גברים נשים,-,מי יותר טוב, ?

Harrington

Well-known member
מנהל
יש אנשים טובים ויש אנשים פחות טובים. מעת לעת יש אפילו אנשים רעים.
לא רואה קשר בין כל הנ"ל לשאלת המין של האנשים. יש גברים טובים ויש כאלה שפחות בדיוק כמו שיש נשים טובות וכאלו שפחות.

נעימה 5

Active member
יש אנשים טובים ויש אנשים פחות טובים. מעת לעת יש אפילו אנשים רעים.
לא רואה קשר בין כל הנ"ל לשאלת המין של האנשים. יש גברים טובים ויש כאלה שפחות בדיוק כמו שיש נשים טובות וכאלו שפחות.
אני חושבת שגברים יותר טובים מנשים,,אפשר לחלוק עלי זה בסדר ,אבל מנסיוני בחיים, הן בפקידי בנק או כל סקטור שמצריך עבודה עם אנשים
מגברים קיבלתי התיחסות הרבה יותר טובה מנשים,,גם בחיי חברה,,היצרים כמו קנאה,רכילות מנפולציות,,אצל הנשים היתה גבוהה יותר

משתפרת1

Well-known member
גברים?? או נשים?? או ששניהם טובים באותו מידה??
זו שאלה שאין עליה תשובה. בערך כמו לשאול: קיץ או חורף, מה עדיף?
תגדירי תחומים. יש תחומים מובהקים בהם לגברים יתרון, ותחומים מובהקים בהם הנשים עדיפות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני חושבת שגברים יותר טובים מנשים,,אפשר לחלוק עלי זה בסדר ,אבל מנסיוני בחיים, הן בפקידי בנק או כל סקטור שמצריך עבודה עם אנשים
מגברים קיבלתי התיחסות הרבה יותר טובה מנשים,,גם בחיי חברה,,היצרים כמו קנאה,רכילות מנפולציות,,אצל הנשים היתה גבוהה יותר
כמו שמשתפרת כתבה למעלה, אני חושב שלענות על זה באופן גורף בעייתי פר הגדרה. יש תחומים בהם האחד טוב מהשני ויש תחומים בהם השני טוב מהראשון. גם בתוך התחומים השונים קשה לעתים להשיב, אבל אם התשובה שלך היא גורפת לכל דבר ועניין, הרי שאני חולק עליה מכל וכל.

אבי בן 1231

Well-known member
גברים?? או נשים?? או ששניהם טובים באותו מידה??
לדעתי התשובה הנכונה ביותר היא האחד משלים את השני.
דוגמאות לא חסרות אתן אחת.
גברים או נשים ................ מי יותר טוב על מנת להביא ילדים לעולם, יש למישהו תשובה מי יותר טוב?!

אבי בן 1231

Well-known member
אז כך, לאחרונה היתי במס הכנסה קיבלתי שרות מצוין באמת מגבר, למחרת הייתי במ.ע.מ וקיבלתי שרות מעולה מאישה.
רופאת המשפחה שלי היא אישה, שרות מעולה, 4 אורטופדים גברים עשו לי רק נזקים בטיפול שלהם.
במוסך קיבלתי שרות מעולה מפקידת הקבלה ובהמשך מפקידה אחרת ובהמשך קיבלתי שרות מעולה מהמכונאי, גבר.
עכשיו אני ממש מבולבל.
מאישתי הראשונה קיבלתי יחס רע, מהשניה ככה ככה מהשלישית מעולה, אולי כדאי בפעם הבאה להתחתן עם גבר🤕🤕

נעימה 5

Active member
לדעתי התשובה הנכונה ביותר היא האחד משלים את השני.
דוגמאות לא חסרות אתן אחת.
גברים או נשים ................ מי יותר טוב על מנת להביא ילדים לעולם, יש למישהו תשובה מי יותר טוב?!
לא דובר על הבאת ילדים,בהבאת ילדים צריכה להשאל השאלה ,של מי התפקיד יותר חשוב,,מדובר בהתנהגות בהתנהלות בחיים

נעימה 5

Active member
אז כך, לאחרונה היתי במס הכנסה קיבלתי שרות מצוין באמת מגבר, למחרת הייתי במ.ע.מ וקיבלתי שרות מעולה מאישה.
רופאת המשפחה שלי היא אישה, שרות מעולה, 4 אורטופדים גברים עשו לי רק נזקים בטיפול שלהם.
במוסך קיבלתי שרות מעולה מפקידת הקבלה ובהמשך מפקידה אחרת ובהמשך קיבלתי שרות מעולה מהמכונאי, גבר.
עכשיו אני ממש מבולבל.
מאישתי הראשונה קיבלתי יחס רע, מהשניה ככה ככה מהשלישית מעולה, אולי כדאי בפעם הבאה להתחתן עם גבר🤕🤕
מדובר בכללי לא על פה ועל שם,

SupermanZW

Well-known member
אני לא יודע לומר אם גברים יותר טובים מנשים או להיפך, גם גברים וגם נשים מסוגלים להיות טובים מאוד או רעים מאוד ואופי הוא באמת עניין מאוד אינדיבידואלי. שמתי לב להבדל בעניין אחר (אל תנסו לקשר זאת לטוב לב או רוע), גברים הם בדרך כלל ישירים, אומרים מה שהם חושבים, לעומת זאת נשים הן בדרך כלל עקיפות, לא אומרות בדיוק מה שהן חושבות, מצפות ממי שמולן להבין לבד.

למעלה