ברכות לפתיחת הפורום לחיות מחמד

haimra

New member
ברכות לפתיחת הפורום לחיות מחמד

לפני כ-16 שנים אימצה אותנו חתולת רחוב לאחרונה שמתי לב שאפה מדמם ומאבד מצורתו הטיבעית,ומאחר וחתולה זו נולדה לחופש,וגרה בחצרינו אך לא בביתינו אנו מתקשים לקחת אותה לוטירינר,בשיחה עם הוטירינר נאמר לי שזו תופעה של סרטן האף הלבן של החתולים,ובאם זה נכון יש לי מספר שאלות: 1.האם החתולה סובלת?,היא יושנת רוב שעות היום. 2.האם הפתרון הוא כירורגי+הקרנות או כימוטרפיה. 3.כמה זמן נשאר לה לחיות בהתחשב שהמצב הזה נמשך חצי שנה. 4.מה לדעתך הפתרון הטוב ביותר למצבה,אגב היא לא איבדה את התאבון. דרך אגב שמה ונילה.אשמח לקבל תשובה בהקדם.חיים.

haimra

New member
מעבר לברכות ממתין לתשובה על שאלותי

תודה מראש.

תשובות

מה שאתה מתאר יכול להגרם ממספר סיבות, אך הסבירה ביותר היא אכן גידול. עם זאת יש מספר סוגי גידולים אפשריים במיקום זה, לכן לא ניתן לענות על שאר השאלות (לגבי הפתרון והזמן שנשאר לה) בלי לבדוק אותה באופן מסודר ולקחת דגימה מיקרוסקופית מהאזור. לגבי הסבל - אתה תוכל להגיד את זה יותר טוב ממני כי אתה רואה אותה. אני מניח שזה לא נעים לה, ואולי אפילו כואב, אבל אם היא אוכלת, חיונית ופעילה אז אני מניח שזה עדיין לא משפיע עליה באופן קיצוני. כמובן שמבחינה רפואית יש צורך להמשיך ולבדוק את זה, השיקולים שמעבר לכך הם בידיך ארז

למעלה