בת-מצווה בטבע

בת-מצווה בטבע

שלום, שמי לילך ובמאי אני חוגגת בת-מצווה. אני לא אוהבת את כל המסיבות שהיו ויהיו לחברותיי- אולם / מועדון / גן אירועים, ריקודים ומצגת של כמה תמונות. זה פשוט לא הסגנון שלי ושל הוריי. אנחנו מעוניינים באירוע צנוע, לא מפואר מדי. אני מעדיפה לבזבז להורים שלי כמויות של כסף על דברים אחרים, תודה.. בנוסף אנחנו רוצים שהאירוע לא יתקיים במועדון / אולם / גן אירועים משום שזה נדוש וסתמי. אנחנו מחפשים מקום טבעי, בשטח, לערוך בו את המסיבה בצורה נעימה ומיוחדת. וכמובן שלא במחיר מופקע מדי. לצורך כך אנחנו מחפשים שני דברים: א. מקום, ב. קייטרינג (עדיף פלוס תאורה וכו', דברים של הפקה). כמובן שהדברים קשורים, מכיוון שאם זה קייטרינג שמתמחה בהפקת אירועים בטבע, ודאי יש לו רעיונות למקום.. המגבלה שלנו: איזור הדרום.. בנוסף גם התקציב לא אין-סופי, אבל את המיון הזה אנחנו עוד לא עושים. קודם נאסוף את כל הרלוונטיים. האם ערכתם פעם מסיבה שכזאת? מי היה הקייטרינג / מפיק שלכם? נשמח לשמוע
בנוסף, גם אם לא ערכתם אירוע מסוג זה אבל נתקלתם / שמעתם / חברים שלכם עשו או אלוהים יודע מה, נשמח לסיפורים. אפילו סתם קישור לאתר שמצאתם בנושא יסייע. בהודעה הבאה אני אצרף את האתרים שאני מצאתי עד כה ובמהלך השבוע נתקשר לברר עליהם- בשביל לחסוך לאנשים אחרים את החיפושים.. תודה מראש!

אבני גזית - ארועים בטעם אחר

השנרצפלנד היקרה, למה רב הגולשים מסתתרים מאחורי שמות מוזרים? אני יכול להוסיף לכם את אבני גזית שעוסקים בהפקת ארועים יוצאי דופן במיקום ובתכנים. http://www.avnegazit.co.il/

rikli

New member
התנסנו בעבר עם סיורים דינמיים

וראינו כאן את השם שלהם. עשינו איתם טיול בר מצווה נהדר בשפלת יהודה , המבוגרים טיילו בג'יפים הילדים עשו סנפלינג למערות מסתור באזור וזחלו במערות . וסיימנו בארוחה נהדרת ליד בית ג'וברין במערה . חברים שלנו שעשו איתם לפנינו ודרכם הגענו אליהם היו במדבר במצדה ובנחל תמר ואחר כך חיכתה להם ארוחה מפוארת בטבע. היתה ממש חוויה. יש להם אנשי שטח מקצועיים ומורי דרך מקצועיים , הם לא רק חברת הפקות.

מה דעתך לחגוג בת מצוה בין הכרמים?

ראשוני הענבים מבשילים בחודש הזה. התנסיתי בעבר בבת מצוה נהדרת שנעשתה בכרמים וכללה טיול קצר, בציר עצמי, ביקור במפעל צימוקים, ארוחה ביקב והכל בשפלה, לא רחוק מבית שמש.

BenBrit

New member
בת מצוה על המצדה

אינני יודע אם זה מה שאת מחפשת - אבל אני מוצא לנכון לספר לך על חוויה מאוד מעניינת שיכול להיות שתמצא חן בעינייך, או בעיני הקוראים האחרים... בחלקה או אפילו במלואה! אולי אפילו איתי. לפני כמה שנים פנו אלי מחברה שמארגנת ארועים ואמרו לי שיש להם משפחה מחו"ל שעורכת לילד שלהם בר-מצוה על המצדה ושאלו אם אני יכול לערוך להם את הטקס !!! ככה התנסיתי לראשונה בקיום ועריכת טקס בר מצוה - דבר שאני נהנה לעשותו עד היום. נסעתי בבוקר שבת למצדה ונפגשתי עם המשפחה והאורחים בפעם הראשונה. האורחים זכו להנות מהסרטון האורקולי והעליה ברכבל. סיירו על המצדה ולבסוך הגיעו לבית הכנסת העתיק שם על ההר ושם ערכנו טקס בר מצוה קצר. התעטפות בטלית, קריאה מפרשת השבוע. לא נכביר במילים כאן על הכל אבל היה מרגש ביותר . נכון שאת חוגגת בת מצוה - אבל היום שהחלט מקובל שגם בנות יחגגו את בת המצוה שלהם בצורה מסורתית עם נגיעות יהודיות! והרי כתבת שלך ולהורייך סגנון אחר ומיוחד !!! טקס בת מצוה שוויוני ומסורתי יכול להיות חלק ראשון בחוויה! מומלץ. החלק השני - והרי טקסים ויהדות בלי אוכל אי אפשר - את ארוחת הצהריים ארגנה אותה חברה כמה קילומטרים דרומה משם. אחרי הטקס הוזמנתי גם אני לארוחת הצהריים וכך בעצם חוויתי את החוויה הנוספת - רכב של החברה הוביל את שיירת המכוניות אל בין ההרים, פניה ימינה ופניה שמאלה ואז חנינו, הלכנו ברגל כמה מטרים ואז, מעבר לסיבוב באמצע המדבר, באמצע שום מקום בין ההרים, במקום מוצל, עמדו לפנינו שולחנות, מפות, כסאות ואת כל הנדרש והקימו "מסעדה" לתפארת, שלמה ויפה! במקרה שלהם הם בחרו מאכלי בשר "על האש" אז עמדו הבשלנים וצלו את הבשר. גם עמודי תאורה לשעות אחה"צ אם מתחיל להחשיך. בקיצור - מאוד מומלץ שיהיה המון מזל טוב! בן-ברית חן. ----------------------------------------------- מנחה טקסי בר ובת-מצוה בסגנון מסורתי ושוויוני. בעל אתר האינטרנט ניודאיקה - אמנות יהודית עכשווית עיצוב הזמנות לאירוע, כתובות לחתונה בגרפיקה ממוחשבת ליצירת קשר: [email protected]

אירוע בטבע

לא מזמו הינו מוזמנים לאירוע בטבע בדרום היה מקסים ומיוחד אם אני לא טועה לחברה שארגנה את הכל קראו טיול אחר או ארוע אחר, נדמה לי שטיול אחר בהצלחה

למעלה