גיא גודס להפועל...?..

AmiTutiT14

New member
אוי בחיים לא../images/Emo5.gif

פשוט צריך לקבל את העובדה שקטש יהיה המאמן בעונה הבאה... זה כבר אומר שאפשר לצפות לעונה טובה עם מקום שני בליגה הסדירה, 0 תארים, ושום הישג אירופאי (במידה ונשחק ביול"ב). זאת אומרת- קבוצה בינונית. לעומת זאת, אם יחתימו את דרוקר, אז יהיה למה לצפות. אבל יחתימו בטוח את קטש.

Pure M

New member
לא יודע ולא מעניין מי יהיה המאמן,

רק שיבנה את הקבוצה הזו לעתיד. נמאס מאיך שאנחנו כל פעם

AmiTutiT14

New member
זה נראה יותר ויותר קרוב............

אתמול ראיתי ספורט 5 לייב ובמקרה קראתי מבזקון קטן בתחתית המסך שאמר שבשעות אלו גודס נפגש עם הנהלת ירושלים. אני אישית לא מבינה מה ההנהלה שלנו יותר: מנותקת מהאוהדים או סדיסטית. אחרי עונה כזאת סיוטית מגיע לאוהדים להיות רגועים ושקטים לפחות לחודש, אבל ישר איך שנגמרה העונה אני צריכה לסבול מהידיעה שגיא גודס יהיה המאמן. למה זה מגיע לי, כאוהדת? עזבו את הקטע שהוא כל כולו מכבי תל אביב (שזה לא פחות חשוב) ועזבו גם את זה שזה כאילו שאנחנו שוב פעם לוקחים את השאריות של מכבי (וגם זה לא פחות חשוב), אבל למה שוב פעם לעשות אותה טעות- למה לקחת מאמן צעיר ולא מנוסה? לא למדו לקח מדן שמיר? במצב הזה כבר עדיף להחזיר את דנשה, לפחות הוא ירושלמי (אני גם חושבת שדנשה יהיה אחד המאמנים המובילים באירופה בבוא היום). אוף, כאילו שההנהלה רוצה להתעלל בנו בכוח. ואם היא עיוורת זה אפילו יותר גרוע. אני מרגישה כמו רומיאו ויוליה
וסליחה על הדרמה...

למעלה