תמיד אומרת את זה יחד איתו..אבל אני עוצרת כשהוא מגיע לפתקים

ברוך הבא ../images/Emo140.gif

1. היו אזכורים לכך מידי פעם, אבל העובדה הפשוטה היא שפשוט אין לאנשים מידע על התוכנית הזו. אם יש לך מידע נוסף - נשמח לשמוע.
2. כמעט כל הגולשים כאן נמצאים בעונה 14 - או ע"פ השידור של יס או ע"פ השידורים בארה"ב.

marceloros

New member
מנהל
תודה לכל המברכים

בדצמבר יהיה מידע על הישרדות ישראל

NamelessGirl

New member
אם כבר אליזבת..

זה מצחיק לראות שהיום היא מנחה שותפה באחת התוכניות הכי מצליחות בארה"ב..הסתדרה בחיים

למעלה