גברבר
אתה בראיון מעכשיו

מוצרלה

New member
גברבר ../images/Emo124.gif אתה בראיון מעכשיו

אמרו לי לפתוח אז פתחתי, מה שאומרים לי אני עושה. אז עכשיו גברבר בראיון חושפני. קבלו אותו...............

רגע, בואו נעשה את זה רישמי../images/Emo13.gif

במסגרת מבצעי ההיכרות של הפורום, יעלה לקידמת הבמה גברבר הפורום אתם מוזמנים לשאול שאלות .. בבקשה תהיו עדינים איתו תזכורת למרואיין: תשובת התחמקות עדיפה על התעלמות מוחלטת. שאלות קבועות להתחלת כל ראיון: (כמובן שגם הן, כמו כל שאלה, אינן מחייבות) שם: גיל: איזור מגורים: אתם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות נוספות לגברבר...

השאלות שלי ?

1. מה דעתך על הפורום שלנו ? 2. מה שמך האמיתי ? 3. מה עושה לך את זה בגוף האשה ? 4. על מה אתה חושב לפני שאתה הולך לישון ? 5. מה אתה הכי אוהב לאכול? 6. מה הדבר הכי נועז שעשית ?

התשובות שלי ../images/Emo67.gif

1. דעתי על הפורום ? זה הפורום הכי פורה ומשעשע בתפוז, הפורום שיש שם את האנשים הכי איכותיים ומצחיקים שאני בכלל מכיר, ובכלל זה פורום ששווה "לגור" בו... 2. שמי האמיתי הוא מוטי, <נכון שם חמוד ?
> 3. מה עושה לי את זה בגוף האשה ? הישבן
4. על מה אני חושב לפני השינה ? אופססס זאת שאלה קצת קשה, אמממ אין משהו מוגדר בדרך כלל אני מעביר את קורות היום במחשבותי, חוץ מלילה שבו אני עושה את הדבר שבגללו התחתנתי
(כי אני לא התחתנתי איתה בגלל העיניים היפות שיש לה, כפי שאמרה
) 5. אני הכי אוהב לאכול מאכלים מסורתיים אשכנזים, שבאים לידי ביטוי בעיקר בשבתות, אבל אני פתוח לכל סוגי המאכל חוץ משרימפסים ומאכלים תאילנדיים... 6. הדבר הכי נועז ? בהתחשב במגזר בו אני חי עשיתי המוני מעשים נועזים, מה שעולה לי בראש כרגע הוא, סקס על מדשאות מול חוף הים בחיפה בשעות הלילה המאוחרות...

r66

New member
|מחיאות כפיים| אני ראשונה

גברברוש
מה שמך הפרטי? בן כמה אתה? כמה זמן נשוי? יש'ך ילדים? אם כן, בני כמה? אוהב בנים/בנות? שותה קפה/תה/מים? זהו, בינתיים

מוצרלה

זאת השאלה הכי מתקילה
אבל אני יענה בכל זאת ברמזים
כשאני נכנסתי לא היו כאן כל העדידושים והגיורות... בעצם הייתי הגבר הראשון שנכנס לממלכת הנשים, והשם הכי מתאים לגבר בודד שנכנס לממלכת נשים הוא גברבר... בתקווה שהבנת

מוצרלה

New member
הבנתי גם הבנתי, חחחח

הרגשת כמו תרנגול בלול תרנגולות, הא????. חחחחחחחחחחחחח

רנה הנה התשובות

שמי מוטי בן 25. אני נשוי 5 שנים. אין לי ילדים... אני אוהב בנות אבל אני יקבל בשמחה גם בנים. אני שותה בעיקר משקה מוגז כמו קולה אבל קפה זה גם טוב לפעמים.

אופיר35

New member
שאלה מעט רצינית אולי .

מבין שאתה דתי, אז איך מסתדרת האמונה והמסורת עם עובדת היותך כאן
באמת שואל מסקרנות לאור מאמר על הציונות הדתית ושאלות שבינו לבינה שעולות בנושא במעריב של שבת.

שלום אופירוש

אז ככה ראשית אני לא משתייך לציונות הדתית, ואצלנו במעריב של שבת לא כל כך מדברים על נושאים שבינו לבינה
ובקשר לשאלה שלך, זה אולי לא אמור להיות מסתדר, אבל מתרגלים לזה כמו שמתרגלים לכל דבר, להגיד לך שהאמונה שלי חזקה כמו לפני 10 שנים ? זה לא

liat ליאת

New member
גברברוש ../images/Emo124.gif

האם אתה וכל משפחתך דתיים? ומה זה אומר, דתי או יותר לכיוון החרדי? עוד בסוף אשמע שאתה חרדי וגר לידי
אגב, לפני כשנתיים הייתי באיזשהוא צ'אט ושוחחתי שם עם מישהו שסיפר שהוא מת"א ועוד כל מיני פרטים. בסופו של דבר התברר שהוא גר בדיוק פה ממולי
, אבל הוא לא יודע עד היום מי אני, למזלי

למעלה