בשעה טובה נפתח פורום לקו"ש!!

M r s S m i t h

New member
בשעה טובה נפתח פורום לקו"ש!!../images/Emo65.gif

תקראו את תקנון שכתבתי ועמלתי עליו אמש
למעלה תחת כותרת "הודעת מנהלת"... ובעיקר..אתם מוזמנים לאחל לי, ובהזדמנות להציג את עצמכם..

יוואוווווווווווווו גאווה!!!

פורום??? סופסוף נפתח ושלא יסגרו לנו אותו שוב
ברכות ואיחולים למנהלת שמנהלת באופן מדהים את הקומונה ובוודאי גם את הפורום הזה :) המונים, תציפו את הפורום יאללה!

Catty

New member
וואו!

מזל טטטטטטטטטטטטטטטטטוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווובבבבבבבבבבבבבבבבב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
למרות שכבר התרגלתי לקומונה החמימה ומלאת רוק הכלבים (המבין יבין)
בכל מקרה המונמון מזל טוב! ושהפורום יפרח לו וינצנץ בהמון צבעים

שלום שלוווום

בשעה טובה על פתיחת הפורום רק נקווה שלא יתקיפו אותנו "וירוסים" כמו בקומונה :) סימהההההההה שלו יש לי חרק על המסך אני מעיפה אותו והוא חוזר איזה מעצבןןןןן בכול אופן מזללללטוב קולולולולולולוווווו אני תמיד אהיה פה ואני מקווה שכולם יהיו פעילים ויתרמו להצלחת הפורום

צלף

New member
ברכותי על פתיחת הפורום ../images/Emo140.gif

מה שאוכל להגיד על ההבדל בין פורום לקומנה (מניסיוני כמנהל הפורום לחרשים וכבדי שמיעה בעבר) פורום יש בו יכולות נוספות כמו מנוע חיפוש להודעות, צטים, צטים עם תמונות וידאו , פורום יותר זוכה לתפוצה אצל גולשים חדשים, ואני מקוה שסוזי תזכה לאותו חופש פעולה ביחס לניהול הפורום כמו שזכתה להם בקומנה. אז

אסף בר1

New member
קופצת ליגה, ידעתי שהיום הזה יגיע!

יאללה מזל טוב! אם הפורום הזה לא יצליח.. זה בטח מהיריבה המשנית... הקמונה שקט המסורתית, יאללה סגרי להם ת'ברז
ככה גם ניפטר מחרקים לא רצויים
ותתחילי לגבות כסף למען השם!
דרך אגב כתבתי עוד קודם הודעה וזה לא עלה! אני הראשון שמתכבד בפאשלה של הפורום חחח כבוד! יאללה לפזמון הרבה מזל טוב!

למעלה