ברכות לפתיחת הפורום

אור נוי

New member
ברכות לפתיחת הפורום

כמטפלת מתנדבת במסגרת "פעילות לבריאות" אני רואה את חוסר האונים והקשיים המרובים שהם נחלת המשפחות בהתמודדות היומיומית עם בן משפחה חולה ולכן חשיבות מרובה יש לפורום כזה למרות ואף על פי שקיימות קבוצות תמיכה בנושא בערי הארץ השונות שאכן עושות עבודת קודש הרי שנתקלתי בעבודתי בבני משפחה שקשה להם עם החשיפה או שאין להם מי שיחליף אותם באותו ערב של מפגש ויאפשר להם לצאת ולהשאיר את החולה בידים אמונות וכו ולכן פורום כזה עשוי להקל עליהם. וברשותכם מעט על "פעילות לבריאות":במסגרת זו,הפועלת במספר ערים בארץ ומבוססת על מתנדבים שעברו הכשרה מיוחדת לצורך הפעלתם של חולי האלצהיימר בעיקר בשלבי המחלה הראשוניים,בדרך של שימור הכשרים הקוגנטביים באמצעות "ערכת הפעלה מיוחדת" . המתנדבים מדריכים ומנחים את בני משפחת החולה כיצד להמשיך ולהפעיל את החולה בעצמם.

רותי ע

New member
ברכות לפורום החדש והחשוב ../images/Emo140.gif

כמי שאיבדה את סבתה לאלצהיימר אני יודעת שזו אחת המחלות היותר קשות, בגלל שהנפש הולכת לפני הגוף. זה נוראי לחולה ונוראי למשפחה. כשקברנו את סבתי, 15 שנה אחרי שחלתה ושנים רבות אחרי שכבר לא הכירה אותנו, בכיתי. בכיתי בהקלה שסוף סוף אני יכולה להתאבל על אישה נפלאה שמתה למעשה לפני שנים. אני שמחה שיהיה כאן מקום לתמיכה למתמודדים עם המחלה הקשה הזו.

אירילה

New member
תודה לך רותי ונשמח מאוד אם תוכלי

להעניק כאן לזקוקים טיפים רלוונטים. גרשון

רותי ע

New member
זה היה כבר מזמן וכנראה שמנסים

להדחיק את התקופה הקשה כך שאני לא ממש זוכרת. אבל את התחושה הכללית הקשה, את זה לא אשכח.

למעלה