בשביל

אפרת10512

Well-known member
לא אפר את הסגר אבל אנסה להוציא אישור כדי שאוכל לנסוע לעזור לבת שלי שגרה רחוק ממני והיא שייכת לצוותי רפואה שעובדים קשה מאוד בימים אילו.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא אפר את הסגר אבל אנסה להוציא אישור כדי שאוכל לנסוע לעזור לבת שלי שגרה רחוק ממני והיא שייכת לצוותי רפואה שעובדים קשה מאוד בימים אילו.
משמע שאת לא מאמינה בסגר, כי מה זה חשוב, אם יש לך אישור או לא?
להזכירך, נגיף הקורונה לא יודע לקרוא

משתפרת1

Well-known member
להפר סגר???
מפר סגר זה שרשם לעצמו אישור להרוג...
אבל אין לו חתימה שניה...
לא ריקי. לא כל הפרת סגר היא סיכון להרוג. מי שמקפיד על כללי הזהירות ובנוסף יוצא אך ורק לצורך חיוני (ומבחינתי כשאחד מילדי או נכדי במצוקה וזקוק לי מדובר בצורך חיוני) לא מדובר באישור להרוג.
מפר בידוד, חולה מאומת או אדם שהיה במגע קרוב עם מאומת ועדיין לא נבדק, ובכל זאת יוצא- מסכן חיים. הן את שלו והן את אלה של האנשים שהוא פוגש (זרים לו וקרוביו).

משתפרת1

Well-known member
אם מישהו במשפחתי חייב לקבל עזרה ואני יכולה לעזור. וזה כולל לטפל בבן משפחה חולה. אינני ששה להדבק, אך בני המשפחה עומדים בראש סדר העדיפויות.
אתמול, לפני כניסת הסגר ההדוק לתוקף, עדיין היה סגר רופף שאסר על יציאה מהישוב. סיפרתי איך הסעתי את הנכדה לקנות לה כומתה במקום זו שהכלב השמיד. זאת אחרי עבודת מחשב וטלפון אינטנסיבית, לגלות היכן המקום ממנו יוצאים משלוחים. כלומר בעצם הפרתי את הסגר. נזהרנו, עטינו מסיכות, גם האדם שיצא מהחנות עם הכומתה והסמל שביקשנו עטה מסכה. נזהרנו ממגע, נשארנו ברכב, פתחתי חלון לקבל את השקית וזהו. למרות שבעקרון הפרתי את הסגר, זה לא אומר שהלכתי להתחבק עם אנשים, להתקהל, להצטופף ולהתנהג בחוסר אחריות.
לא אפר סגר בגלל געגועים או כדי לכייף ביחד.

נערך לאחרונה ב:

תקווה25

Well-known member
אם מישהו במשפחתי חייב לקבל עזרה ואני יכולה לעזור. וזה כולל לטפל בבן משפחה חולה. אינני ששה להדבק, אך בני המשפחה עומדים בראש סדר העדיפויות.
אתמול, לפני כניסת הסגר ההדוק לתוקף, עדיין היה סגר רופף שאסר על יציאה מהישוב. סיפרתי איך הסעתי את הנכדה לקנות לה כומתה במקום זו שהכלב השמיד. זאת אחרי עבודת מחשב וטלפון אינטנסיבית, לגלות היכן המקום ממנו יוצאים משלוחים. כלומר בעצם הפרתי את הסגר. נזהרנו, עטינו מסיכות, גם האדם שיצא מהחנות עם הכומתה והסמל שביקשנו עטה מסכה. נזהרנו ממגע, נשארנו ברכב, פתחתי חלון לקבל את השקית וזהו. למרות שבעקרון הפרתי את הסגר, זה לא אומר שהלכתי להתחבק עם אנשים, להתקהל, להצטופף ולהתנהג בחוסר אחריות.
בדיוק כך אני גם חושבת.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם אני חושב כך, אך זה ללא תלות בסגר, כי אם צריך אפר סגר בשביל משפחתי, לא כי אני חושב שהוא לא נחוץ, אלא כי סדר העדיפויות שלי שונה ומשפחתי היא מעל הכל, למעט אם אדע שאני מסכן אחרים.

משתפרת1

Well-known member
גם אני חושב כך, אך זה ללא תלות בסגר, כי אם צריך אפר סגר בשביל משפחתי, לא כי אני חושב שהוא לא נחוץ, אלא כי סדר העדיפויות שלי שונה ומשפחתי היא מעל הכל, למעט אם אדע שאני מסכן אחרים.
לגמרי מסכימה איתך. גם אם אין סגר, אם אהיה חולה (לאו דווקא בקורונה, אפילו בשפעת או מחלה מדבקת אחרת) לא אצא גם אם מישהו מבני משפחתי זקוק לעזרה.

מקסים 45

Well-known member
אין חשוב יותר משלום חייל/ת
גם עונש זה פגיעה
ואת הצלת את החיילת שלך.

למעלה