בת מצווה חסכונית אך מפוארת

ofiriofer

New member
בת מצווה חסכונית אך מפוארת

בת אחותי עומדת לחגוג בת מצווה. חברותיה מהשיכבה חגגו בפאר רב, במקומות מפוארים, עם אטרקציות שונות.
אחותי היא אם חד הורית, דלת אמצעים, והיא לא יכולה לעמוד ברף הזה.
אנחנו בבית תמיד למדנו להסתפק במועט, אבל היום גדל פה דור אחר לגמרי. וכשכל החברות שלה כן מקבלות - קשה מאוד להגיד לאחיינית שלי לא.
התגייסתי לעזור לאחותי, אני כמובן לא רוצה מריבות מיותרות ותסכול. יחד עם זאת, אני עדיין מחפש לחגוג בצורה מפוארת כביכול אך לא יקרה מידי.
הייתי שמח לקבל רעיונות מחברי הפורום. אני בטוח שיש דברים קטנים וזולים שיוכלו לפאר את האירוע מבלי לסחוט אותנו כספית.

אחכה להמלצות

בת מצווה מפוארת בעליות שפויות

שלום,מסכים איתך שענין הבת מצווה לעיתים מוגזם ויוצא מפרופרציות, על מנת להפיק אירוע חסכוני יש לגייס כמה שיותר חברים טובים(חבר צלם,d.j-בן של חבר,בלונים וכו..) יש למצוא מקום מתאים, ברב הישובים יש מועדונים שמשכירים למטרות כאלה במחיר הוגן בסביבות 500 ש"ח, אפשר לעצב שולחן ממתקים מפואר שכולם ידברו עליו בעליות סבירות(קילו ממתקי גומי בחניות גדולות 20 ש"ח)אפשר לקחת המון דוגמאות מאתר שנקרא pintres.אשמח לעזור לך במה שאוכל, בהצלחה!!!

Saar30

New member
אפשר לעשות אירוע יפה גם בתקציב שפוי

יש מועדונים רבים שמאפשרים חגיגה בעלויות סבירות ביחס לאולמות.
אפשר להוסיף אטרקציות שונות במחירים סבירים (אם זה כל מיני זוהרים ונצנצים לרחבה שניתן לקנות לבד בחנויות זולות או לוותר בכלל או ספקי מגנטים שונים)
אין סיבה לפשוט את הרגל בגלל מסיבה של ערב אחד.
אם יש חצר אפשר לחגוג בחצר - לשכור שולחנות משחק ושאר אטרקציות - הילדים לא ירצו ללכת הביתה...
גילוי נאות: אני מציע דוכני צמר גפן מתוק בצבעים/טעמים וצורות במחירים זולים יחסית (בד"כ - 500-600 ש"ח) ודוכני מזון נוספים במחירים נוחים, כמו גם שולחנות משחק לבת מצווה.
סער 054-4463731

למעלה