בתוך שלושת השבועות הקרובים מבצע החיסונים עומד למצות את עצמו.

אור גינאל

Well-known member
בתור "מחוסן", אתה פטור מבידוד, כך שמין הסתם תהיה גם פטור מסגר.
יש היגיון במשפט הזה, אבל אני לא חושב רק על עצמי,
תחשוב למשל - מה יקרה כשתהיה הצפה של בתי החולים בחולי קורונה,,,
ד.א. אני לא תוקף, אני מאתגר את הטענה שלי מול הדברים שלך, אולי כך הדברים יתחדדו, לפחות עבורי.

דיברגנט חדש

Well-known member
יש היגיון במשפט הזה, אבל אני לא חושב רק על עצמי,
תחשוב למשל - מה יקרה כשתהיה הצפה של בתי החולים בחולי קורונה,,,
ד.א. אני לא תוקף, אני מאתגר את הטענה שלי מול הדברים שלך, אולי כך הדברים יתחדדו, לפחות עבורי.
אם לא היה בגלים הקודמים, אין שום סיבה שתהיה עכשיו כאשר המגיפה דעכה.

אור גינאל

Well-known member
אם לא היה בגלים הקודמים, אין שום סיבה שתהיה עכשיו כאשר המגיפה דעכה.
כשאתה חושב על גל - למה בדיוק אתה מתכוון ?
אולי אתה מתכוון לגל שמראה על התפשטות הנגיף בקרב בני אדם.בדיקות חיוביות וכהנה .
אבל למעשה יש מאחורי הגרף הזה, עוד גרף- של הגידול של מחלות הרקע בקרב בני אדם .
ההוכחה לכך פשוטה :-
אחרי תקופה כלכך ארוכה של שהייה בבתים אנשים מרגישים שהם יכולים להרשות לעצמם ל'השתולל'.
ומה שקורה במצב כזה הם נהיים יותר חולים ומהווים מצע גידול נוח יותר לקליטת הנגיף .
אתה יכול להשוות את העובדה הזאת עם גרפים של גלים אחרים, שבדיוק אחרי חגים הגל עולה, אותו גל של התפשטות הנגיף .
אז הינה לך סיבה. ואל תהיה שאנן, כי הנגיף עוד כאן, וזה רק נראה בדעיכה.

דיברגנט חדש

Well-known member
כשאתה חושב על גל - למה בדיוק אתה מתכוון ?
כוונתי לגל שהתשקורת ומשרד הבריאות הגדירו אותו

אולי אתה מתכוון לגל שמראה על התפשטות הנגיף בקרב בני אדם.בדיקות חיוביות וכהנה .
אבל למעשה יש מאחורי הגרף הזה, עוד גרף- של הגידול של מחלות הרקע בקרב בני אדם .
ההוכחה לכך פשוטה :-
אחרי תקופה כלכך ארוכה של שהייה בבתים אנשים מרגישים שהם יכולים להרשות לעצמם ל'השתולל'.
ומה שקורה במצב כזה הם נהיים יותר חולים ומהווים מצע גידול נוח יותר לקליטת הנגיף .
אתה יכול להשוות את העובדה הזאת עם גרפים של גלים אחרים, שבדיוק אחרי חגים הגל עולה, אותו גל של התפשטות הנגיף .
אז הינה לך סיבה. ואל תהיה שאנן, כי הנגיף עוד כאן, וזה רק נראה בדעיכה.
מגפה היא גל (לא הגל של הפיסקה הקודמת שהוא במשמעות שונה) סינוס יחיד (אין מחזוריות), יש לה עליה וירידה, כך מגיפות מוגרו בהיסטוריה טרום החיסונים ולפני שפותחו חיסונים אליהם, לרבות מגפות שטוענים כיום שמוגרו ע"י חיסון, כמו למשל אבעבועות שחורות המפורסמת, מי שבודק את העובדות מגלה שהירידה קרתה עוד לפני שהתחילו לחסן.

הבלבול מתחיל כשמדברים על החיסון הנוכחי כחיסון סטנדרטי כמו שהיינו רגילים עד היום לקבל .
ברגע שהאדם הופך להיות גורם הדבקה הוא חייב להשתמש במה שהמדינה מספקת לו כדי להפסיק להיות כזה.
זה כמו שאתה נוהג ברכב שמחייבים אותך לשים ממיר קטליטי כדי שהרכב שלך לא יזהם את הסביבה.
רק שפעת תתעורר.

אין אחד שמערער על כך שממיר קטליטי מוריד את רמת המזהמים.

לעומת זאת חיסונים יש הרבה,שלא לדבר שמדובר בהליך רפואי.

אור גינאל

Well-known member
רק שפעת תתעורר.

אין אחד שמערער על כך שממיר קטליטי מוריד את רמת המזהמים.

לעומת זאת חיסונים יש הרבה,שלא לדבר שמדובר בהליך רפואי.
מה שבטוח זה שאם כל אחד היה מחבר ממיר קטליטי למערכת הפליטה שלו,
אפילו בשפעת הוא לא היה חולה.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
יש מגוון של תמהונים.
אין הכרחה להתחסן.
אולי הם מבינים משהו שלך קשה להבין, כי שמת את המסכה על העיניים במקום על האף והפה, כמו למשל תופעות לוואי שמסתירים ממך, כפי שקרה לשיראל הלאל, בת ה-22 שנפטרה מדלקת בלב. שבועיים אחרי החיסון השני נגד הקורונה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אולי הם מבינים משהו שלך קשה להבין, כי שמת את המסכה על העיניים במקום על האף והפה, כמו למשל תופעות לוואי שמסתירים ממך, כפי שקרה לשיראל הלאל, בת ה-22 שנפטרה מדלקת בלב. שבועיים אחרי החיסון השני נגד הקורונה.

שוב ירידה לפסים אישיים במקום דיון ענייני.

כוכבית מצויה

Well-known member
ברור, להגיד עליי שקרן זה לא פסים אישיים, אך כידוע, ל0מול מותר הכל.

ברור, להגיד עליי שקרן זה לא פסים אישיים, אך כידוע, ל0מול מותר הכל.
להגיד שיש כפיית חיסונים זה שקר. להגיד שמי שאומר את זה משקר זו המציאות. האמירות שלך לגבי הינן שקרים.
שים לב שגם האמירה על השקרים שלך היתה אחרי שהאשמת אותי בחוסר יושרה, גם פסים אישיים וגם שקר.
הקישור ביני לבין דיעה פוליטית אינו רלבנטי לשירשור, חוץ מזה שהוא לא נכון הוא תרבות דיון פסולה.

דיברגנט חדש

Well-known member
להגיד שיש כפיית חיסונים זה שקר. להגיד שמי שאומר את זה משקר זו המציאות. האמירות שלך לגבי הינן שקרים.
שים לב שגם האמירה על השקרים שלך היתה אחרי שהאשמת אותי בחוסר יושרה, גם פסים אישיים וגם שקר.
הקישור ביני לבין דיעה פוליטית אינו רלבנטי לשירשור, חוץ מזה שהוא לא נכון הוא תרבות דיון פסולה.
בוודאי שהוא אמת לאמיתה, כי אדם שלא יכול לכלכל את עצמו ולהביא מזון למשפחתו אלא אם כן יפסיד שעות עבודה ויילך לעשות כל 72 שע' בדיקת קורונה זאת התעללות לשם עינויים למטרת שבירת העובד שעומד עם הגב אל הקיר או במילים אחרות כפיית חיסונים|!|

כוכבית מצויה

Well-known member
בוודאי שהוא אמת לאמיתה, כי אדם שלא יכול לכלכל את עצמו ולהביא מזון למשפחתו אלא אם כן יפסיד שעות עבודה ויילך לעשות כל 72 שע' בדיקת קורונה זאת התעללות לשם עינויים למטרת שבירת העובד שעומד עם הגב אל הקיר או במילים אחרות כפיית חיסונים|!|
חזרה על שקר הרבה פעמים לא הופכת אותו לאמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
כשאתה מדיר את עצמך מהחברה אתה לא יכול להתלונן שאתה לא מקבל שירותים שהחברה מציעה.
זה כמו שאדם מחליט להתגורר במערה ומתלונן שכל כמה שעות הוא צריך לצאת לשאוב מים.
ברגע שהחברה לא מוכנה להכיר בי כנפגע מדרישותיה (במקרה שלנו החחסנות), אין היא יכולה לצפות ממני לעשות מעשה שאני מפחד שיזיק לי.
אגב, לפני תחילת החיסונים כשהממשלה פחדה שהציבור לא יתחסן כי יפחד מהחיסון, היא הציעה שיכירו בנפגעי חיסון ללא צורך בהוכחה (שמתי בזמנו קישור לידיעה), אך חזרה בה לאחר מס' ימים.
הדוג' שלך לא קשורה למקרה שלנו, אפילו, לא במעט.

כוכבית מצויה

Well-known member
תוכלי, |בבקשה|, לשים את האצבע, מה שיקרי במה שכתבתי?
להזכירך, צירפתי קישור לכך ואם תירצי אצרף, שוב.
אם את לא יכולה, תודי בטעותך ותתנצלי ...
הטענה שיש כפיית חיסונים הינה שקר. זה שאתה לא אוהב את האלטרנטיבה לא הופך את זה לכפייה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הטענה שיש כפיית חיסונים הינה שקר. זה שאתה לא אוהב את האלטרנטיבה לא הופך את זה לכפייה.
הסברתי למה, זה שאת לא אוהבת את ההסבר שלי זה משהו אחר, אך להגיד עליו שהוא שיקרי זה חוסר יושרה שלך ואני רואה שאת הבנת את טעותך, אך לא מוכנה להודות בכך :(
חבל! זה לא מוציא אותך טוב, כי רק אנשים קטנים לא מודים בטעויותיהם.

למעלה