בררר,קריר בקנדה :)

Carcass

New member
בררר,קריר בקנדה :)

ממצב חברים? לונג טיימ לא כתבתי.. אז ככה,לקראת סוף אוקטובר עזבנו את ג'מייקה וחזרנו לאי מדהים אחר,קובה,בילינו בו שבועיים וחצי. כעת אנחנו בקנדה,מתארחים אצל אחותה של רעות לשבוע..במוצ'ש אנחנו חוזרים לקובה וביום שלישי(כן בדיוק עוד שבוע) אנחנו חוזרים לארץ אחרי כמעט 3 חודשים. מה שלומכם?הכל טוב ? :)

xXx Shiraz xXx

New member
אלעדדדד

וואו איזה כיף לכםםם אני בטוחה שיש לכם המון חוויות אז אני מחכה בקוצר רוח עד שתחזרו.. לא קצת רחוק - קנדה וקובה? המון אהבה!!

kacha

New member
למה אתם מאחלים להם לחזור?

מה הם עשו לכם? תהנו שם איפה שלא תהיו קנדה נשמעת לא רעה למרות שג'מייקה נשמעת קצת יותר טוב :) המשך טיול נעים

K C

New member
Meditation pic. nice

נוף ענק ברקע ואתה איירי ברכות

K C

New member
חזק ונכון

אנשי ההון שולטים בנבחרי הכנסת של מדינתנו הקטנה. איפה בעלי הממון עושים את הכסף שלהם? בבנקים, ששולטים בכסף שלנו, שחלק לא מבוטל ממנו מממן את משכורת שרי הכנסת. הגלגל מסתובב ומי מפסיד בסיבוב? הקומינזם בא להביא צדק חברתי. חבל, הקפיטליזם המודרני ניצח but we still love mother russia אלעד, קבל
כהתנצלות על הסטייה מהנושא

xXx Shiraz xXx

New member
המשך אוף : אתה גורם לקומוניזם להשמע טוב

גם בקומוניזם היו אי אלו דפקות ורבים שילמו על כך בחייהם. צריך למצוא איזון בין קומוניזם לקפיטליסטיות ולקרוא לו מדינת רווחה, איי איי ? חחח

יש כמה רעיונות

בקומוניזם.. בעקרון אי אפשר לעשות שילוב בין קומוניזם לבין סוציאליזם, כי קומוניזם בא לחסל לגמרי את המעמדות. הכוונה- שלא יהיה מעסיקים ומועסקים. בגלל שאי אפשר לעשות את זה באמת בצורה של כל המדינה, נוצר מצב שהמדינה מעסיקה את כל האנשים ויווצר מצב כמו בברית המועצות לשעבר. לעומת זאת, המדינה הסוציאליסטית האמיתית היא זו שיוצרת שיוויון אמיתי, והשיוויון האמיתי מתבטא בשיתוף, חלוקה הוגנת של המשאבים, והגשמה של שיוויון ערך האדם(חברה המאפשרה לכל אחד להגשים את עצמותו ואת הייחודיות שלו). הסוציאליזם הארצישראלי בעצם בא לתת מענה לדבר הזה, והקיבוצים ענו על זה בצורה יפה מאוד עד לתהליך ההתפרקות. תנועת העבודה התפרקה רעיונית כמעט לחלוטין. זאת אומרת, שגם מפלגת העבודה כיום לא מייצגת את רעיונות הציונות הסוציאליסטית-תנועת העבודה. בקיצור הדרך למדינה סוציאליסטית אמיתית ארוכה מאוד, אבל אני בטוח שאפשרית. מדינת רווחה זה אחלה, אבל גם שם יש עניים. במחשבה תחילה

K C

New member
הערכים והמטרות של הקומינזם היו נכונים

להיאבק בבורגנות והשלטון, במקרה של רוסיה, הצאר. המהפכה היתה צריכה לבוא במוקדם או במאוחר. המחשבה שחבורת מנופחים תשלוט ביד ברזל על אומה כזו גדולה של עם עומל, לא הגיונית. נכון, כדי לממש את האידאולוגיה סטלין שלח מיליונים לגולג או/ו למוות. כאלה הם דיקטטורים. ונכון, כדי ליצור קומיזנזם תחת שלטון בורגני צריך ליצור דיקטטורה. כאן הבעיה בקומינזם. דיקקטורה זה דבר פסול, לא משנה איך רואים את זה. אסור לתת כוח אבסלוטי לאדם אחד. כמה שהוא יכול להיות נעלה וחכם, בסוף הוא ינצל את הכוח לטובתו האישית. זה טבע האדם למרות ההטפה, אני מסכים איתך. צריך לקחת רעיונות מהקפיטליזם והקומינזם וליצור אידאולוגיה שתתאים לזמן העכשווי.

noa08128

New member
אלעד!!!!!

יוו איך התגעגעתי... :) אני רואה שאתה ורעות נהנים! אז שימשיך להיות לכם הכי כיף שבעולם ותחזרו ותספרו לי חוויות!
נועה. נ.ב תביא לי אבן, כמו שהבטחת! וגם אחלה תמונות.

למעלה