ברכות על הפורום , דלק ואשראי מיקסום אפשרי

Fertilizer

New member
ברכות על הפורום , דלק ואשראי מיקסום אפשרי

מה השילוב המנצח בין אשראי ודלק? אני רוצה לעשות כרטיס אשראי שהוא יהיה רובו רובו אם לא כולו לצורך קנית דלק בתחנות הדלק השונות, באיזה חברת אשראי נותנת לי הנחה כל שהיא בעת התדלוק.? האם יש העדפה לחברת דלק מסוימת? מהידע המעוט שלי בתחום: אמריקן אקספרס נותנת הנחה קבועה על החשבון שמוחזר בהחזר שנתי 0.3% מסה"כ כל ההוצאות (זה לא הרבה אבל זה משהו)

קרנית 1

New member
מנוי לדלק

ממה שכתבת, אני מבינה שהרעיון הוא חיוב חודשי אחד להוצאות הדלק. על דלקן / פזומט / וכאלו חשבת? זה חיוב פעם בחודש, ואין לך בעית תידלוקים. יש עוד חברה שיש לה סניפים בעיקר במושבים - נקראת אברך אלון, והיא נותנת מפתח פלסטיק - ואתה מתדלק לבד בכל התחנות שלך - והתשלום הוא בהו"ק או בכרטיס אשראי - פעם בחודש. יש להם קרוב ל-40 תחנות ברחבי הארץ, הרבה בצפון ובדרום, אבל גם במרכז. הם נותנים גם הנחה קבועה על הדלקים. לי יש כזה מפתח, וזה מאוד נוח. בהצלחה.

Fertilizer

New member
תשובות שלי:

יש לי הוצאות דלק של 2000 שח בקרוב בחודש, ואני מתגורר במרכז לכן אני מחפש את השילוב המנצח בין אשראי לדלק ללא צורך במנוי כל שהוא. אני מתדלק בבנזין. ןלמחשובת תשמש באתר שלי ראה בחתימה

amazone

New member
שרות עצמי שיכול להפחית עד ל-30 אג' לליטר דלק

או להתקין דלקן

Fertilizer

New member
ידוע

אבל אני חיפשתי את השילוב המושלם בין דלק - ל כרטיס אשראי

amazone

New member
ומה לא מושלם בזה?

ברוב התחנות ניתן לשלם רק בכרטיס אשראי בעמדות השרות העצמי [צלבד בתחנות פז ודור אלון שמאפשרות גם תשלום במזומן] בכרטיס האשראי YOU נותנים הנחה 20 אג' בתחנות מסויימות [כמו בשרות עצמי] אבל בשרות מלא ואין כפל מבצעים מלבד פזומט/דלקן או עסקה עם מנהלי התחנה המועדפת שלך אין הרבה מה לצפות

Fertilizer

New member
אני מתדלק בשרות עצמי כדרך קבע

ובנוסף רוצה למקסם את זה בעוד שלב עם בחירת אשראי נכון, יש לי הוצאות של דלק בחודש בסה"כ 1500 שח.

tomer2007

New member
לי יש אמריקן אקספרס ואף פעם לא קיבלתי החזר

הגדול - אם תקח בחשבון את התשלומים שאתה תשלם על החזקת כרטיס נוסף - לא בטוח בכלל שלא יצא לך לשלם יותר ..... אני יודעת שיש כרטיסי תדלוק עם הנחה שאפשר לרכוש במרוכז ויש כרטיסי תדלוק שאפשר להטעין...

amazone

New member
ומסכן להחנות בחניות תת קרקעיות

רוב הקניונים מסרבים לאפשר לרכב מסוג זה להחנות אצלם בתת הקרקעי

amazone

New member
בארץ אין תקן לזה ואין תעשיית רכב

מלבד המוסכים [ואולי הסופה שעומדת בפני פשיטת רגל אחרי שהצבא נטש וגם כך כל מה שהם עושים זה להרכיב]. בשינויים שנעשים במרכב בארץ מבטלים את אחריות היצרן. אין מוסך מורשה אחד בארץ שיתן לך אישור הסבה לגז מטעם החברה ומכוסה על ידה באחריות מסיבה אחת פשוטה - הרכב אינו בנוי לכך ולכן מדובר במכונית תופת וזה רק עניין של זמן

מידע נוסף ....

לנוחות כולם, אני מעתיק את תשובתי מהפורום "המתחרה"... (לדעתי עדיף לנהל את הדיון בפורום אחד בלבד) גם בכרטיס ישראכרט בחלק מהמועדונים מקבלים הנחה של 1.5% בטן (בעצם בכל הכרטיסים מבית ישראכרט). מעבר לזה, בלאומי קארד חברו לפז ושם מקבלים בכל תדלוק 20 אגורות הנחה לליטר או ההנחה של התחנה הגבוה מבין השניים (מדובר בעצם על שיתוף הפעולה של חברת כרטיסי האשראי עם שופרסל). הסדר דומה יש במסגרת YOU בין דיינרס לדור אלון.

Numnum

New member
בהמשך לצרחן הנבון

יש היום מספר שיתופי פעולה בין חברות דלק וסופרמרקטים - שווה לבדוק דור אלון משתפת פעולה עם מגה למיטב ידיעתי - וכך אתה נהנה מהנחה בשני המקומות לדור-אלון יש כרטיס ספידומט שמעניק הנחה קבועה בדלק , אבל אני לא בטוח שהוא גם כרטיס אשראי.

מחשבות

New member
הספידומט של דור מעניק 15 א"ג הנחה ואינו

כרטיס אשראי רגיל. הכרטיס של שופרסל הוא כרטיס רגיל ונותן 20 א"ג הנחה בפז.

ariri

New member
קניית דלק בכרטיס אשראי

שימו לב שלא תאבדו שליטה. מטרת חברות האשראי היא להגדיל את הצריכה. ולגרום ללקוחות לגלוש לקבלת אשראי חוץ בנקאי, כאן הרווח הגדול של חברות האשראי וזה גם ההפסד שלנו. ממליץ על קנייה מושכלת בכרטים, לא לשלם בתשלומים ולא לחרוג לאשראי חוץ בנקאי. בידקו גם אם ההטבות לא נעלמות לאחר שנה (קפיצה בעמלות ודמי שימוש) או חובה לשימוש מס' פעמים בחודש בכרטיס, אחרת נשלם יותר. בקיצור חברות האשראי מחנכות את הצרכן להתנהגות הפוכה לאינטרס של הצרכן.

למעלה