בתור כפר סבאית אני מפרסמת פה הודעה

caroline barina

New member
בתור כפר סבאית אני מפרסמת פה הודעה

מצטערת להגיד שהפעם אני פה מסיבה מאוד מאוד מאכזבת.. למי שיודע או לא יודע (מקווה שלא על בשרו) היה היום רייב של RC קולה בגני התערוכה בתל אביב. הם חילקו מלאות כרטיסים בחינם דרך האתר שלהם וכשראו שיש ביקוש רב, פירסמו עוד כרטיסים.. האירוע החל היום ב9 בערב ואמור היה להימשך עד אור הבוקר. אך מה שקרה הוא שאנשים שהגיעו החל מהשעה 10 כבר לא יכלו להיכנס. אנשים באו ממרחקים, נסעו שעות כדי להגיע למקום ופשוט לא נתנו להם להיכנס. מאות אנשים עמדו מאחורי השערים כשלא נותנים להם להיכנס, כשחברים ומשפחה שלהם נמצאים בפנים והם חסרי אונים בחוץ. כולם ניסו לדבר עם מישהו שאחראי אך השוטרים ואנשי האבטחה פשוט נופפו אותנו משם. (שלא לדבר על שוטר שהחל לקרוא ליד שמן ולא הזדהה כשאישה אחת התערבה ורצתה לדעת את פרטי השוטר). באמת שהיה מקרה עצוב.. אנשים היו מאוד מבואסים.. זה ממש לא יפה מה שהם עשו... ואני מספרת לכם את זה כי רציתי לדעת אם יש משהו שאפשר לעשות, להתלונן למישהו או לפרסם את זה איפשהו? חשבתי לפרסם את זה בעיתון אפילו כי זו ממש הייתה שערוריה.. בקלות אפשר להגיד שכבר הייתי באירועים דומים של חברת קוקה קולה ולא ראיתי דבר שכזה.. אי אפשר בכלל להשוות... אני אשמח לקבל עזרה או אפילו סתם תגובות..

למעלה