בשעה טובה רון-אשלי התחילה כיתה א

בשעה טובה רון-אשלי התחילה כיתה א../images/Emo49.gif

ביום חמישי רון-אשלי התחילה כיתה א בשעה טובה ומבורכת יום מלא שמחה עים חשש קטנטן לקחתי אותה לכיתה וצילמתי אותה בדרכה גם בבית גם בדרך וגם בכניסה לכיתה וכאשר הכנסתי אותה לכיתה ביקשתי מהמורה רשות לצלם אותה וכמובן שהיא אישרה אבל,,,, רון-אשלי המתוקה לא כל כך רצתה להצטלם זה היה כזה רגע מצחיק כי ברגע שהיא ראתה את החברים שלה המתוקים היא התיישבה לייד כמה חברות בשולחן(שולחן של 5 ילדים) וביקשתי ממנה שתסתכל אליי ואז,,, המבט שלה אמר ללא מילים : אמא מה את עושה לי בושות ? חחח כמו הילדים שלא רוצים שאמא תנשק אותם ליד החברים איזה קטע ובשעה 4 ורבע רון-אשלי חזרה עים האוטובוס הצהוב SCHOOL BUS והיא סיפרה שהיה כייף ושיש כמה ילדים חדשים ובערב היא נזכרה שהיא בכתה פעמיים כי היא רצתה באחת הפעמים לחזור הבייתה מתוקונת וביום שישי היה לה ביה"ס רק עד 1 ורבע והיא מאוד נהנתה בסך הכל היה לה אחלה של התחלה נקווה שההמשך יהיה לה קליל ונעים ומלא כייף חיים תמונות אני אעביר - אני מקוה אחרי החג פשוט אין לי איך להוריד אותם למחשב עדיין שבוע טוב ומהנה לכולן\ם אוהבת נורית

dafgol

New member
../images/Emo50.gif ובשעה טובה לרון-אשלי

נשמע מרגש ומיוחד
לבנות ולך גם
מחכה כבר לתמונות
ענקי

לנורית היקרה............./images/Emo140.gif

מאחלת מכל ה
, הצלחה בלימודים לרון אשלי!!! שיהיו לה הרבה חברים
, שתצליח בלימודים
!!! שתגשים את כל משאלותיה ..... ושתביא נחת להוריה הניפלאים!!! שנה טובה ומתוקה ....
..... וגמר חתימה טובה
דניייי

המון תודה דניאלה והלוואי שכל מלותייך ייתגשמו

המון תודה שנה טובה ומתוקה שנת ברכה בכל מובן של מילה שנת רוחניות וגשמיות וגמר חתימה טובה
נורית

S r 35

New member
נורית - כל-כך מקסים

תיאור מקסים של ילדה מקסימה. מאחלת לך הרבה נחת ממנה. כיתה א' כל-כך כל-כך מרגשת. אני כבר רואה איך איך אני אראה בספטמבר הבא
המון המון המון הצלחה לרון-אשלי החמודה. אגב - מאוד מתחברת למה שכתבת על הצילומים: המבט הזה של "אמא את עושה לי בושות" מאוד מוכר לי מנירי שלי. הוא, בכלל משחק אותה קשוח ולא מוכן להצטלם בכלל. כל התמונות שלו בזמן האחרון הן תמונות פאפארצי.

למעלה