בשעות כאלה עוד לאו

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
בשעות כאלה עוד לאו

בשעות כאלה עוד לאו frige ו 03:28 | 02/01/07 ביקרתי בפורום. איתי עדיין משלשל ועכשיו יש לו גם דלקת אוזניים והוא עם אנטיביוטיקה. התחיל היום אחרי 4 ימים להכניס גם אוכל לפה. אוכל, שתה 100 מ``ל סימילאק. כזה מתוק. הראל אסף בשבילו שקית מלאה בחיות והוא כל היום משחק איתן. אני ניקרעת בין הדאגה והטיפול באיתי לבין הדאגה והגעגועים העזים לאחים המדהימים שלו. אה, כן. גם את ההערות המטומטמות של חמתי אני צריכה לסבול. כבר יומיים שהיא באה לכאן לשעתיים בערך. חלילה שתעזור לבן שלה בבית עם הנכדים שלה. העיקר שלא יגידו שהיא לא ביקרה(תרתי משמע) אותנו בבית חולים בדרך לקוסמוס. כשהנכדים שלה בריאים בבית אז לא רואים אותה. טוב, מה אני בכלל, מתעסקת בה עכשיו. השלום לה. אז איתי קם בצרחות לפני כשעתיים. האינפוזיה יצאה לו מהרגל והכל היה מלא דם והוא היה מלוכלך גם משילשול. אז החל מסע ניקיון והרדמה מחדש. בנתיים לא חידשו את העירוי עד שרופא יבדוק מחר. בנתיים אני כבר לא נירדמת כי כל רגע ילד אחר מתעורר ויש סיפור חדש. תודה לכולכם על התמיכה, הטלפונים, המסרים, האהבה. היום אני עוברת גם את בדיקת הסי.טי בסביבות ארבע, אז צריכה את האצבעות ואת כל האנרגיות החיוביות. מי שיודע רייקי זה הזמן לשלוח אנרגיות לבשורות טובות. מה גם שכרגע אני נימצאת פה עם כל הכאבים שכרוכים במה שמלווה אותי כל חודש בחודשו. יש פה במחלקה עוד 4 ילדים מתאומים. זהו, אנסה קצת להרדם עד היקיצה הבאה. תודה. אוהבת. מתגעגעת. נשיקות וחיבוקים. שלכם, שרית, איתי. אלי, הראל ואלעד

dafgol

New member
שריתו'ש תחלזיקו מעמד יקירה

הלוואי ויכולתי לעזור לך, אצלינו המצב גם לא מזהיר < רזי עם אנטיביוטיקה ומיליון
רק שלא נצטרך לעלות למיון > תחזיקי מעמד אהובתי
בריאות מקיר לקיר לאיתי ולכולכם

למעלה