``גיא אסולין``

``גיא אסולין``

אחד השחקנים שאני יותר מעריץ... גיא אחד מהמועמדים לרשת את רונאלדיניו. בסקר שנערך בעיתון ספרדי אסולין במקום ה3 בדירוג הגולשים (17 אחוז) מבין 4 שחקנים שמשחקים בברצלונה ב`. הסכוי שיעלה שחקן מהקבוצה השניה לראשונה גדול מאשר יבוא שחקן מבחוץ,בגלל שהמאמן שלהם מועמד להחליף את רייקארד בעונה הבאה... נקוה שהוא יכנס להרכב ויביא הרבה כבוד לישראל...

תיקון קטן...

ב9 באפריל הוא חגג 17. ואני יודע דבר אחד: בד``כ,זה לא הגיל זה התרגיל. ואם שמת לב עם איזה ביטחון הוא נכנס למשחק הנבחרת,אז תבין שהוא לא כזה צעיר...

תשמע,

במשחק של הנבחרת, כמה שהוא נגע בכדור. בקושי. וכל נגיעה הסתיימה בטעות... זה שגיאות של צעיר מהתרגשות... אבל לך תדע!

עד כמה שאני זוכר...

היו לו 2-3 נגיעות באותו משחק, ומתוכם היתה פעם אחת שעבר שחקן באומנות (סיבב אותו שמאלה ועבר מימין) ואח``כ עבר עוד אחד ונדחף בכתף ונפל. אז בקטע של כוח פיזי יש לו קצת במה להתחזק,אבל הביטחון שלו לא רע...

אני לא הייתי...

וגם לא נראה לי שאבוא למשחקים של הנבחרת הזאת... הסיבה היחידה שאני רואה את המשחקים שלהם זה בגלל שחקני בית``ר ששם, ומעכשיו גם גיא אסולין.

במילים אחרות

הוא מקום לפני אחרון. ומאז שהתחילו לדבר עליו פה הוא נדפק שם ומשחק רע ולכן אסרו עליו להתראיין.

למעלה