גטו ושמו הוסטל למפגרים

prince amir

New member
גטו ושמו הוסטל למפגרים

פעם הגרמנים ריכזו יהודים בפולין ובשאר מקומות לכל אורך אירופה כדי לרכז את היהודים למקום אחד, לצערי גם היום עושה זאת עיריית כפר סבא כאשר מנגד עומד טובת המפגרים . אינני תושב כפר סבא, ההיפך אני תושב שגר מחוץ לעיר, אבל מרוב דברים שמדברים פה בפורום אני רואה אנשים מדברים שטויות מבלי בכלל להסתכל על העיקר. מדוע בוחרים הן העמותות והן העירייה לרכז את פעילות המפגרים במקום אחד ???, האם יש לרכז אולי את כל המפגרים בכל האיזור לאיזור כפר סבא בכלל ופרט כפר סבא??, בוא נסגור את המפגרים בשכונת אליעזר ( עם אני לא טועה בשם ), הכי טוב, מקום אחד מרוכז, עם גדרות , רחוק מעין רחוק מהלב, מדוע לכל התושבים היקרים של כפר סבא שצועקים, מדוע לא מפזרים מספר רב של בתים בטוחים למפגרים ??, האם היה נוהג ראש העיר ( מר אוחיון הנכבד) עם היו בונים לו מול הבית ברחוב בילו הוסטל למפגרים???. תאמינו לי תוך 5 דקות לא היה אישור לאיש לבנות דבר ליד ביתו, בתוך בכל דבר שנוגע בכיס של ראש המועצה וחבריה אין לגעת. כל עובד סיציאלי יכול להגיד לכם שהדרך להשתלב האוכלוסיה היא להתמע בא, האם איסוף המפגרים לאיזור אחד הינו חלק מזה ?. יש לי חברים מאיזור כפר סבא ומאיזור שכונת אליעזר, אכן יש בית הוסטל של מפגרים שאינו מפריע לאיש, אינו מזיק לאיש, אך האם תוספת של עוד מבנים מסביב תועיל למפגרים ?, יש שכונות כגון שכונת הדרים או שכונות אחרות, מדוע לא לבנות שם ? , לתת לאוכלוסית קשת יום מקומות להסתגל במינון קטן, כן ממש יפה לראות 50 מפגרים הולכים בטור כמו איזה ילדים בגן שכולם מסתכלים עליהם מאשר קבוצה של 5 או 6 מפגרים שאיש לא יצביע לעברם התמעה היא חלק אינטגרלי בכל אוכלוסיה, אך כאשר כסף מדבר ורוב האוכלוסיה שרושמת פה צדקנית אך עד לנקודה שקשורה לביתה שלה או סביבה, האם גם אז היו מדברים כנ"ל. הבנתי מחבריי כי גם שוקלת העירייה גניבת שטחים לשם בניית כבר עבור הקבלן הזומם כסף, האם יש כאן שיקול כלכלי כלשהו .? אני בטוח שתושבי שכונת אליעזר לא היו מתנגדים לבניית הוסטל למפגרים עם לא היו מספרים פה על כך שהעירייה תגנוב מהם שטחים לטובת מיזם זה, האם גם אתם הייתם מוכנים לבנות הוסטל למפגרים עם היו לוקחים לכם את הסלון לשם כך ??

למעלה