גאליוסי- פרק 36

גאליוסי- פרק 36

זהו, רועי, זה הפרק החשוב! ולמה? כי בנקודה הזאת בדיוק, אבל בדיוק, הפסקתי לכתוב בפעם הקודמת.

אתה יכול לחפש את הסיפור הקודם ב-FXP, ולקרוא אותו, זה אפילו לא דומה וכבר לא תוכל לראות ספוילרים שם, כי הסיפור שם נגמר בדיוק אז! https://www.fxp.co.il/showthread.php?t=13493328

אבל היום? היום יצא לי חתיכת פרק, אני מאוד נהניתי לכתוב אותו והדברים עומדים להגיע להילוך גבוה מאוד...

יונתן, דני וליעם מגלים דברים מטרידים. יולי מחליטה החלטה בנוגע לקריירה שלה, החלטה שמעוררת סערה במחנה. עילאי ואליה מנסים להתמודד עם הבעיה שנוצרה פתאום, ונטלי חולה, ומקבלת את הביקור המפתיע ביותר מכולם.

קריאה נעימה!

Roei152

Well-known member
מנהל
יוסי תודה לאל
בדיוק התכוונתי לכתוב הודעה שתעלה כבר את הפרק , כי רבתי עם המשפחה שלי , בהרגשה של כולם נגדי וכולם ישבו לאכול , ואני לא רציתי לאכול איתם . בשביל להעביר י את הזמן עם הרעב , רציתי לקרוא את הפרק . נראה לי שהם כבר סיימו לאכול , אני אלך לבדוק ואם כן , אוכל ואקרא אתת הפרק על בטן מלאה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה יודע אני לא פה 24/7
הביקור האחרון שלי בפורום לפני שהתכוונתי לכתוב שתעלה את הפרק היה בעשר ...
באחת עשרים וחמישה העלית את הפרק , לא נכנסתי לפורום עד שלוש ורבע , בשלוש ורבע התכוונתי להכנס לפורום כדי לבקש שתעלה את הפרק כבר... ואז התסברר שלא צריך אפילו לבקש..
&nbsp
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל מודה שאני מבלה הרבה זמן פנוי שלי בפורום....
ויש הרבה

Roei152

Well-known member
מנהל
על בטן מלאה , הפרק הראשון בוורוד במחשב הפרטי שלי
פשוט רק השבוע התקנתי וורד במחשב , למרות שיש לי אותו כבר קרוב לארבע שנים .., גם את המדור העליתי לוורד , כדי שאוכל לעבוד גם במהלך החודש על המדור , לשנות בהתאם , למחוק , להוסיף עונות וסדרות חדשות ... מה שאצטרך לעשות בחודש הבא (עוד פחות משבוע.). זה רק העתק, הדבק , הדגש שמות ותאריכים סופיים (בינתיים ידועים לי רק נעלמים והחממה אמריקה ...)
אפרופו הגרסה הקודמת והגרסה של עכשיו , מי השמות המקבילים ? דויד הוא יוני ? שבגלל דויד סטון שינית ?
שלמה ? זה לא שם שהייתי נותן לאלכהוסיט מזרחי ...
הבושם של סיוון !!!! לא, של שקד אגוזי המקור , הסמל של ארצות הקור...
משהו מוזר קצת גם במקורי וגם אצלך הפסטיכיף אמור להיות אמור להיות המקביל של הפסטיגל של חנוכה , כבר מתכוננים באגרסביות כזאת?
מה קרה לעדי? למה היא מגיבה כזאת קיצוניות ? הוגו?
נטלי ואמה חלום או מציאות ? אגב מי השחקנים שהית לוקח להורים החדשים?
האמת שאני בדיוק קורא את טרילוגיית "הלוויתן מבבל" שמבוססת גם היא על המיתולוגיה הבבלית , סיפור הרפתקאות בו ילדים בני זמננו נכנסים לעולם הבבלי דרך האמבטיה ...
מה ?? עמליה קשורה לסיפור? אשתו של האל אאה ? , אז אאה הוא ארי ?
ברכהלה !!!!!! אולי תעשה לה נשיקת קאמבק עם ליעם ? ,תגשים חלום ...
ואו איזה פרק....
&nbsp

מה? לא! יוני זה יוני! דוד זה מישהו רע!

"שקד אגוזי המקור , הסמל של ארצות הקור". אבל יולי טובה הרבה יותר. טובה הרבה יותר...
&nbsp
כן, אני חושב שאת הפסטיכיף מתכננים ככה. טוב, גם בעונה הראשונה היו חזרות בקיץ לפסטיכיף.
&nbsp
עדי פשוט כועסת על שקרים לאחרונה.
&nbsp
חלום או מציאות? לך תדע. אני סגור רק על אימא של נטלי: מורן אטיאס. כן. זה תמיד היה אמור להיות ככה...
&nbsp
עמליה לא קשורה לסיפור, ארי הוא אכן האל שהוא האב של יונתן, אבל עמליה לא קשורה. היא סתם ניצלה...

למעלה