בשנות התשיעים

דאלטון

New member
בשנות התשיעים

הופיע איש אחד שמבין בנושא עבמים בתוכנית ''פופוליטיקה''
ואמר שם שבשנת 2014, כלומר עוד שנה, תהיה התגלות של עבמים קבל עם ועדה.

האם זה רציני או סתם גימיק?

hamamin

New member
גימיק, בקושי מבינים מה זו פוליטיקה.

בעבמים וחוצנים המומחים מבינים משהו, בקושי רב.
בערך- קצת -מאד,כזה.

כבדהו וחשדהו

לדעתי, ראוי להתייחס בזהירות לתחזיות מכל סוג שהוא, מאחר שכל תחזית היא פוטנציאלית בלבד (כשמדובר בתחזית ממקור אמין) ויכולה להתממש או לא להתממש. העתיד נמצא כל העת בתהליך של התהוות, כיוון שהוא מתגבש בהווה ומושפע מדברים שקורים עכשיו ושקרו בעבר.

במקרה הזה, אנחנו יודעים מעט מאוד, אם בכלל, על התוכניות של המבקרים הפוטנציאליים, לכן מאוד קשה להעריך מתי יגיעו לביקור רשמי. ביקורים לא רשמיים מתרחשים כל הזמן, לפחות באלפי השנים האחרונות.

אישית, אני מאוד סקרנית ודי מצפה לביקור רשמי, וברור לי שיש עוד כמה שותפים לסקרנות הזו.
אם הם לא מתכוונים לבקר בקרוב, הם מוזמנים לפחות לכתוב משהו בפורום... אני בטוחה שהם יכולים להבהיר כל מיני עניינים שמעוררים פה שאלות
.

כנראה שלא

כל אחד יכול לפתוח משתמש חדש ולטעון שהוא מפלנטה אחרת, זה ברור.
אם מישהו שיכתוב כאן הוא באמת מפלנטה אחרת, זה לא יהיה פשוט עבורו לשכנע אותי, שלא לדבר על אנשים אחרים בעלי גישה הרבה יותר סקפטית לנושא. יחד עם זאת, אני משוכנעת שזה לא בלתי אפשרי -- אבל זה מצריך מוטיבציה וקצת נכונות להשקיע, ובשביל זה צריך רצון אמיתי להראות נוכחות.

אני מסכימה איתך שיש פה בעיה

יש בעניין הזה סוג של "פלונטר" שצריך להתיר, אבל אני מאמינה שזה אפשרי אם שני הצדדים מעוניינים.

זה לא עניין של דרישות מופרזות, זה קשור לכך שבאמת אי-אפשר להאמין לכל אחד או לכל דבר, הדבר הנכון הוא לנקוט בזהירות ולהצליב מידע ככל שניתן -- זה תקף גם בתחומים אחרים.

מייפלס

New member
אנ'לא יכולה להתאפק ...

אני ממקום אחר ... לא מכאן ....

100% הומור בריא :)

... כמו כולנו

התודעה של כל אחד מאיתנו לא מוגבלת למקום מסויים ביקום, וחלק מההתנסויות והחוויות הלימודיות שלנו התקיימו או יתקיימו על פלנטה אחרת, בין אם במצב של תודעה חופשית ובין אם ע"י התגשמות בגוף פיזי אחר.
החיים נועדו על-מנת שהנשמה תוכל ללמוד, ליישם ולהתפתח, וצורת החיים, התקופה והמקום נבחרו כדי לשרת בצורה המיטבית את הצרכים הלימודיים האלה, שמשתנים מעת לעת.

מייפלס

New member
אהך כרגע ... אני מכאן

לא יודעת אם לצערי או לשמחתי , הרבים ...
ועכשיו זה מה שחשוב , הלא כן ?!

פורטי40

New member
הכי טוב לשבת בשקט לחכות עד סוף 2014

ואז נדע אם הוא שרלטן או רציני

דאלטון

New member
מעניין איפה האיש היום.