בשורה משמחת....

didi14

New member
בשורה משמחת....

מחר יוצא אלבום הבכורה של מאיה בוסקילה!!! ביררתי בטוואר רקורדס ואמרו לי שמחר הוא יוצא. אז תלכו לקנות רק את המקורי, שמעתם?????

shoniron

New member
צר לי לאכזבך אבל זה יוצא רק ביום...

יום ראשון הקרוב, עם כל הכבוד לטאואר רקורדס (ויש כבוד) הם לא ממש מדייקים בלוחות זמנים ולכן אני מציע לך לברר כמו שכבר ביררתי אצל חברת הייצוג שלה, בן מוש הפקות 03-6880852 ותבקש את אלי או אייל, שניהם סבלניים ויסבירו לך הכל כדי שתהיה מרוצה, אני מצטרף לקריאתך לקנות רק דיסקים מקוריים!, אתם לא יודעים איך המערכת שלכם מתאמצת כשהיא קוראת דיסקים צרובים ושלא יבלבלו לכם ת'מוח שזה לא נכון! במפעל הדיסקים יש מכונות שכפול "קצת" יותר מקצועיות מהצורב שלכם שמקליטות את כל הצלילים וחוץ מזה אם אתם מוציאים מאות שקלים על בקבוק בושם של 50 גרם או על סיגריות שעושות לכם סרטן אז לא יקרה כלום אם תקנו דיסק ב 50 ש"ח,אבל זה כנראה האופי של הישראלים....

בטח שכדאי לקנות את המקורי של מאיה!

כדאי להשקיע בדיסק של זמרת מוכשרת כזו, מה גם שזה כיף נורא לקנות דיסק חדש עם כל החוברת מילים וכד' וגם המחיר אינו יקר במיוחד , כמו של דיסקים מחו"ל .
הדיסק יוצא כנראה ביום ראשון הקרוב.

מי ששומע מוסיקה שומע מקורית ומ../images/Emo23.gif

או לא שומע בכלל
-
-
-
ורואים במעריב לנוער תמונה של הדיסק הוא מהממם בהתחלה חשבתי שהוא נראה אחרת אבל זה היה כנראה הסינגל של יש בליבי כינור... הוא נראה מהממם.

למעלה