גזענות אמיתית

כחלחל

New member
גזענות אמיתית

בזמן התגלגלות השירשור על העדתיות של המופלטה וכל הסובב את המימונה הגיעה לאוזנינו הידיעה על גילוי הגזענות המסריח של בעלי רשת ארומה שהשתלח בפקידה בסוכנות מרצדס וכינה אותה "אישה שחורה ונחותה" "אני לבן שווה יותר ממך" וגם "אני אזיין אותך" ועוד כל מיני מטעמים..... תביעה משפטית כבר בדרך במקביל התחיל כבר גל של תגובה מאנשים שאכפת להם שלא יתנו לגזענות ולשוביניזם להרים ראש , ובטח לא בשבוע שלפני יום השואה. והנה תוכן של מייל שקיבלתי: יום שישי 28/4/2006 - יום ללא ארומה קריאה להחרים את כל סניפי רשת "ארומה" ביום שישי 28/4/2006 כמחאה על ההתנהלות הגזענית של בעלי הרשת כפי שפורסם בעיתונות, בואו ניתן לו להבין שזה שהוא עשיר ויש לו רשת בתי קפה לא עושה אותו ""עליון"" על הפקידה בסוכנות מרצדס אפילו אם היא "שחומה" , נהפוך הוא.

magy

New member
קראתי בעיתון

את "הברקותיו" של הדביל. לא הבנתי אותו. מוכנה ל"יום ללא ארומה" אפילו חודש....... שנה......... אין בעיה. ובינתיים לחפש דחוף את כל המבריקים שלא מצוטטים בעיתון אבל משתלחים על ימין ועל שמאל... כשנדמה להם שהם בעמדת כח.

yariv v v

New member
יש פתרון הולם לבעיה כזו

אם אני הפקידה, על המקום שופך עליו כוס קפה בפרצוף. מתבקש ,לא?

כחלחל

New member
קפה ש ח ו ר כמובן

ואם כבר, למה על הפרצוף? נראה אותו מזיין עם כויות דרגה ג על הז שלו

ענבר.

New member
ארומה החליטה להידבק לכותררות?

לא מזמן היה הסיפור עם "עמית רומם" ועכשיו זה? לא קראתי את הסיפור הנוכחי, אבל אם הוא נכון, שיחנק הגזען.

magy

New member
מה היה עם עמית רותם? ומי זה?

יש אנשים בלי בושה ......... להחרים אותם, כמו שנכתב.

ענבר.

New member
בארומה נהוגה תרבות הצעקות

אתה מזמין, משלם, מתיישב ומחכה למגפון שיפלוט את השם שלך כשההזמנה מוכנה. הבחור ששמו עמית רונן טען שבמערכת הכריזה קראו לו (ה)עמיתרומם. נכון שזו מילה שלו כנגד מילה שלהם, אבל בכל זאת... לך תדע. ואני, אם אני צריכה לבחור בין ארומה לארקפה או קפה הילל, ארומה יורדת אצלי לתחתית הליגה.

כחלחל

New member
מזכיר לי את "אסף לוץ"

גם אם סיפורו של עמית זו אגדה אורבנית אני שונא את ארומה (לפחות את הסניף בעיר מגורי) בגלל הרעש של המוזיקה והרמקול ובכלל וענבר אם את צריכה לבחור: "ואני, אם אני צריכה לבחור בין ארומה לארקפה או קפה הילל, ארומה יורדת אצלי לתחתית הליגה." את תמיד מוזמנת לפנה קוטה ואלי, גם לא תשלמי, גם לא נכריז את שמך ברמקול מקסימום....... תשטפי כלים
כחלחל

ענבר.

New member
תשמע....תראה....

כלים אני לא שוטפת. יש לי אלרגיה למים. ליד המשרד שלי יש 2 ארומה. לא אחד. שניים !!! אני לא דורכת שם. לעומת זאת, לפני חודשיים פתחו בית קפה של מקס ברנר.... התחת שלי לא מצליח להתנתק שם מהכסא.

כחלחל

New member
זה ברור,

כל כך הרבה שוקולד
משובח,, היתי עובר לגור שם כי התחת שלי לא היה יוצא מהדלת שלהם

כחלחל

New member
הנה הפרסום המקורי

היום נודע לי שזה סיפור בן יותר משנה והיום זה ספין נוסף שלו אולי לקראת דיון בבית המשפט או פסק דין או כל סיבה יחצנית אחרת. לא חשוב כמה זמן עבר, עדיין בא להקיא. הכתבה המקורית

ענבר.

New member
למה לא שמענו על המקרה

לפני שנה וחצי, כשזה קרה? על פניו, סכום התביעה נראה קנטרני למדי.

כחלחל

New member
שאלה טובה

אני אישית ראיתי את זה במעריב של סוף השבוע לפני שקיבלתי את המייל, בהמשך מישהו שלח לי את הכתבה שצרפתי. אני יכול רק לנחש שיש כאן איזה תזמון שקשור להשתלשלות הענינים בבית המשפט או שצד א מנסה להפעיל לחץ על צד ב' לקראת איזו פשרה מחוץ לכתלי בית המשפט וזה רק נסיון להעלות את המחיר או כל הסבר אחר שתחפצי. לגבי סכום התביעה זה ממש לא עקרוני. תחשבי רק שלו זה היה קורה בארצות הברית, הגברת הייתה יכולה לרכוש כמה וכמה מכוניות מרצדס בפיצוי שהיתה מקבלת (או אולי סניף או שניים של ארומה)

ענבר.

New member
במידה וכל שנאמר בכתבה שצרפת

אכן נאמר על ידי אדון ארומה, נראה כאילו הוא שכח לקחת באותו יום כדורים. אני לוקחת את הסברה של נסיון צד א' לסחוט עוד כמה שקלים מצד ב'.

magy

New member
שנה וחצי וכעת נזכרו לפרסם?

מה עומד מאחורי הסיפור? 800 דולר לדקה................ וואלה.........

ענבר.

New member
הכל ענין של מיקום.

ארומה, זו שממוקמת ברמת החייל באזור הכי עסקי שיש, באזור הכי הייטקי שיש, שכל העובדים נכנסים למסעדות עם תלושים וקופונים...לא פלא שהוא מדבר על דולרים בדקות.

למעלה