גיא ריצ`י

joe black

New member
גיא ריצ`י

בוקר טוב, או אולי...צהריים טובים. באמת, אחרי צפייה בשני סרטים של גיא ריצ`י מאבדים את תחושת הזמן. הכוונה היא ל..`` לוק,סטוק ושני קנים מעשנים`` ( הראשון שבחבורה) והסרט השני...`` סנאצ``` ...יצירות מופת שמזכירות במקצת את סגנונו של טרנטינו. שני סרטי גנגסטרים בנוסח בריטי עם ההומור הבריטי הנפלא. אם אהבתם את כלבי אשמורת וספרות זולה בטוח שתתאהבו ברעיונות של גיא ריצ`י. בשני הסרטים מככבים שחקנים אלמוניים מלבד בראד פיט ובניסיו דל-טורו(סנאצ`)..וסטינג (לוק,סטוק...). בסרט סנאצ`, ברד פיט משחק צועני מצפון אנגליה ועושה זאת בצורה פשוט נפלאה. הסרט מומלץ בחום.

אנגלינה

New member
האמת לא ראיתי אותם

אבל באמת רציתי לראות את שניהם אז אחרי המלצה כזאת בוודאי שאראה !!!!!!! תודה ותמשיך להמליץ:) אנגלינה

joe black

New member
כדאי

עוד סרט בריטי מומלץ לצפייה הוא `` להציל את גרייס``. קומדיה חביבה על אלמנה בגיל העמידה אשר בעלה השאיר לה רק חובות. על מנת להציל את ביתה היא מחליטה לגדל מריחואנה בכמות מסחרית. סרט חביב ומצחיק...כדאי מאד לצפייה. ועוד חומר למחשבה: בהודעה הקודמת שלי כתבתי על גיא ריצ`י. המחשבה על דה-נירו משחק באחד הסרטים של ריצ`י פשוט גורמת לחשוב על ה ``קרם דלה קרם``. וחברה....תתחילו לראות קצת סרטים איכותיים.

אנגלינה

New member
השם שלך זה על הסרט של בראד פיט?

אם כן אז וואי זה סרט מדהים ביותר!!!!!!!!!! אנגלינה

joe black

New member
אני מבין שראית את הסרט.

כן....שם פשוט לאדם פשוט. הייתי שמח לדעת עלייך קצת יותר אנג`לינה.

אנגלינה

New member
לא הבנתי

יש משהו ספציפי שהייתה רוצה לדעת יותר? אתה מוזמן לפנו לאי מייל שלי לכל שאלה שתירצה אנג`לינה

אנגלינה

New member
אני מקווה שלא תישפוט על פי זה

אבל אני סך הכל בת 18 אבל בכל זאת יש לי איזה שהוא ידע על סרטים :) אנג`לינה

joe black

New member
נחמד לראות צעירה שאוהבת סרטים.

אשמח לשמוע גם איזה סוג של סרטים את אוהבת. אני חושב שהבהרתי את העמדה שלי לגבי איזה סוג סרטים אני אוהב.

למעלה