ברק 013 נטויז'ן - שירות גרוע

dannoura

New member
ברק 013 נטויז'ן - שירות גרוע

רק רציתי להזהיר מי שמחפש כעת ספק אינטרנט\טלפוניה. אני מנוי כבר חמישה חודשים לברק 013 נטויז'ן והשירות פשוט גרוע גם מבחינה טכנית וגם מבחינת שירות לקוחות. מבחינת האספקט הטכני: כל שבוע האינטרנט והטלפון מתנתקים לכמה שעות, מה שמאלץ אותי להשתמש בטלפון הנייד, שהוא הרבה יותר יקר. כמו כן, כאשר אני מוריד קבצים גדולים או כאשר הדפדפן עולה אי אפשר להשתמש בטלפון. כשנרשמתי לשירות של ברק 013 נטויז'ן הובטח לי disk on key במתנה. מאז עברו חמישה חודשים ושמונה שיחות טלפון עם נציגי שירות. בכל פעם שאני מתקשר הם מבטיחים לי שה-disk on key בדרך ואין לי מה לדאוג. בקשות לדבר עם מנהל נדחות בהתחמקויות. בשיחה האחרונה שלי הצלחתי לשכנע את נציג השירות שמגיע לי לדבר עם מנהל והוא הבטיח שמנהל יחזור אלי, מה שכמובן לא קרה. בקיצור אני יכול להמליץ על התקשרות עם ברק 013 נטויז'ן רק למי שיש לו חיבה לשיחות עם נציגי שירות. אם מחפשים שירות סביר ולא גרוע ברק 013 נטויז'ן זה לא המקום.

אנא צור קשר,

שלום רב, ראינו את פנייתך והיא חשובה לנו מאוד. כדי שנוכל לבחון אותה במהירות נודה באם תעביר/י פרטים לזיהוי ואפשרות ליצירת קשר בדחיפות לכתובת: [email protected] תודה, פניות הציבור 013 נטוויז'ן

למעלה