גדעון לוי חלאת המין השמאלני הרדיקלי הנאלח הופיע באל ג'זירה ומסר תנחומיו לעמיתיו האיסלאמונאצים

סטילהוק1

Well-known member
אין, הבוגד החלאתי הדוחה הזה הגיע לרמת גועל מהבזויות ביותר שידע העם היהודי והמין האנושי. לא מובן איך עדיין לא שללו את אזרחותו של המנוול.

סטילהוק1

Well-known member
מי יותר טוב שמאל קיצוני או מי שמאמין שנתנו להם להיכנס בכוונה,כמוני?
שניכם הזויים באותה מידה. אבל זה ששמאלנים בוגדים פתחו רגליים ונתנו למחבלי הנוח'בות לחדור לתוך ישראל זה ידוע מזמן. ולא, לא בהוראת האמריקאים חולה נקניקיות הזוי.

זה ששמאלנים בוגדים פתחו רגליים ונתנו למחבלי הנוח'בות לחדור לתוך ישראל זה ידוע מזמן
ביביסט היית וביביסט תשאר למרות שאתה טוען שאתה לא מאמין לפוליטיקאים ולא תומך בהם,

כולם אשמים חוץ מביבי - קסם.

כמו אדם שלא מתרחץ ימים,כולם מסביבו מסריחים והוא לא.

רואים שגדלת במקום בלי חירות מחשבתית.

אני למשל שהייתי קטן תמיד שאלתי למה,כמו הרבה חילוניים אחרים.

סטילהוק1

Well-known member
ביביסט היית וביביסט תשאר למרות שאתה טוען שאתה לא מאמין לפוליטיקאים ולא תומך בהם,

כולם אשמים חוץ מביבי - קסם.

כמו אדם שלא מתרחץ ימים,כולם מסביבו מסריחים והוא לא.

רואים שגדלת במקום בלי חירות מחשבתית.

אני למשל שהייתי קטן תמיד שאלתי למה,כמו הרבה חילוניים אחרים.

מעולם לא הייתי ביביסט ולעולם לא אהיה ביביסט, חולה נקניקיות שמאלני. אבל אתה היית ונשארת הזוי.

הפרבולה1

Well-known member
בגלל זה עדיף לא להחזיר את גופתו של סינאוור, כי אז יקימו לו קבר ואנדרטה וזה יהיה מצב לא נעים ששמאלנים ילכו להביע תנחומים על קברו ויאסרו עליהם לדבר בעברית כמו שקרה לשמאלנים שהלכו לבקר באנדרטה של ערפאת והם יצאו משם חפויי ראש בגלל שהעזו לדבר בעברית.

יאסרו עליהם לדבר בעברית כמו שקרה לשמאלנים שהלכו לבקר באנדרטה של ערפאת
זה היה בשביל לא לזרות מלח על הפצעים של הערבים.

שטויות של ערבים.

סטילהוק1

Well-known member
בגלל זה עדיף לא להחזיר את גופתו של סינאוור, כי אז יקימו לו קבר ואנדרטה וזה יהיה מצב לא נעים ששמאלנים ילכו להביע תנחומים על קברו ויאסרו עליהם לדבר בעברית כמו שקרה לשמאלנים שהלכו לבקר באנדרטה של ערפאת והם יצאו משם חפויי ראש בגלל שהעזו לדבר בעברית.

שמאלנים בוגדים נאלחים שיילכו להביע תנחומים על קברו של רב המרצחים האיסלאמונאצי הפונדמנטליסטי הרצחני צריכים להישאר שם ולא לחזור לישראל. ובכלל, את גופתו המרקיבה של רב המרצחים האיסלאמונאצי הפונדמנטליסטי הרצחני סינוואר צריך לשרוף ואת אפרו המזוהם של חלאת האדם הזה יש להשליך ולפזר בחירייה או בכל מחראה אחרת. שיידעו המחבלים האיסלאמונאצים שזה סופו של כל מחבל איסלאמונאצי. לא קבר, לא מצבה ולא 72 בתולות.

למעלה