בשעה טובה, פורום ישראלים באפריקה עולה לאויר

לילית462

New member
בשעה טובה, פורום ישראלים באפריקה עולה לאויר

ג'מבו, קאריבו (שלום וברוכים הבאים - סווהילית) הינה אנחנו מתחילים, שיהיה לנו

לילית462

New member
עוד לא, מחכים גם לכם !

רק פתחנו היום מחכים לכל האפריקאים באשר הם... אני אישית מקמפלה, אוגנדה

מברוק, בשעה טובה../images/Emo20.gif

וואלה אחלה רעיון לפורום
סחטיין על היוזמה
אני שרון גרה כבר שש שנים בטנזניה.

kuku1900

New member
הסקרנות מחייבת לשאול

שלום לך סתם מסקרנות הייתי שמח אם תעני מה עושים 6 שנים בטנזניה ? זה לא מפחיד ? עם ילדים ? תודה (סליחה על החטטנות הייתי חייב)

מה עושים? כסף../images/Emo70.gif

הרי זו הסיבה היחידה להיות במקום כזה. בעלי עובד כאן עם האחים שלו בעסק משפחתי. הגענו לכאן לפני שש שנים לנסות ולראות ומאז אנחנו כאן. טנזניה היא מדינת עולם שלישי לכל דבר. אומנם מדינת טבע מדהימה- נופים עוצרי נשימה ותרבות מעניינת, אבל סה"כ מדינה מתפתחת. רמת החיים שלנו נוחה מאוד- עובדים בבית, בית גדול ומרווח ועוד. הסביבה שבה אנו נמצאים נעימה גם. ישנה קהילה לבנה ענפה כאן. כך שלחיות פה עם ילדים זה לא מפחיד. יש פה המון ילדים. יש המון מינוסים אחרים בחיים כאן, אבל זה כבר סיפור אחר... מקווה שעניתי.

פרDוקס

New member
המון בהצלחה!!!

למרות שאין לי מושג, מה זה אומר, פורם לישראלים באפריקיה אבל בסדר, בהצלחה.

לילית462

New member
זה אומר מקום מפגש, לכל צורך שהוא לישראלים

שגרים באפריקה, מבקרים בה, או סתם חולמים עליה בלילות...

שאלה לדורית ולשרון

קודם כל מזל טוב לפתיחת הפורום ושיהיה בהצלחה בהמשך! דורית, איך באוגנדה?האם גבר ראית את הגורילות שחיים בהרים? שרון,האם היית בשמורת סרנגטי?איך בכלל בטנזניה? אלו שתי מדינות יפות מאוד.

MARCKO POLO

New member
ברכות מעומק הלב לפורום החדש!

לילית נראה לי שאת הולכת לעשות כאן עבודה נפלאה!! כל הכבוד!!

מזל טוב על פתיחת הפורום!!

שלום לכולם, אני יכולה לתרום מידע רב מניסיוני במגוריי בחוף השנהב ובגאנה. גרתי בשתי המדינות לסרוגין במשך 4 שנים לערך. בעלי עבד שם בסולל בונה. אמנם אני כבר 5 שנים בארץ אבל עדיין זוכרת חוויות טובות ופחות טובות...
בעלי עבד גם באוגנדה במשך שנתיים לבד, בלי המשפחה, כך שאם מישהו ירצה לשאול משהו אוכל להפנות אליו את השאלות בשמחה.

Fair game

New member
../images/Emo49.gifעל הפורום החדש../images/Emo140.gif

מהפורום השכן "פורום תרבות הולנד" הרבה בהצלחה

eירקו

New member
מזל טוב!!

הגיע הזמן לקבץ את הקהילה הישראלית באפריקה בפורום... כל הכבוד על היוזמה ושיהיה אחלה מקום לכולנו.

תשמרו על עצמכם

אם אתם קשורים לקהילות של יהודים מבוגרים בדרום אפריקה, שמענינים לתרום את הספרים שלהם ביידיש, אשמח אם תוכלו לקשר אותם אלי.

למעלה