בשעה טובה ומוצלחת הזוגי מתחיל מחר עבודה חדשה

S r 35

New member
בשעה טובה ומוצלחת הזוגי מתחיל מחר עבודה חדשה

מיד אחרי שהוא הודיע על התפטרותו עוד שניים מהצוות שלו הודיעו שגם הם עוזבים. ראש הצוות שלו הודיע שהוא תולה במשרד פרסה נגד מזל רע. בכל אופן, מאחלת לבן-זוגי היקר עבודה מאתגרת, מעניינת ומלמדת .... עם המון המון הצלחה וגם אהבה והערכה מצד העמיתים החדשים לעבודה - לפחות כמו שהיה במקום העבודה הקודם, בו הוא רכש חברים רבים.

dafgol

New member
נו איך היה היום הראשון ../images/Emo35.gif

ענקית למ' , מהכרותי איתו אני רק יכולה להגיד שהחברה החדשה בה הוא עובד - הרוויחה בגדול
איש נפלא חכם ועם מוסר עבודה, אני בטוחה שהוא ישתלב מהר ויצליח בגדול
ענקית מגולן וממני

frige

New member
המון המוןבהצלחה|בעבודה החדשה../images/Emo57.gif

S r 35

New member
תודה לכם ../images/Emo140.gif

העבודה החדשה בסדר גמור
: ההי-טק בהתגלמותו הזוהרת עם כל הפינוקים שמזמן כבר לא זכורים לנו. אגב, כבר ביום הראשון שאלו אותו אם הדרכון שלו בתוקף. כנראה שתהיינה פה ושם גיחות לארה"ב (החברה אמריקאית) ואולי בסופו של דבר, אפילו RELOCATION אבל האפשרות הזו כל-כך רחוקה כרגע, שאני אפילו לא חושבת עליה. כשכתבתי שהזוגי "הנהיג" טרנד חדש של עזיבה במקום הקודם, לא התכוונתי שהוא יזם את זה, אלא שהמעשה שלו עורר כנראה גם אחרים. יש שם הרבה אנשים ממורמרים מסתבר, וגם בברכה היפה שהצוות הקודם שלו כתב לו היו הרבה הערות עוקצניות שלא משתמעות לשתי פנים כלפי ההנהלה שם (הברכה נקראה בקול רם והמנהלים שמעו ....). בקיצור, הוא עזב מקום רע, מלא באנרגיות שליליות וטוב שכך. הוא התקדם הלאה. דפנה
- לך תודה במיוחד על המלים החמות והמרגשות - גם בשם הזוגי: ריגשת אותנו.

dafgol

New member
../images/Emo24.gif ענקי ../images/Emo140.gif

רק אמרתי את מה שאני חושבת....האמת וכל האמת

S r 35

New member
../images/Emo24.gif ענקי בחזרה ../images/Emo13.gif

אוהבת אתכם
איך הרגשתם היום? חשבתי עליכם. עם כל המחנק והאבק, אני מקווה שלא נרשמו אירועים בחזית הסטרידו. תרגישו טוב

למעלה