ברצוני לשאול אותכם מספר שאלות בתחום

meden11

New member
ברצוני לשאול אותכם מספר שאלות בתחום

√ ברצוני לשאול אותכם מספר שאלות בתחום הסלולרי (במסגרת מטלה באוניברסיטה) 1. כמה זמן אתם משתמשים בטלפון ? סלולרי או בבית? 2.באילו שרותים אתם משתמשים לעיתים קרובות(שליחת SMS, קבלת מידע למכשיר..)? מה אתם מצפים מטלפון במבחינת מכשיר או שירותים שיכולים (שירותים שלא קיימים כיום או שירותים שניתן לשפר)? 3.מה הידע שלכם בתחום הסלולרי? האם אתם עובדים בתחום(בזק אורנג)? או רק משתמשים? 4. במידה ויש ידע(ציינו את המקור אם אפשר), איך לדעתכם יראה הטלפון העתידי , ומה יהיו תפקודיו העתידיים מבחינת שרותים? 5. ובאלו תחומים יקביל למערכות מחשב(לדוגמא לשלוח אי-מייל ממכשיר הטלפון, פאלם פיילוט במכשיר ועוד..)? 6. האם נראה את המכשירים האלו בקרוב? ואם לא מדוע ** יש לציין אם אפשר את שמכם ועיסוקכם במיוחד אם אתם עוסקים בתחום. מדובר במטלה שעלי להכין המסגרת לימודי באוניברסיטה. מקווה שאוכל לקבל מכם כמה שיותר מידע. תודה מראש על השתתפותכם

phingy

New member
בכיף...

המכשיר שלי הוא SK ברשת פלאפון 1) בבית בערך 10 דקות ביום, סלולרי 5 דקות 2) שליחת וקבלת SMS, תקשורת IRDA (העברת מידע בין מכשירים באינפרא אדום) 3) ידע... מכיר הרבה מכשירים וטוב בתפעול מכשירים 4) לדעתי הטלפון העתידי יהיה קטנצ´יק ועם מסך צבעוני, בעל מערכת הפעלה דומה לWINDOWS ולא כמו היום, הוא לא יפלוט קרינה וישמש כמחשב לכל דבר 5) כבר היום אפשר לשלוח אימייל מהמכשיר (לפחות בפלאפון ככה אני יודע), וכבר היום ניתן להשיג בפלאפון מכשיר פאלם שהוא גם טלפון סלולרי קוראים לי דור ואני תלמיד תיכון בן 16, לא עובד בשום דבר

d@r121

New member
הנה תשובותיי

אני משתשמ בטלפון בסביבות 6 דק´ פלוס לשיחות חשובות אני שולח די הרבה SMS מה אני מצפה מהפלאפון ? שיהיה נוח קופקטי ושלא יגרום לבליטות מיותרות במכנסיים מקווה שבעתיד יהיה ניתן לגלוש באינטרנט בכל מכשיר (לא רק 9110,9210) ידע רק מהפורום לא עובד אולי אעבוד בעתיד אבל משתמש כבד בעתיד הפלאפון יהיה נוח יותר זמין יותר יבצע פעולות בסיסות כמו הדלקת מזגן אפשר יהיה להתעדכן במידע און ליין כולל תמונות אני מאמין שכאשר יפתחו את טכנולוגיית הדור ה3 נראה את המכשירים בארץ דור מנהל פורום סלולארי תליד

ashomer

New member
בבקשה

1. כ14 שעות ביום מתוכן כשעתיים שיחה. בעיקר בחוץ אבל גם בבית בזמן גלישה ברשת. 2. גישה לאנטרנט,SMS, קבלת חדשות, תא קולי, קבלת אי-מייל. מבחינתי כמה שיותר משוכלל יותר טוב בתנאי שיהיה קטן ונוח כמובן. אני גם אוהב מכשירים מקוריים כאלה שאין להם מה שאין לאף אחד. בעיקרון הכי חשוב שיהיה יומן ותזכורות וספר טלפונים משוכלל (הכוונה קבוצות מתקשר, הקצאת צליל וכו´). 3. אני לא רוצה להגיד מאד רחב אבל אני יודע עליהם הרבה: מספיק. בעיקר בתחום אופן העברת המידע(סוגי רשתות,הדרך שבה המידע מועבר בהן), משום מה לא ממש מעניין אותי מה יש להם בפנים. אני לא עובד בתחום, אבל אני לומד את הנושא (הנדסת תקשורת - ככה זה אמור להיקרא לא?) ואני מקווה להיות קוב לתחום בהמשך! 4. מקורות? חפש בפורום! www.wireless.co.il בעתיד הכי קרוב צפויים מכשירים בטכנולוגית הGPRS שהמראה החיצוני שלהם די דומה לרגילים... ההיבדל העיקרי הוא יכולת העברת הנתונים המהירה! בהמשך צפוי גם הדור ה3 שמכשיריו מתבלטים בחוסר כפתורים ובמסך צבעוני גדול (מצפייה באבי טיפוס למכשירים כאלה - אולי זו לא האמירה הכי מדוייקת). 5. מערכות המחשב והתקשורת משתלבות אחת בשנייה מהר מאד... הסלולר הוא מעין תוספת למחשב הנייד לדעתי הוא צריך לענות לצרכי המשתמש אך ללא הגזמה - למשל לא צריך להפוך את הסלולר לפליי-סטיישן אך צריך לאפשר ברצון להוריד בעזרתו למשל שידורי רדיו מהאינטרנט. 6. מכשירים כגון אלה צפויים בארץ בעוד 100 שנה (בעצם 6-7) והGPRS יהיה כאן כבר לקראת סוף השנה וגם זה שיפור משמעותי לעומת מה שיש לנו היום! אנדרי שומר [email protected] ICQ UIN:66778348

בקשר למכשיר העתידי

אנחנו לא יכולים לעלות על דעתנו אפילו מה יהיה בעתיד הסלולרי. אתם חושבים שבשנת השמונים האמינו בכלל לאן נגיע בעידן המחשבים. אנחנו רק יכולים להעלות השארות מה יהיה המכשיר העתידי אבל בטוח שיהיו לו תכונות שאנחנו בכלל לא חושבים עליהם כרגע. למשל משהו ששמעתי לגבי מכשירים עתידיים וזה לגבי התצוגה: המכשירים העתידיים יצתרכו להכיל מידע רב ולהפעיל מגוון רחב של אפשרויות, וכמובן לשמור על גודל מכשיר מסויים, לא נלך ברחוב עם משהו מפלצתי, ולכן יהיו משקפיים מיוחדות או משקפיים רגילות אשר יורכב עליהן מעין משדר אשר יציג לפנינו תצוגה של מסך ביתי, וכל זאת על ידי הליכה ברחוב. כמו כן שיטה נוספת היא גרימת המסך לתצוגה אין סופית. נשמע קצת מפחיד אבל זה אומר שמסתכלים על המכשיר והתצוגה היא כאילו אין סופית, כך שאנשים עם משקפיים לא יצתרכו ללבוש משקפיים כדי לתפעל את המכשיר הסלולרי. כל אלה שמעתי מקרוב משפחה שלי שעובד בחברת סטארט-אפ סלולארית אשר מפתחת צגים, הוא הסביר לי את הדברים הנ"ל והם אלו שמפתחים את זה.

phingy

New member
אם נלך ברחוב ונסתכל כל הזמן במסך

שבתוך משקפיים אז כל שניה נדרוך על חרא ניתקל באנשים וחס וחלילה נידרס...

אני לא מדבר על משקפיים מיוחדות

שרק רואים מסך. מן התקן בצד המשקפיים. אבל המטרה שלו זה לא להיות רק נייד אלא לספק לך מסך גדול ובעצם בצורה מוחשים יש לך שבבון פצפון. זאתי המטרה. כנראה לא הבנת זאת.

phingy

New member
זה בעצם אותו עיקרון כמו משקפי 3D

אבל עדיין זה נראה לי קצת מוזר שאנשים ילכו ברחוב וייבהו במשהו ליד העיניים כל הזמן זה יהיה די מסוכן אתה לא חושב?

אז יודע מה

לא כדי ללכת ברחוב... אני רואה שאתה לא מבין את העקרון. זה יהיה רק בשימשו ביתי, משרדי! רק שיושבים! עכשיו אתה מבין את העקרון?

phingy

New member
זה כבר משהו אחר, אבל עדיין אתה חושב

שכשאתה תשב במקום מסוים עדיף שתלביש עליך משקפים מאשר שתסתכל במסך שיהיה מולך? אולי יש אנשים שיהנו מהרעיון, לדעתי הוא לא מוצלח...

oleg_kh

New member
תשובות...

1. בבית כשעה ביום, בסלולרי כשעה וחצי ביום. 2. הכי הרבה אני משתמש במשלוח הודעות sms ושרותי מידע. 3. ידע נרחב בסלולארי, היו לי כמעט את כל מכשירי ה-GSM שקיימים בארץ, וכן ידע בכל הקשור לסלוארי. אני עובד כסוכן מכירות של פלאפון, בקרוב גם בבזק. וחובבן סלולארי מושבע :) 4. הטלפון העתידי יראה כמו נוקיה 7650 בערך. משהו כמו פאלם+לאפטופ+סלולארי. נוכל לעשות בו ה-כ-ל. 5. יקביל בהכל החל ממולטימדיה ועד לעיבוד תמלילים. 6. לא נראה אותם בקרוב בארץ בגלל בעיות החקיקה והאיסור על שימוש בתדרי שן-כחולה (bluetooth) שלא לדבר על תקשורת וידיאו וכו´. קוראים לי אולג, בן 18, סוכן מכירות של פלאפון וחובב סלולארי מקצועי :)

למעלה