גואל רצון וסכנות רוחניות

רפפם

New member
גואל רצון וסכנות רוחניות

כבר שאלתי כאן בעבר ולא זכור שקיבלתי תשובה חד משמעית, וחבל מאוד, כי הרבה מתרחקים מעבודה רוחנית בגלל זה. ובעקבות התפוצצות הפרשה של גואל רצון, אני מעלה זאת שוב, אם התאוסופיה התבססה על זה שבלבאצקי תיקשרה וכו' אז כל אחד יכול לטעון שהוא מתקשר והוא המשיח, וכתוצאה מכך ראוי ש: תתרמו לו כסף, כל הנשים יהיו שפחות שלו, תעשו כל מה שהוא אומר לכם, תתנתקו מהמשפחה וכן הלאה... נתן זהבי דיבר עם אב של אחת הנשים של גואל, ומסתבר שהיא באה מבית דתי, ושכנעו אותה שיש אחד שהוא המשיח וכו' והאבא הסכים עם זהבי שזה בגלל שהיא דתיה אז היא יותר תמימה ויותר קל לעבוד על אנשים מאמינים. איך אתם יכולים לדעת כשמישהו משקר ושרלטן?

מי שטוען שהוא המשיח

שהוא משהו שאחרים לא, שהוא האחד ומיוחד, שיש לו כוחות אלוהיים.... יש להתרחק ממנו כמו מאש. מורה רוחני לעולם לא יכפה את דעתו, הבנתו, רצונו או כל דבר אחר על מאמניו. הוא יכול לידע אותם שדבר כזה או אחר קיימים וישאיר את הבחירה להם. לי באופן אישי יש קצת בעייה עם כל הנושא של תיקשור. אם זה תיקשור עם עולם המתים, הוא מאוד לא טוב. הם שם מסיבה מסויימת ואנחנו כאן מסיבה מסויימת. הקשר עם אלה שבעולם האחר לא טוב לא לנו ולא להם. אם זה תיקשור עם חייזרים, מלאכים, חוצנים, יצורים מעולמות אחרים.... סליחה, לא בראש שלי ולא מתאים לי.

למעלה