גוגל אנליסטיק

איפה אני יכולה לראות באיזה שעות נכנסים לחנות?

???? לא מצליחה לראות איפה..

השעון של של ה=GA מכוון לשעון ישראל?

נראה לי קצת מוזר. רוב הכניסות אצלי הן בשעות 23-24. אבל הייתי מקבלת כל תוצאה החל מ-17:00 (שזה בערך תשע בבוקר לפי שעון ארה"ב) בתור תוצאה סבירה.

onor

New member
אצלי רוב הכניסות זה באחת עשרה בבוקר

מוזר מאוד.... אני לא מבינה אם זה לפי שעון ישראל או לפי שעון ארה"ב

עשיתי בדיקה בגוגל אנאליטיקס

ב29 עשינו את המרתון הראשון שלנו, שהתחיל ב9 בלילה אני חושבת... לפי גוגל אנליטיקס, באותו היום בשעה 16:00 היוו לי למעלה מ-300 כניסות. אני לא רואה שום סיבה אחרת לכניסות כל רבות חוץ מאפשרות שהאוצר שלי (ושל כל מי שהיה במרתון) היווה את הסיבה לכך. אז 21:00 פה זה 16:00 שם.... הגיוני?
אולי זה היה כבר 22:00 כשהיו כל הכניסות... יותר הגיוני 6 שעות בין כאן לארה"ב/ניו יורק....

onor

New member
אז אם ככה השעה היא לפי שעון ישראל?

ממש לא ברור לי איך רוב הכניסות שלי הם באחת עשרה בבוקר, זה אומר חמש לפנות בוקר בארה"ב (שמשם רוב הכניסות שלי)

Toolis Jewelry

New member
כתבתי הודעה ממש ארוכה והיא פשוט נעלמה...

בכל אופן רציתי להגיד שכשה-GA רק התחיל חקרתי אותו ממש לעומק ואני זוכרת בוודאות שזה שעון ישראלי. קראתי את זה בתוך ה-GA, אם הייתי זוכרת איפה הייתי מפנה אתכן. אונור את יכולה לבדוק מאיפה הגיעו הכניסות האלו, אולי בדיוק היית בראשי באותה שעה, או הופעת באיזה בלוג. תבדקי מאיפה הגיעו הכניסות וזה יסביר את השעה. ויכול להיות שהכניסות שלך לא היו מארה"ב בכלל, אולי מאירופה למשל ואז השעה נורמאלית יותר... אם עשית renew בשעה הזו אז זו הסיבה. בכל אופן אם זה חד פעמי לא הייתי מתעכבת על זה, ביחוד אם זה לא הוביל למכירות. אז זה משהו קבוע שווה לבדוק ואולי לכוון לשם.

onor

New member
תודה על העזרה!

הסתכלתי על ממוצע חודשי ולכן מוזר לי ש-11 בבוקר זאת השעה שבה נכנסים הכי הרבה לחנות שלי, לא מדובר על יום ספציפי.... לפי הממוצע החודשי רוב המבקרות הן מארה"ב. איפה מגדירים שעון, אני לא מוצאת....

כשאת בעמוד הראשי של החשבון GA

למעלה יש overview ובסוגריים edit account settings. יש שם אופציה להוסיף באיזו מדינה את ולפי איזה שעון את עובדת.

onor

New member
תודה מוריגיין!

אם ככה אז אני לפי פסיפיק טיים. לא מוצאת אופציה לשעון ישראל.

onor

New member
החלפתי לשעון ישראל וכלום לא השתנה

מעצבן האנליטיקס הזה! אני מרימה ידיים....

E i t a n 47

New member
כנראה שהוא לא משנה אחורה בזמן

אני מניח שרק שמחר תוכלי לראות את הדוח לפי השעון שעידכנת

אוי גם אצלי אותו הדבר !! באזור 10:00 בבוקר

ובדקתי את זה חודשי... הקטע הוא שאלה לא שעות שאני מחדשת מוצרים. נראה לי מוזר מאד כי מה שנותן לי הדוח זה, שרוב הגולשים שלי מארהב..10:00 בבוקר שלנו זה 0200 שעון ארהב... לא מבינה עדיין...

סיגליתא

New member
ואצלי רוב הכניסות הן בשמונה בבוקר

אז מה זה אומר אחת בלילה שם? האמת את רוב הקניות שלי אני מגלה כשאני קמה אז אולי......... אם מישהו מוכן להעביר שעור חד פעמי בגוגל הזה - אשמח ובטח יהיו עוד כמה לא????? חחחחחח

למעלה