בשעה טובה

לילך 101

New member
בשעה טובה

בא לי בדיוק בזמן, נושא ההתמכרות לטלויזיה למחשב הוא מאוד רציני, בזמן האחרון יותר ויותר אנשים פשוט מוציאים את הטלויזיה מהבית גם אנחנו רוצים לעשות זאת (יותר נכון אני ) מנסה לחשוב איך. בהצלחה

oriti1010

New member
התמכרות לטלויזיה

אנחנו התנתקנו מהכבלים. מאוד חששנו בהתחלה לתגובה של הילדים. ופלא פלאים...מסתבר שילדים מתרגלים מהר למצב חדש. מידי פעם הבן הגדול שלנו מתלונן שאין לו אפשרות לראות משחקי ספורט חשובים והיום כבר מצא גם לזה פתרון במחשב. אין ספק שיש לנו שליטה היום יותר על התכנים שהילדים רואים.

לילך 101

New member
היום - פריצת דרך בנושא המחשב

הטלויזיה עדיין לא יוצאת מהבית, צריך לתכנן את השלבים כדי למנוע פיצוץ. אבל היום אחרי שיחה מאוד קשה הציעה בתי היקרה והמתבגרת שלי להוציא את המחשב מהחדר שלה. וואוו איזו פריצת דרך!!!!!!!!!!!! אנחנו נציב אותו במקום נייטראלי סיכמנו גם על הגבלת זמן תחזיקו לנו אצבעות מקווה שזה יעבוד.

pugile9

New member
בהצלחה

אני מאוד תומכת במחשב במרכז הבית כך אפשר להשגיח על התכנים שהילדים צופים בהם . בהצלחה מחזיקה לך אצבעות.

pugile9

New member
המלצה על תכנית../images/Emo140.gif

דרך אגב האם את מכירה את התכנית הכיתה של מרשמלו?

anati278

New member
תגובה ללילך

שיהיה בהצלחה. מחשב במקום נייטראלי וגם טלויזיה הם חצי נחמה. זה נותן אפשרות להתמודד בחלוקת זמן בין כולם באחד מוותר לשני ,בילדים שיוצאים מהחדר הסגור שלהם. תחשבו מה אנחנו עושים לילדינו כאשר אנו דואגים שלכל אחד יש טלויזיה ומחשב בחדר פרטי שלו? מחזיקה אצבעות ... שלב אחרי שלב...

לילך 101

New member
תודה תודה ומודה ומתוודה

יש לה טלויזיה בחדר בעינינו זה נחשב היה כעניין מתקדם, היום אני מבינה שזה צרה צרורה. העיצוב של ההתנהגות - גמילה לוקח זמן והרבה כוחות. העניין הוא שהגענו לידי הבנה שהמחשב פוגע בלימודים שלה - וזה הישג נכבד. אנחנו בעצם בשיא "טפשותנו" הובלנו אותם (שני הילדים) לידי מצב זה, במיוחד בעלי - קשה לעיצוב אבל אני אופטימית. אגב אינני מכירה את התוכנית של מרשמלו, מה זה?

למעלה