בתוך שלושת השבועות הקרובים מבצע החיסונים עומד למצות את עצמו.

אור גינאל

Well-known member
אוכלוסיית ישראל 2021 9 מיליון . מספר הילדים בישראל בגילאים 0-17 3 מיליון .
נכון להיום
26.03.2021

נפחית מתחסנים מנה ראשונה מכלל האוכלוסייה הבוגרת נקבל

1299043=6000000-4700957​

מאומתים שהחלימו שהם בדרך כלל לא מתחסנים במנה שניה 813,356
--לפי החישוב הזה מבצע החיסונים נמצא במרחק של 485687 מתחסנים במנה שניה

אלו שבמהלך שלושת השבועות האחרונים קיבלו מנה ראשונה ואמורים לקבל מנה שניה יהיו 5216801 - 4700957=515844
כלומר : -בתוך שלושת השבועות הקרובים מבצע החיסונים לאוכלוסיה הבוגרת עומד למצות את עצמו

החדשות הלא טובות הן 1: ש3 מיליון ילדים עדיין לא התחסנו
2.הנגיף מתחזק ומפתח מוטציה
3. אין דרך לגלות מה מספר מתנגדי החיסונים אא"כ הם מתחת לגיל 17
Screenshot_2021-03-26 קורונה - לוח בקרה.png Screenshot_2021-03-26 Israel Coronavirus 831,228 Cases and 6,164 Deaths - Worldometer.png

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
נכון להיום
26.03.2021

1299043=6000000-4700957​

אלו שבמהלך שלושת השבועות האחרונים קיבלו מנה ראשונה ואמורים לקבל מנה שניה יהיו 5216801 - 4700957=515844
כלומר : -בתוך שלושת השבועות הקרובים מבצע החיסונים לאוכלוסיה הבוגרת עומד למצות את עצמו

לא בדקתי את נכונות הנתונים שלך, מניחה שהם נכונים, מה שלא נכון זה להניח שכל המחלימים הינם מבוגרים.
לפני כמה ימים פורסם שיש עוד כמיליון מבוגרים שלא מחוסנים באף מנה ושלא החלימו מקורונה, זה לא מסתדר עם החישוב שלך. אולי כי הנתון של שלושה מליון ילדים כולל עד גיל 18 ובפועל מחסנים מגיל 16 כך שהורדת מספר מוגזם.

אלפיני

Well-known member
נכון להיום
26.03.2021

1299043=6000000-4700957​

רובה של התמותה מקורונה הגיע מהאוכלוסיה המבוגרת וזו התחסנה בין 80 ל90 %.
אני מניח שנאלץ לחזור על התהליך וכי החיסון הבא יכיל אדפטציה גם למוטציות.

1617795833174.png

קירשנבאום8

Well-known member
כמה נפלא לנו, אור גינאל! לפי דבריך בתוך 3 שבועות יישארו רק קומץ קטן של מתנגדי חיסון, אני צודק?
אם כך, אז למה צריך את התו הירוק? הרי כמעט כולם מחוסנים והבלתי מחוסנים כבר לא יכולים להדביק אותם, לא כך?
יותר מזה: לבלתי מחוסנים אין כבר אפשרות להידבק כי אין ממי! נכון? ואם הם לא יידבקו אז הם לא יהיו נשאים ולא יוכלו להדביק אפילו זה את זה, נכון?

כוכבית מצויה

Well-known member
כמה נפלא לנו, אור גינאל! לפי דבריך בתוך 3 שבועות יישארו רק קומץ קטן של מתנגדי חיסון, אני צודק?
אם כך, אז למה צריך את התו הירוק? הרי כמעט כולם מחוסנים והבלתי מחוסנים כבר לא יכולים להדביק אותם, לא כך?
יותר מזה: לבלתי מחוסנים אין כבר אפשרות להידבק כי אין ממי! נכון? ואם הם לא יידבקו אז הם לא יהיו נשאים ולא יוכלו להדביק אפילו זה את זה, נכון?
לפי נתוני משרד הבריאות קצת יותר מחצי האוכלוסיה מחוסנת בחיסון השני. זה לא מספיק כדי להסיר את ההגבלות.
אלה שלא רוצים להתחסן נוקטים באסטרטגיה שנוגדת את האינטרס שלהם, הם צריכים לנסות לשכנע את הסביבה שלהם להתחסן כי כך הם יהיו יותר מוגנים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לפי נתוני משרד הבריאות קצת יותר מחצי האוכלוסיה מחוסנת בחיסון השני. זה לא מספיק כדי להסיר את ההגבלות.
אלה שלא רוצים להתחסן נוקטים באסטרטגיה שנוגדת את האינטרס שלהם, הם צריכים לנסות לשכנע את הסביבה שלהם להתחסן כי כך הם יהיו יותר מוגנים.
ועובדה שעושים את ההפך, אז מה זה אומר?
חשבת, אולי, שאפשר לא להאמין בחיסונים?

אור גינאל

Well-known member
היכן היושרה שלך? להכריח להתחסן זאת לא התערבות?
הבלבול מתחיל כשמדברים על החיסון הנוכחי כחיסון סטנדרטי כמו שהיינו רגילים עד היום לקבל .
ברגע שהאדם הופך להיות גורם הדבקה הוא חייב להשתמש במה שהמדינה מספקת לו כדי להפסיק להיות כזה.
זה כמו שאתה נוהג ברכב שמחייבים אותך לשים ממיר קטליטי כדי שהרכב שלך לא יזהם את הסביבה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הבלבול מתחיל כשמדברים על החיסון הנוכחי כחיסון סטנדרטי כמו שהיינו רגילים עד היום לקבל .
ברגע שהאדם הופך להיות גורם הדבקה הוא חייב להשתמש במה שהמדינה מספקת לו כדי להפסיק להיות כזה.
זה כמו שאתה נוהג ברכב שמחייבים אותך לשים ממיר קטליטי כדי שהרכב שלך לא יזהם את הסביבה.
בפעם האחרונה שבדקתי, מכונית היא לא בן אנוש.
האם אתה מודע לכך שהשלב הבא הוא לחייב את חיסוני השפעת?
האם אתה מודע לכך, כמה המדרון חלק?

אור גינאל

Well-known member
בפעם האחרונה שבדקתי, מכונית היא לא בן אנוש.
האם אתה מודע לכך שהשלב הבא הוא לחייב את חיסוני השפעת?
האם אתה מודע לכך, כמה המדרון חלק?
לפי מה שהבנתי מקרי שפעת ירדו בשנה האחרונה מכמה סיבות אולי בגלל ההגבלות ואולי בגלל שיש חיסון שמחזק את המע' החיסונית.
אולי אם היית אומר לחייב חיסונים לגבי מחלות אחרות הייתי מסכים עם החשש שלך , לא במובן של לחייב, אלא להגביל להגיע למקומות מסויימים כמו אלו שטסים למזרח הרחוק הם דרך אגב מקבלים חיסונים בשמחה ובלי לשאול בכלל.
לגבי חיוב פרופר, עד כה אפילו כשאירגון הבריאות העולמי הכריז על מגיפה עולמית לא היה חיסון מנדטורי.
אז אני חושב שאתה רחוק מהמדרון .
ויותר יש לחשוש מהמוטציה ומאלו שנושאים אותה ולהגן במיוחד על מבוגרים או בכלל מי שיש לו מחלות רקע.

דיברגנט חדש

Well-known member
לפי מה שהבנתי מקרי שפעת ירדו בשנה האחרונה מכמה סיבות אולי בגלל ההגבלות ואולי בגלל שיש חיסון שמחזק את המע' החיסונית.
בהחלט, בגלל ההגבלות שכוללות ריחוק ומסכה.
אין לזה כל קשר לחיסוני הקורונה כי הם ניתנו לאחר התקופה של השפעת.
אולי אם היית אומר לחייב חיסונים לגבי מחלות אחרות הייתי מסכים עם החשש שלך , לא במובן של לחייב, אלא להגביל להגיע למקומות מסויימים כמו אלו שטסים למזרח הרחוק הם דרך אגב מקבלים חיסונים בשמחה ובלי לשאול בכלל.
אתה מניח הנחיות שגויות, אני מאמין שחלק מאלו שמתנגדים לחיסוני הקורונה גם מתנגדים לחיסונים מזרח הרחוק, או לפחות לחלקם.
אני, למשל, לא לקחתי את כדורי המלריה (למען הסר ספק, זה לא חיסון למרות שמשמשים למניעת מחלה ולא לטיפול במחלה).
לגבי חיוב פרופר, עד כה אפילו כשאירגון הבריאות העולמי הכריז על מגיפה עולמית לא היה חיסון מנדטורי.
דרכון ירוק או בדיקת קורונה כל 72 שע' כתנאי לעבודה, זה בהחלט חיוב מנדטורי כי אף אחד לא יוכל לעמוד בעינוי הזה ובסוף יישבר בדיוק כפי שנשברי תחת עינויים.
אז אני חושב שאתה רחוק מהמדרון .
קשה לך לראות כמה מהלכים קדימה, אני מניח שגם לא האמנת שלא יתנו לאנשים להיכנס למקומות עבודה כתנאי לחיסון או בדיקה כל 72 שע'.
ויותר יש לחשוש מהמוטציה ומאלו שנושאים אותה ולהגן במיוחד על מבוגרים או בכלל מי שיש לו מחלות רקע.
אם אתה חושש, סימן שאתה לא מאמין בחיסון, כי אם כב הזכרת את המזרח, אני מניח שלא חששת כשנסעת לשם כי האמנת בחיסון.

אור גינאל

Well-known member
בהחלט, בגלל ההגבלות שכוללות ריחוק ומסכה.
אין לזה כל קשר לחיסוני הקורונה כי הם ניתנו לאחר התקופה של השפעת.

אתה מניח הנחיות שגויות, אני מאמין שחלק מאלו שמתנגדים לחיסוני הקורונה גם מתנגדים לחיסונים מזרח הרחוק, או לפחות לחלקם.
אני, למשל, לא לקחתי את כדורי המלריה (למען הסר ספק, זה לא חיסון למרות שמשמשים למניעת מחלה ולא לטיפול במחלה).

דרכון ירוק או בדיקת קורונה כל 72 שע' כתנאי לעבודה, זה בהחלט חיוב מנדטורי כי אף אחד לא יוכל לעמוד בעינוי הזה ובסוף יישבר בדיוק כפי שנשברי תחת עינויים.

קשה לך לראות כמה מהלכים קדימה, אני מניח שגם לא האמנת שלא יתנו לאנשים להיכנס למקומות עבודה כתנאי לחיסון או בדיקה כל 72 שע'.

אם אתה חושש, סימן שאתה לא מאמין בחיסון, כי אם כב הזכרת את המזרח, אני מניח שלא חששת כשנסעת לשם כי האמנת בחיסון.
המגיפה לא מתחשבת במהלכים שאנחנו מחשבים. היא תדלג רק על מי שמע' החיסון שלו איתנה. מי שרוצה לשחק באש חשוב שידע שיש סכוי גבוה מאוד שיכווה.

דיברגנט חדש

Well-known member
המגיפה לא מתחשבת במהלכים שאנחנו מחשבים. היא תדלג רק על מי שמע' החיסון שלו איתנה. מי שרוצה לשחק באש חשוב שידע שיש סכוי גבוה מאוד שיכווה.
מי שבריא מוכן לקחת את הסיכון הזה מאשר לשחק רולטה רוסית עם החיסון ועוד אח"כ אם ייפגע מהחיסון, ינפנפו אותו בטענה שזה לא מהחיסון.

אור גינאל

Well-known member
מי שבריא מוכן לקחת את הסיכון הזה מאשר לשחק רולטה רוסית עם החיסון ועוד אח"כ אם ייפגע מהחיסון, ינפנפו אותו בטענה שזה לא מהחיסון.
אם כך, אז בוא נעשה חשבון - כמה אנשים בריאים יש בישראל :-
800K נדבקו מהנגיף זה אומר שהם אינם בריאים .
3M ילדים עד גיל 17 בסיכוי גבוה שהם בריאים, היות והם בתהליך גדילה.

5M קיבלו חיסון ולא קרה להם כלום . בסך הכל החיסון מתפרק בגוף אחרי כמה זמן, זאת הסיבה שצריך מדי תקופה לחדש את החיסון.
אוכלוסיית ישראל 9M
אז בחשבון מהיר יש 200K שלא קיבלו חיסון והם אלו ש*מוכן לקחת את הסיכון הזה מאשר לשחק רולטה רוסית עם החיסון*

הם מוכנים לקחת את הסיכון, אבל באותו זמן הם נושאים את הנגיף ומסכנים את חבריהם ל200K שגם הם מוכנים לקחת את הסיכון .
אז מי בדיוק משחק רולטה רוסית עם החיים שלו ?

דיברגנט חדש

Well-known member
אם כך, אז בוא נעשה חשבון - כמה אנשים בריאים יש בישראל :-
800K נדבקו מהנגיף זה אומר שהם אינם בריאים .
לא, כי רובם המוחלט החלים.
3M ילדים עד גיל 17 בסיכוי גבוה שהם בריאים, היות והם בתהליך גדילה.
אמת.
5M קיבלו חיסון ולא קרה להם כלום .
ע"ס מה קבעת את זה? ע"ס הטיוחים והשקרים שמספרים לך?
בסך הכל החיסון מתפרק בגוף אחרי כמה זמן, זאת הסיבה שצריך מדי תקופה לחדש את החיסון.
למה את חיסון הפטיטיס צריך לחדש כל 20 שנה ואת זה כל חצי שנה?
אז בחשבון מהיר יש 200K שלא קיבלו חיסון והם אלו ש*מוכן לקחת את הסיכון הזה מאשר לשחק רולטה רוסית עם החיסון*
יותר, אך לא אכנס איתך לקטנות, בעצם לא כ"כ קטנות, כי זה יותר קרוב 500K.

הם מוכנים לקחת את הסיכון, אבל באותו זמן הם נושאים את הנגיף ומסכנים את חבריהם ל200K שגם הם מוכנים לקחת את הסיכון .
אז מי בדיוק משחק רולטה רוסית עם החיים שלו ?
הידעת שיש משפחות שנדבקו באופן יזום, אז מי מפחד מהנגיף?
בדיוק, היום, הייתה כתבה על זה בחדשות :)

אור גינאל

Well-known member
לא, כי רובם המוחלט החלים.

אמת.

ע"ס מה קבעת את זה? ע"ס הטיוחים והשקרים שמספרים לך?

למה את חיסון הפטיטיס צריך לחדש כל 20 שנה ואת זה כל חצי שנה?

יותר, אך לא אכנס איתך לקטנות, בעצם לא כ"כ קטנות, כי זה יותר קרוב 500K.

הידעת שיש משפחות שנדבקו באופן יזום, אז מי מפחד מהנגיף?
בדיוק, היום, הייתה כתבה על זה בחדשות :)
אסביר לך לאט לאט את ההגיון שגם ילד קטן יוכל להבין :
נגיף הקורונה חייב מצע גידול עשיר בחמצן (בגלל זה הטיפול הראשוני הוא בחמצן)
מי שיש מחלות רקע כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול, מחלות לב וכן הלאה, נמצא בקבוצת סיכון להידבק בנגיף הקורונה.
תיקח את שתי העובדות האלו ותחבר ביניהן, תצא לך טענת אמת - למי שיש מחלות רקע, יש מצע גידול עשיר בחמצן לקליטת והתרבות הנגיף.
מכאן שהבעיה אינה נמצאת בנגיף שצריך להדבק בו כדי להתחסן, הבעיה נמצא במקור - במחלות הרקע.
ומה גם שהידבקות בנגיף המקורי מסוכנת יותר מאשר בנגיף שמע' הבריאות המתקדמת דרך חברות התרופות מספקת, משתי סיבות האחת- אתה עלול להדביק אחרים. השניה -לרופאים יש פחות מה להציע לחולה קורונה חוץ מתמיכה רפואית.
ואם אתה כלכך מודאג מחיסון שצריך לחדש כל חצי שנה (לפחות על פי החישובים היום ) וממה שהוא יעשה לך בגוף ,
מדוע חששות אלו לא צצו אצלך בחיסונים אחרים שצריך לחדש אחרי יותר זמן, וממה שהם יעשו לך בגוף במשך תקופה כלכך ארוכה ?

דיברגנט חדש

Well-known member
אסביר לך לאט לאט את ההגיון שגם ילד קטן יוכל להבין :
בהחלט, אולי כשתעשה זאת, תבין את טעויותך.

הבעיה נמצא במקור - במחלות הרקע.
תחסן רק את אלו שיש להם מחלות רקע, אלו בעלי מחלות רקע שיתחסנו, כי אצלם, אולי, הסיכון שבאי-התחסנות גדול יותר מהסיכון שבהתחסנות, אך לרובו המוחלט של הציבור, ההפך הוא הנכון.
ומה גם שהידבקות בנגיף המקורי מסוכנת יותר מאשר בנגיף שמע' הבריאות המתקדמת דרך חברות התרופות מספקת, משתי סיבות האחת- אתה עלול להדביק אחרים. השניה -לרופאים יש פחות מה להציע לחולה קורונה חוץ מתמיכה רפואית.
אם התחסנת, אתה אמור לא לפחד ממני.
השני, יש היום דרכי טיפול למחלה, כמו בדוג' של הסרטון של הסלב ששמו בפורום.
ואם אתה כלכך מודאג מחיסון שצריך לחדש כל חצי שנה (לפחות על פי החישובים היום ) וממה שהוא יעשה לך בגוף ,
מדוע חששות אלו לא צצו אצלך בחיסונים אחרים שצריך לחדש אחרי יותר זמן, וממה שהם יעשו לך בגוף במשך תקופה כלכך ארוכה ?
מי אמר לך שאין חששות? בודקים, היכן הסיכון גדול יותר ועל פיו עושים את ההחלטה.
למשל, דוג' ההפטיטיס שהתייחסתי אליה בתגובתי הקודמת, לא אלך להתחסן בעוד מנה, כי לא מתעתד לבקר במדינות עולם שלישי בזמן הקרוב.

אור גינאל

Well-known member
בהחלט, אולי כשתעשה זאת, תבין את טעויותך.

תחסן רק את אלו שיש להם מחלות רקע, אלו בעלי מחלות רקע שיתחסנו, כי אצלם, אולי, הסיכון שבאי-התחסנות גדול יותר מהסיכון שבהתחסנות, אך לרובו המוחלט של הציבור, ההפך הוא הנכון.

אם התחסנת, אתה אמור לא לפחד ממני.
השני, יש היום דרכי טיפול למחלה, כמו בדוג' של הסרטון של הסלב ששמו בפורום.

מי אמר לך שאין חששות? בודקים, היכן הסיכון גדול יותר ועל פיו עושים את ההחלטה.
למשל, דוג' ההפטיטיס שהתייחסתי אליה בתגובתי הקודמת, לא אלך להתחסן בעוד מנה, כי לא מתעתד לבקר במדינות עולם שלישי בזמן הקרוב.
מי אתה -[אל תקח את זה אישית]- שתקבע היכן הסיכון גדול יותר ?
אני אמור לפחד ממך [במספרים גדולים ] משום שאם יקרה לך משהו, אתה [במספרים גדולים ] תגדיל את סטטיסטיקה של המגיפה ואז כולם יצטרכו שוב להיות בסגר.
לגבי מחלות רקע כרוניות, מציע לך לבדוק סטטיסטיקה של נתוני BMI - כשתחזור, אם אולי כשתעשה זאת, תבין אתה את טעויותיך .

דיברגנט חדש

Well-known member
מי אתה -[אל תקח את זה אישית]- שתקבע היכן הסיכון גדול יותר ?
אני אחד שכתבתי מאמרים בחיי ויצא לי לקרוא המון מאמרים, כך שקיבלתי כלים לקרוא מאמרים גם לא בתחומי ולהבין אותם.
אני אמור לפחד ממך [במספרים גדולים ] משום שאם יקרה לך משהו, אתה [במספרים גדולים ] תגדיל את סטטיסטיקה של המגיפה ואז כולם יצטרכו שוב להיות בסגר.
בתור "מחוסן", אתה פטור מבידוד, כך שמין הסתם תהיה גם פטור מסגר.
לגבי מחלות רקע כרוניות, מציע לך לבדוק סטטיסטיקה של נתוני BMI - כשתחזור, אם אולי כשתעשה זאת, תבין אתה את טעויותיך .
שמת לב, אולי, שאני מסכים איתך על חיסון לבעלי מחלות רקע? אולי אם לא היית עסוק בלהתקיף אותי באובססיה, היית שם לב לכך :)

נערך לאחרונה ב:
למעלה