בר אקטיבי או פאסיבי?

malaka ke

New member
בר אקטיבי או פאסיבי?

אני מתכננת אירוע ונתקלתי בשני סוגי בר - אקטיבי ופאסיבי. הייתי שמחה לדעת מה ההבדל בינהם.
תודה והמון בהצלחה בפורום החדש!

בר אקטיבי או פאסיבי ההבדל ויתרונותיו

ראשית כל תודה על האיחולים. אכן יש 2 סוגי בר כפי שרשמת אקטיבי ופאסיבי. ההבדל ביניהם הוא בר פאסיבי זה בר שבו צוות הברמנים הם סטטיים בתוך הבר ואינם יוצאים מהבר לתוך הקהל ברחבת הריקודים לעומת בר אקטיבי שבו ברמנים יוצאים לתוך הקהל ברחבה משקים את הקהל ועושים שמח בתוך הרחבה. ישנם מספר דרכים בהם ניתן לצאת לקהל האורחים ברחבה לדוגמא אני יוצא ב 3 סוגים שונים מספר פעמים לרחבה 1. עגלת טקילה על גלגלים ובה ציסרים של כל מיני משקאות 2. שייקים מפירות טבעיים ( ניתן לעשות אלכוהוליים ) 3. נחשי גומי אלכוהוליים. ישנם לקוחות אשר אינם אוהבים את הכניסות לרחבה ( שבעיניי זה מדליק ) מכיון שאינם רוצים גימיקים בתוך הרחבה אך זה נתון לשיקול דעת בעל האירוע. במעמד זה אעשה סקר בעניין מה דעת הקהל בעניין בר אקטיבי או פאסיבי ?

malaka ke

New member
בר אקטיבי נשמע לי הרבה יותר מדליק

אני מניחה שזה יקר יותר וזו הסיבה שלקוחות פחות מעדיפים אותו?

תוספת יציאות לרחבה

היי, אם אני מבין נכון התכוונת שעקב היציאות לרחבה המחיר מתייקר ולכן פוסלים את זה. לא בהכרח שכולם גובים תוספת עבור היציאות לרחבה ( למשל אני נותן את זה במתנה כחלק מהחבילה ). חלק מהכלות פשוט לא אוהבות שנכנסים גימיקים לרחבה ולוקחים מהם קצת מהיחס שמגיע להם.

למעלה