בשעה טובה היום השתחררנו ואנחנו כאן..

LANIT1

New member
בשעה טובה היום השתחררנו ואנחנו כאן..

אם תרצו אפרט /אספר לכם מה קרה.. על מנת שתלמדו גם אתם עוד משהו על החיים.. אז דש נשיקות, ורק תבקשו ותשאלו שאלות אענה על הכל. אוהבת אתכם.. ביי

לולי72

New member
אניטה - ברוך שובכם הביתה

ותספרי באמת מה היה? זה בגלל אקמולי וכאלה?

frige

New member
ברוכים השבים ובשעה טובה

יופי, אני שמחה שהכל בסדר וחזרתם הביתה. אורון חזר לבית שלו, לחדר שלו, למיטה שלו, לאחותו, להורים שלו, (אני כבר נשמעת כמו החיקוי של נסראללה בארץ נהדרת, אוהבתותו
). בהחלט הייתי רוצה לדעת איך כל זה התחיל ומה גרם להחמרה. הבנתי שלקיחת נורופן. האם לקחת לפי המינון שהרופא אמר? האם בשעות שצריך (כל 8 שעות). תודה על כל אינפורמציה שתוכל לעזור לנו להבין למען יראו וייראו כמו שאומרים.
וברוכים השבים. שרית

S r 35

New member
אניטה../images/Emo23.gif איזו בשורה טובה ../images/Emo13.gif

שמחה מאוד מאוד שאתם בבית כבר ומאחלת לכם שפע בריאות
איך אורון מרגיש עכשיו? אשמח, באמת אם תוכלי לפרט קצת על מה שהיה ועל מה שנראה לך שאנחנו, כאמהות, צריכות ללמוד - אבל זה כשתמצאי את הפנאי ותחזרי לעצמך ולשגרה. העיקר שתרגישו טוב

LANIT1

New member
נורפן / אדוויל אסור לשימוש הם סוגרים כליות

במידה ומשתמשים יש לשתות המון מים/ שתיה וכשחולים זה לא משהו כולכך שמתבצע אין רצון לאכול / או לשתות. מדברי האחיות הבנתי שיש ארצות שהוציאו את זה משימוש. לידיעתכם.

S r 35

New member
ומה עושים כש"אקמולי" לא משפיע?../images/Emo4.gif

עד היום תמיד נתתי "נורופן" כי אקמולי, מבחינתנו, זה כמו כוסות רוח. מה שכן תמיד הקפדתי ואני מקפידה גם היום על שתיה - למזלי ושמחתי שני הבנים שלי שותים המון. בכל-אופן, אניטה תודה על המידע. זה בהחלט מפחיד ואני אקח את הדברים שאמרת לתשומת ליבי. חבל מאוד שהיית צריכה ללמוד את זה בדרך הקשה ביותר, שכרוכה בסבל של אורון. מקווה שהוא מרגיש יותר טוב.
איך אתם מרגישים היום? ...

למעלה