ב ב ק ש ה

queenh

New member
ב ב ק ש ה../images/Emo24.gif

היי לכולם יש לי בקשה אני בת 20 מחיפה ואני רוצה משהו שילמד אותי לרקוד סלסה אני מכירה את הקצב ואת הצד הבסיסי אבל לא את כל הסימנים התאהבתי ברקוד הזה ואין לכם מוסג מה זה פשוט התאהבתי... בכל אופן אם יש כאן משהו שיכול ללמד אותי שיצור קשר איתי ב ב ק ש ה או פה או בICQ 174716413 זה על שם נוגי {אחותי הקטנה}

הנה כמה מועדונים בחיפה והאזור...

שם המועדון : BLUE BAR כתובת : הגעתון 2, נהריה פתוח בימים: מוצ"ש מחיר כניסה: 20 ש"ח על המוסיקה: איתי ארז סגנון מוסיקה: סלסה מכל הסגנונות ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון : נתנזון 10 כתובת : נתנזון 10, חיפה פתוח בימים: ב´ מחיר כניסה: 25 ש"ח על המוסיקה: איתי ארז סגנון מוסיקה: סלסה מכל הסגנונות ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון : בית הסטודנט כתובת : טכניון, חיפה פתוח בימים: א,ו מחיר כניסה: 11-23 ש"ח על המוסיקה: קילמו וקימבו סגנון מוסיקה: סלסה,מרנגה,ברזילאי (סמבה, אשה, פורו),בצטה,רואדה,צה צה צה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון : לה פונגו כתובת : צק´פוסט חיפה פתוח בימים: שלישי, חמישי,שבת מחיר כניסה: 30 ש"ח על המוסיקה: "הדוקטור" סגנון מוסיקה: לטיני,קובני וכו´ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון : שקספיר כתובת : הקאנטרי קלאב בעפולה פתוח בימים: ג´ מחיר כניסה: 20 ש"ח על המוסיקה: אריה סגנון מוסיקה: כל המיקצבים הלטינים ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון :שליץ כתובת : עמק האלכוהול חיפה פתוח בימים: ד´ מחיר כניסה: 25 ש"ח על המוסיקה: בני סלסה סגנון מוסיקה: סלסה מקיצה עד אור הבוקר ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם המועדון : Azucar כתובת : רח´ קיבוץ גלויות 5, חיפה פתוח בימים: שבת 22:00 מחיר כניסה: חינם ש"ח על המוסיקה: David סגנון מוסיקה: Timba,Salsa,Son טוב אני צריך ללכת אז את יכולה למצוא עוד מועדונים באתר של סלסה ראצי´ *קישור לאתר בקטגורייה "קישורים" תהני

למעלה