ברלין באוגוסט

ברלין באוגוסט

התכנון המקורי היה להיות שם כל החודש, שילוב של עבודה וטיולים. כדאי כבר להודיע למארחים שלא נגיע, או שיש טעם לחכות ולראות אם יהיו התפתחויות? אני חושדת שכושר השיפוט שלי מתערפל, בגלל הרצון העז לצאת מהסגר שנכפה עלינו.

dudi4321

Member
ומה מצפה? שנחליט עבורך?

לדעתי - עד אוגוסט הכל ירגע, אבל יקבעו כללים חדשים, כמו הצגת תעודת בדיקת קורונה, שימוש במסכות, אולי כפפות, שעור ביטוח גבוה ממה שהתרגלנו. בנוסף למגבלות העלאת נוזלים וכלים חדים וכו'. אפשר כבר לראות כיוון בכמה מדינות כמו גאורגיה, אוסטריה שמקלים, אולי. אני לא מעיז בינתים. בהצלחה!

ברור שלא

רוצה לקרוא דעות ונימוקים, שיעזרו לי להחליט.

אין לי דעות ונימוקים בשבילך
לנו מתוכנן טיול באוגוסט בצרפת
למשך שבועיים וחצי, עם גיחות של יומיים לאיטליה וגיחות של 3 ימים ליער השחור.
בינתיים לא בטלתי כלום (לינות או טיסה) ואני מקפידה לשמר אופטימיות

תכלס מה יש לי להפסיד...
הייתי מחכה עד הרגע האחרון, אם זה אפשרות מבחינתך.

צרפת מתוכננת לנו לחגים.

גם שם משלבים עבודה ובילויים. הזמנו דירה בפריז ממישהי שאמרה שהסכום שאנחנו משלמים לה, יממן לה חופשה באותה התקופה באיטליה. מחזיקה אצבעות ששום דבר לא ישתבש. החופשה בצרפת כבר מוזמנת ומשולמת, כולל שיט נהרות עצמאי באיזור דיז'ון. העבודה בברלין לא היתה סגורה לפני שהתחילה תקופת הקורונה, כך ששום דבר לא מוזמן בנתיים.

מיקהפ

New member
בהצלחה, בינתיים שומרת על אופטימיות זהירה מאד,

אפשר קישור לשיט נהרות שלכם? כלומר, לחברה, הזמנתם על סמך במלצה? מקווה שתסעו ותשוטו ונקרא ונראה צילומים.

תודה! התבלבלתי, שיט תעלות.

הזמנו את השיט בגורדון טורס, אצל מישהי מאוד נחמדה בשם חניתה. היא המליצה לנו על מסלול לפי המאפיינים המשפחתיים שלנו. זה יהיה (נקווה) השיט הראשון שלנו, אבל שייטים מנוסים אישרו לנו את כל ההמלצות שקיבלנו. מקווה שניסע ואוכל להמליץ כשנחזור.

דיברנו עכשיו עם חבר שוויצרי, שנסע לגרמניה

בענייני עבודה. עצרו אותו בגבול, וכמעט הכניסו אותו להסגר כפוי. הוא שילם סכום גדול לעו"ד, שהצליח להכניס אותו לגרמניה ליומיים עבודה, שהיתה הכרחית לטענתו. נקווה שהמצב ירגע בקרוב.

אספרסו2

New member
יירגע מאיזו בחינה?

הפוליטיקאים ישחררו את המושכות מהנתינים בחודשים הקרובים,חייבים לתת לכלכלה לרוץ,נתין מחוסר עבודה או יכולת להשתכר לא יבחר בהם בבוא מועד בחירות. אבל כל אחד אז אחראי לעצמו,מסיכה,מיגון,חיטוי מאסיבי ושמירת מרחק אפילו אם מחייכים מבעד למסיכה,זה הקושי האמיתי ומוציא קצת חשק מטיולים שאינם בחייק הטבע.

למעלה